לקראת הפרק ביום ראשון

Funk18

New member
אתה לא יכול לתמוך בנעמה ולהיות אנטי מיקי

אלא אם כן אתה פשוט אידיוט... שתיהן מניפולטביות וצבועות, נעמה הרבה יותר קיצונית בצביעות ומיקי במניפולציות...

actress

New member
ועוד נעמה התלהבה קודם שהיא זו שחינכה את יוסי

פשוט חוצפנית, אמרה שניהלה איתו שיחה, וחינכה אותו, מי היא חושבת שהיא

ליאורי13

New member
החרא של נעמה עלה וצף ישר אליה

נעמה מזוייפת,לא אמיתית אפילו עם עצמה,לא סתם רוב דיירי הבית לא אוהבים אותה היא נכנסה לבית בבום,לקחה שליטה על הכל וכולם, היא לא חשבה שלכל אחד ואחת בבית יש דיעה ואישיות אם היא חשבה שהיא תחנך את חברי הבית כאילו הם הילדים שלה,היא טעתה ביג טיים

היום בהדחה קרב ראש בראש בין מיקי לנעמה ../images/Emo2.gif

בטוח אחת תצביע נגד השניה אבל מי תקבל יותר קולות??

קפרי

New member
לדעתי שי טוב שם למרות הדאווין שלו הוא

מנהל יופי את העניינים ודי אמיתי.

24 שעות 1

New member
תתעוררו כולם

אתם לא רואים שמיקי ורנין מלכלכים חופשי וההפקה לא קורא להם לחדר להם מותר הם שתולים המשחק מכור

rand10

New member
שתולים!!

את כולם שתלה ההפקה בתוך הבית ל-100 ימים!!! אני לא מבין איך כולם לא רואים את זה חוץ ממני... (ולמי שעדיין לא הבין זה היה בציניות!)

maya 25

New member
אני בעד שיפסיקו לשרוק שם כל היום!!!!

לא שומעים מה הם אומרים מרוב השריקות... איזה מסכנים הם שהם צריכים לריב על אוכל...

מי נותן תקציר למי שלא ראה?

קרן וערן- עשו את זה? מה היחסים בין שפרה לערן? למה כועסים על נעמה? היה איזה ריב עם מיקי?

קפרי

New member
אני הייתי מעיפה

את עינב כי אף אחד לא סובל אותה שם על באמת וגם גסה מאוד ופרחית כזאת למרות שהיא די משתדלת ולרוב בזכות אבא בובליל, חוץ מזה היא ואבא שלה כוח ולא יתנו לשניהם בלבד לשרד לכן חבל על הכוח ואת מיקי שהיא רכלנית ותככנית (נעמה שתשאר בינתיים לראות אקשיין וההצפתחויות בינה לבין ערן)

../images/Emo53.gif מה קרה עם נעמה

שכולם כ"כ בטוחים שהיא תעוף
לא עקבתי השבת, ופעם אחרונה שצפיתי באדיקות שייש בצהריים היא הייתה די אהודה בווילה עם הערמומיות שלה...:p

יניבל1

New member
מי אמרו בדיוק שהיא תעוף?

היא נראית כמו הנסיכה (בממלכת הניאגרה)

amiram001

New member
מה פירוש של המשפט:"Hoplessly Devoted " ש-קרן

אמרה לשי בקשר לרומן שמתפתח בינה לבין ערן ?

למעלה