מחשבות ודיעות על המתמודדים בוילה

שיפרה מחפשת צומי מהבנים כל הזמן וזאת הבעיה

וכן נראה לי שבמקרה הספציפי הזה היה עדיף לה לשקר בכל זאת רואים אותך כל עם ישראל.. אבל זה לא משנה כי נראה שכל הדיבורים האלה עם הבנים כל לילה יפילו אותה גם ככה.. בפרויקט Y הראשון והשני מי שנבחר בסוף וזכה היו אנשים ששונים משיפרה לגמרי בנושא הזה.. לדעתי פרובוקציות מפיל.

איתי בל

New member
אף פעם לא עדיף לשקר

וכוסעומו המדינה הזו שיפרה אמרה את זה ביום שהעלו אותה להדחה והיא עדיין כאן זה אומר הכל

נכון כי הצופים כרגע מחפשים רייטינג אקשן

ואם תיקח את שיפרא מול בוריס ברור שכל אחד יעדיף את שיפרה אבל זה ועד לקחת את המיליון זה שני דברים שונים. למה היא עלתה בכלל להדחה? כי אשר ועינב החליטו שהיא לא חסודה מספיק.. אז אם אשר ועינב מצביעים נגדה בגלל זה אז בטח עוד מספר לא מבוטל של אנשים בבית יסכימו איתם..

איתי בל

New member
זה 2 מתוך 16

קודם כל יש הבדל גדול בין מי שבתוך הבית לחוץ לו דבר שני אף אחד בבית לא הצביע לערן וכאן שונאים אותו מה שמחזק את הדבר הראשון דבר שלישי עינב הצביעה לה ועינב חצי מהבית בערך הצביע נגדה אם הייתה יכולה הייתה גם מצביעה נגד עצמה חוץ מזה הם הצביעו נגד שיפרה מטעמי דת אנשים דתיים לא כזה צופים בתוכנית שלא נדבר על מסמים הקול שלהם פחות נחשב אל תשכח מי קהל היעד של האס אמ אס

יניבל1

New member
אני אמנם שונא את שיפרה (בגלל דברים אחרים)

אבל אני יבוא להגנתה ואומר שזו צביעות לבוא ולהאשים אותה ב"דירדור מוסרי" של התוכנית , כשכולם שם מלקקים זה לזה בשביל סקס , וכולם שם מסתובבים עירומים כל היום , וזה כולל גם את צבר ה"טהור" שלא נראה לי בכלל שהוא הביא חולצות לוילה. היחיד שם שם בעצם שלא מתלכלך בקטע המיני זה אשר, אבל זה המובן מאליו כי הוא דתי.

איתי בל

New member
סקס זה גם לא כזה מלוכלך

כאילו האנשים האלה נמצאים בוילה כבר מעל לשבוע יש שם בריכה כולם הולכים חצי עירומים והסקס לגמרי באוויר גם ככה כולנו דבוקים לערוץ 20 רק מחכים שמישהו שם יעז להזדיין סקס לגמרי באוויר ואני רוצה לראות מישהו פה שלא היה משתגע מזה אני לא הייתי מסוגל להתאפק

יניבל1

New member
למרות שלהבדיל מחברי הוילה ורוב האנשים

אני מקיים סקס רק עם נשים זרות לחלוטין לא מסוגל להתפשט ולהזיע בנוכחות מכר או כמרה ואחרי זה כשנדבר להיתפס על ידו כאוביקט מיני ותו לא בגלל זה בחיים לא הייתי מוכן להשתתף בתוכנית כזו שכל מי שמכיר אותי יצפה בה זה עניין של תפיסת עולם כמו ששמת לב אני יותר קרוב בערכים שלי לדתיים מאשר לחילונים (למרות שאיני חובש כיפה)

למעלה