מחשבות ודיעות על המתמודדים בוילה

שטויות מה שאתה אומר כי ערן מעצבן בטירוף

הוא מתנשא, הומופוב, שחצן, תופס מעצמו, ילדותי, מתלהב ומה לא.. אם אתה אוהב לשמוע אותו אומר דברים כמו "אני זיינתי שתי בחורות כל הלילה אחי אתה לא מאמין" אז אשריך

איתי בל

New member
ערן מעצבן אותך

ואם אתה התעצבנת זו בעיה שלך אתה התעצבנת מדמות בתוכנית ריאליטי בגלל דברים שהיא אמרה זו רק בעיה שלך אתה צודק שהוא הומופוב ערן הוא לא בחור טוב שיהיה ברור.. הוא כן בחור כנה אבל בסופו של דבר הוא מניאק ורשע יחד עם זאת... אני משוכנע שהבנאדם זיין 50 בחורות וגם אם לא... אז מה? אני לא טרחתי בכלל לרגע לחשוב אם כן או לא כי לא עמניין אותי אם כבר דיברו בהקשר אליו לחוסר בטחון לי יש מספיק בטחון לגבי החיים שלי שלא מעניין אותי איך החיים שלו אתם שומעים שהוא זיין 50 בחורות וישר יש בכם רצון בלתי מוסבר לבוא לפה ולהסביר שהוא משקר אשכרה אם הוא היה פה עכשיו הייתם באים ואומרים לו שהוא משקר כאילו אם הוא שמקר הוא לא מודע לכך זו בעיה שלכם ואך ורק שלכם וערן יכול להיות הכי מניאק מתנשא טיפש ושקרן אתם עדיין תהיו עם הבעיה הזו וכן אחי גם אני כשהיו לי זיונים מטורפים שאתה לא מאמין הייתי אוהב להגיד את זה ולהנות מזה ולא שמרתי את זה בבטן ואני בטוח שאם לך יקרו דברים מלהיבים שכאלה גם תהנה לשתף וגם אם לא זו בעיה שלך זה מאוד כיף לשתף ואני ממליץ לך לנסות ואין לך מה להתעצבן על מי שכן נהנה לשתף זה כיף להתלהב ועוד יותר כיף שמפרגנים לך תלמדו לפרגן

זה לא רק בגלל שהוא מספר כל הזמן

על הזיונים שלו ויכול להיות שהוא היה עם מלא בחורות לא אומר שלא אבל הוא פשוט בן אדם מעצבן זה הכל..

יניבל1

New member
אני לא יודע מי זה "אתם"

אני כן יכול להגיד לך שאני ספציפית לא בן אדם שלדבר על סקס יותר מדי מעניין אותו ( אני חושק בזה אבל זה לא קשור) אני לא אחד ששופט אנשים לפי כמה הם זיינו או לא זיינו (לי עצמי אין בעיה להודות שלא זיינתי 1000 נשים ולא עשיתי אורגיות, אני באמת לא שם זין) בגלל זה כשאנשים כמו ערן ושי שכל היום מספרים על כמה הם זיינו וכמה שבנות מתות עליהם כדי להראת שהם כאילו יותר איכותיים זה בהמי ומטופש בשורה תחתונה , אני לא אוהב נשים טיפוסיות שכל היום מתפלצנות ומדברות על רגשות , אבל אני גם לא אוהב גברים טיפוסיים שמנסים להראות שהם מזיינים הכי הרבה, ויודעים לעשות עסקים הכי הרבה, ומבינים במכוניות ובמסיבות הכי הרבה...... קיצר אתה מבין לאן אני חותר.

איתי בל

New member
זה שאתה לא אוהב זו בעיה שלך

הוא לא חי בשבילך ואני בטוח שהוא יותר נהנה מזה שהן אהבו אותו מאשר שאתה תאהב אותו זה שאתה לא בנאדם של לדבר על סקס זה אחלה... אני לעומתך מאוד כן סקס זה נושא שמעניין אותי אני נהנה להתעסק בו גם בצד החרמני וגם בצד היותר עמוק אפילו למדתי סקסולוגיה וכדומה ואני אוהב לדבר על מין ואני אוהב לשמוע אנשים מדברים על מין ואני אוהב גם להעביר חוויות אם אתה שונא אותי על זה אז וואלה אחי זה מאוד טיפשי מצידך... אתה יכול לא לאהוב לדבר על זה אתה יכול להגיד לי אל תדבר על זה אחי לא מעניין אותי אתה יכול לצאת מהחדר כשאני מדבר על זה עם מישהו אחר אבל לשנוא אותי על זה? לשנוא את ערן על זה? מה אתה שם זין על המ הוא מדבר שידבר כל היום ואם כבר אתה כן שופט אנשים לפי כמה הם זיינו הוא זיין ועכשיו הוא מזיין ת'שכל ואתה שופט אותו אתה לא שופט אנשים שזיינו מעט...אתה כן שופט אנשים שזיינו הרבה... זה רע באותה המידה אתה עושה מזה תחרות..אגו... אתה חשוב ששי וערן מספרים על חיי המין שלהם מתוך תחרות כדי לעשות פוזות אבל תראה שניה איזה יופי הם דמברים על זה...איך הם מפרגנים אחד לשני אם ערן יבוא לשי ויגיד לו תשמע אתמול בלילה הייתי עם שתי כוסיות שי ילחץ לו את היד וישמח בשבילו לא יגיד לו אהה כן?! אני הייתי עם שלוש!! זו אחוות גברים זה כיף באמת לא תשנא אותה ואל עתשה מזה אגו הם לא בתחרות אחד עם השני ולא איתך

יניבל1

New member
אז כנראה שאתה לא יודע לזהות שחצנות

כי עובדה שיש קונצנזוס שלם בפורום כנגדו , שחצי ממנו זה הנשים (שהן בטח לא בתחרות עם צבר) הבחור הזה פשוט קרוב מהיסודף ואני לא מדבר רק על הקטע של השחצנות , זאת פשוט צורת דיבור טיפוסית,יש שיגידו קריקטוריסטית, של הקלאבר הטיפוסי , ואני אף פעם לא הסתדרתי על קלאברים (שלא ישתמע מזה שקראתי לך קלאבר, אני לא מכיר אותך מספיק טוב) .

איתי בל

New member
יכול להיות שהוא בידחה

לא אומר שהוא לא שחצן יתכן מאוד שאתם צדוקים אבל זה שזה מפריע לכם ברמה שבפורום יש קונצנזוס שלם נגדו זו כבר בעיה שלכם ולא שלו ערן יכול להיות הבדיחה הכי גדולה שבעולם אבל כל עוד אכפת לכם כל כך הוא צוחק אחרון

יניבל1

New member
את בטוח ?

אם היית משתתף בתוכנית הזו ויוצא ממנה כשאתה מגלה שחצי מהמדינה בזה שלך היית כל כך מבסוט מזה? זה כמו ליסוע רחובות העיר באוטו עם רמקול ולצעוק "אני ערן זילברמן ואני אידיוט ואני גם מרטיב במיטה"

miracle8dl

New member
כן, גם לדעתי לא ידיחו אותו בקרוב

הרוב מסתדרים איתו לצערי

שאלה בקשר לערן

אני לא רואה את התוכנית הרבה אז אני לא יכול לדעת... הוא אי פעם סוגר את הפה שלו? (במובן המילולי)

למעלה