מי אתם רוצים שיודח ביום שלישי?(הדחה3)

תגובה באמת אחרונה כי אני כבר ער 24 שעות!!!!!!

יש לי הצעה, תנסה לתאר לעצמך איך יראה הפורום הזה אם לא יזכירו שמות פרטיים. אני אנסה להמחיש לך: א': אני שונא צביעות. ב': למה אתה שונא צביעות, אני חושב שתכננות עדיפה על צביעות. ג': אני חושב ששניכם טועים, צביעות היא תכונה יפה, היא באה משם "צבוע" שהוא אחת החיות הסתגלתניות ביותר ובחזקות ביותר בשרשרת המזון בטבע. מה הבעיה בדיון הזה? אני אגיד לך בדיוק! הפורום שאנחנו מנהלים בו דיון כרגע הוא פורום שנקרא "האח הגדול" ואתה ממש לא יכול להפריד את התכנית מהביקורות שמועלות ומושמעות פה. אנשים יקשרו את התכונות לאנשים משום שלזה נועד הפורום! מה אתה מצפה מהכנסה של 16 איש לבית אחד? יצא גועל נפש מהאנשים האלה, והם ידעו את זה מראש והסכימו לקחת חלק בכך מתוך אינטרסיים אישיים לגמרי! בשורה התחתונה אני באמת חושב שלכך נועד הפרום וזה עונה על התשובה מדוע הפורום נקרא "האח הגדול" שכן את הדיונים שלעיל היינו יכולים לנהל בפורום "רגשות, ציבוריות ומדינה" (סתם המצאתי עכשיו....)

כפי שאמרתי

אני חושב שאפשר להתנסח בצורה של : " נעמה מתנהגת בצורה צבועה " או " נעמה תככנית " וזה עדיין במרחק גדול בעיניי מאשר לכתוב " אני שונא את נעמה " . אבל שוב ... אפשר להסכים על לא להסכים
. ומה קורה איתך בן אדם ? אתה ער 24 שעות רצוף ! ואתה עדיין מתקשקש איתי ? לך לישון ... יש לנו מספיק זמן להתפלסף ...

יNOT

New member
השקפות שלא ניתנות לגישור

כמו בתכנית כלאחד ואחד מאיתנו בא מרקע אחר וחינוך אחר ולקחים אחרים מהחיים. מה שלי מפריע לו מפריע לרוב, אני מקבל את זה ולא מנסה לכפות את דעתי , אני מסביר את עצמי בצורה ברורה עד שאני בטוח שהסברתי את עצמי בצורה הטובה ביותר. אם בכל זאת זה לא עזר אני מקבל את זה כהבדלים בגישות חיים , ולא מתרעם על זה, ולא מעלה את זה שוב. בכל מקרה לילה טוב , נשמע שאתה צריך כבר שינה. (24 שעות ער ...אם מדברים על מכורים
)

חחח נהניתי לדבר עם שניכם....אני לא ער 24 שעות

בגלל שאני הייתי פה בפורום כל הזמן. זה תוצרים של דברים אחרים מחוץ למחשב :)) נשוב לדבר כנראה מחר ובטוח במיליון אחוז ביום שלישי, לילה טוב אנשים!

אני אסביר .

לפי טענתך אתה הפכת את נעמה כמייצגת של התנהלות צבועה ותככנית . עכשיו , זה בסך הכל משחק . וסביר להניח שהיא משחקת משחק . לפי דעתי זה לגיטימי להביע סלידה מתכונות שאתה לא מכבד . אבל לתת לתכונות הללו שם של אדם שמייצג אותם זה קצת יותר מידי לפי דעתי . השאלה היא פשוטה . אם נניח אתה מגיב בדרך מסויימת כאן בפורום . דרך שאני משייך לתכונה שאני לא מכבד כמו נניח ( רק לשם ההדגמה ) אתה לא עיקבי בדעותיך ונע כשעון מטוטלת מצד לצד על פי כיוון הרוח . ( ורק לשם ההדגמה ) אני ממש סולד מהתנהגות כזו חסרת עמוד שידרה . האם אני יכול לכתוב בתגובה כאן בפורום שאני שונא את שמשון שמש ?

droriko

New member
את יוסי אנשים שם לא סובלים

בן אדם עם קצת הבנה בשפת גוף וסמנטיקה ישים לב שאנשים בוילה מדברים עם יוסי ההרגשה אצלם היא הרגשה של זילזול/התנשאות/מיאוס/שיעמום/כעס. אפילו אשר "החבר הכי טוב שלו" כל פעם שהוא לבד עם יוסי נמנע מליזום שיחה יודע מה אני אלך יותר רחוק, אפילו על הבת שלו רואים יחס של מבוכה/דיבור מתוך נימוס ורחמים (כי תכלס הוא בודד שם) הוא עצמו הודה שבבית היא מתעלמת ממנו לגמרי (כנראה ששם היא לא צריכה לארח לו חברה,כי יש לו מספיק חברים) אותו יוסי בזכות המסר שיש לו קהל מעריצים , קיבל אחרי 2 הצלות 3 קולות , והיום רק אחד . למידת הפופולאריות (אפילו אם פיקטיבית) של הבן אדם בחוץ יש משקל מכריע..

זה בדיוק מה שאני אמרתי קודם!

אם הקהל בבית שלך (כמו יוסי) אז המשחק שלך. לכן אסור לחשוש להעלות את נעמה להדחה שבוע הבא (כמו שאמרו פה שאם לא ידיחו אותה השבוע אז יוותרו להדיח אותה שבוע הבא). זה לא הגיוני כי נעמה היא תכלס פשוט "שרופה" מצד אנשים כמו צבר,ג'ני,רנין,שי,ערן,עינב. אלה קולות בטוחים במיליון אחוז שיצביעו לה גם אם היא תישאר בגלל השנאה שלהם אליה.

droriko

New member
אני לא יודע, לא הייתי לוקח את הסיכון

אני חושב שאם אתה שואל אותי את מי להעיף קרן או נעמה אני הולך בסוף על נעמה קרן, כמו שביקורת מוסיקה אמר, תיהיה שרופה בוילה אחרי שנעמה תלך וממילא תועמד להדחה שבוע הבא, לא מוצא סיבה הגיונית שלא. אז השבוע נעמה שבוע הבא קרן אני חושב שהסוגיה נפתרה (כן אני יודע שיש את ערן , אבל בואו לא ניהיה חזירים, 2מתוך 3 זה מספיק טוב)

קפרי

New member
אני כאן בפורום למשל, "חוטפת" על הראש כי אנשים

חושבים שאני שונאת את יוסי, אבל אני לא, כי אין לי רגש שנאה או אהבה כלפי אף אחד מהחברים שם, לא מכירה אותם אישית ואני רק מתרשמת ממה שקורה על המסך לפחות בהתחלה ומידי ראשון ושלישי, באופן טבעי אתה יוצר דמות או מקשר אותה למה שהיא עשויה או עלולה להיות במציאות לכן, אני לרוב אם יש לי רגש מסויים כלפי יוסי, הוא רחמים למה? ככה, הנה אתה בעצמך כתבת שאנשים בווילה, אפילו אשר והבת שלו קשה להם להיות בחברתו, כלומר, הוא לא מתאים לחבורה, זה לא פייר היום יותר מכל כי הוא תופס אט אט את מקומם של הצעירים שם והם כן חשים מאויימים (דיעה לטענת אחד המגיבים שהם לא חשים כבר מאויימים) הם לא בחרו בו אתמול כי פשוט הבינו שיש לו כוח בחוץ. אני אישית חושבת רק על היום שאחרי אם אכן זה מתנהל כמו בחו"ל, כולם התקדמו בחלקם כדוגמנים, שחקנים, ומגישי תוכנית. השאלה: האם יוסי מתאים לכך? תשובתי שלי-לא!!!

cookies10

New member
יוסי הוא מלך יודע איך לשחק עם המצלמות

זה מה שהוא משדר למצלמה כי יש בו את האומץ להתמודד מול הצעירים אל תשכחו שזה לא קל להיות בחברה של צעירים והוא המבוגר היחיד. יוסי מראה לכל הצעירים באשר הם, שחושבים שאנשים מבוגרים כבר לא שווים לשחק איתם, ופה יוסי אומר לכוולם אז מה עם אני מבוגר אז אני כבר לא שווה. אני הוכיח לכם שאני אשאר אחרון, ותלמדו מהמבוגרים. פה יוסי נותן כח למבוגרים. שהצעירים הרבה מהם מזלזלים בהם. לדוגמה אם שמתם לב שכל פעם אסי עזר, עוקץ את ארז טל רק בגלל הגיל שלו 46 אז מה אם אסי צעיר ממנו, אז זה נותן לו את הלגטימציה לזלזל בארז טל בגלל שארז מבוגר ממנו.... אסי לעולם לא יגיע לקרסוליים של ארז טל. רק בגלל שהאנשים מבוגרים מזלזלים בהם, גם הם היו פעם צעירים אל תשכחו. רק בגלל שהם מבוגרים אז הצעירים מלגלגים עליהם ..... ויוסי נותן כח למבוגרים באשר הם .... יוסי אוהב לעזור ולייעץ להם, איך להתנהג כדי להיות מקובל בבית והוא לא פוחד מהמקום שלו, הוא בטוח בעצמו. והולך עם זה עד הסוף כי כל אחד היה מפחד שידעו את הקלפים שלו, ויעתיקו את הטקטיקה שלו. יוסי מיוחד ועושה הכל בטבעיות ומשחק עם כוולם ולכן הוא אמיתי בעיני, יש בו חוכמת חיים וכן ולכן מגיע לו לזכות ובגדול.... יוסי הוא נשמה טהורה, שהרבה מהצעירים צריכים ללמוד ממנו ולא סתם בחרו בו, כאן מראים שמאדם מבוגר עם דיבור כזה יש מה ללמוד ולא משנה ההופעה שלו, תנו מקום גם למבוגרים. אל תסתכלו בקנקן אלא מה שבתוכו.

קפרי

New member
אז אני צריכה לשמוח שאני מבוגרת? אתחיל ללכת

למועדוני הלילה של החבר'ה מהצבא של הבן שלי...(..

יNOT

New member
בוא נתמצת את דבריך

"יוסי הוא מלך יודע איך לשחק עם המצלמות " "יוסי מראה לכל הצעירים באשר הם, שחושבים שאנשים מבוגרים כבר לא שווים" "יוסי אומר לכוולם אז מה עם אני מבוגר אז אני כבר לא שווה. " "פה יוסי נותן כח למבוגרים" "ויוסי נותן כח למבוגרים באשר הם ...." "יוסי אוהב לעזור ולייעץ להם" "יוסי מיוחד ועושה הכל בטבעיות ומשחק עם כוולם ולכן הוא אמיתי בעיני" "יוסי הוא נשמה טהורה, שהרבה מהצעירים צריכים ללמוד ממנו " עכשיו קצת על פסיכולוגיה בגרוש : לפי מספר הפעמים שחזרת על השם "יוסי" ניתן להבין שיש לך אינטרס אישי בעניין, דבר נוסף שכל מה שכתבת נועד להאדיר את שמו של "יוסי" שזו נקודת מבט משוחדת (אלא אם כן אתה באמת מאמין שהאדם הזה מושלם וללא דופי ) , דבר נוסף החזרה על נושא הגיל מרמזת על היותך אדם מבוגר (וזה עוד לפני שבדקתי את הכרטיס האישי שלך בתפוז ), האם את באמת חשה שיוסי מייצג את כל שכבת גילך? זו התדמית של הדור המבוגר? צר לי לומר שאין קשר בין השניים.

אני חושב שהמבחן שאת מעמידה לתכנית הוא לא נכון

כלומר, המבחן הוא לא "מבחן הפרסום הפוטנציאלי". לדעתי, דווקא אנשים אפורים ונטולי כריזמה (כמו ג'ני למשל) לא ראויים להשתתף בתכנית, משום שהרצון היחידי שלה הוא להתפרסם על חשבון התכנית. המטרה לקבץ אנשים שונים ולראות איך הם מסתדרים ובעיקר איך הם לא מסתדרים ולא לממש את הפוטנציאל של חלקם כדוגמני/שחקי/מגישי תוכניות עתידיים.

יNOT

New member
אני ממש לא מסכים בקשר לג'ני

ג'ני היא מצטיירת כבחורה רגישה שמתגעגעת לחבר שלה, היא בדיוק סוג האנשים שכן שייכים בתוכנית כזו, כדי לבדוק אם היא לא תבגוד בחבר , לא תיכנע לפיתויים, לא תישבר...לא תהפוך את עורה פתאום ותתחיל להשתלח בכל חבריה לבית,וכו.... זה סוג המתחים שצופי "האח הגדול" רגילים לראות בתוכנית,וגם זו חלק מהסיבה שהם רואים את התוכנית, בדיחות של בובליל הם פשוט לא זה. ומי שרוצה להתפרסם, מה טוב, שייהנה.הרי פרסום בלוואכי הם מקבלים.

כל דמות בבית היא הכרחית לדעתי! ואתה תומך

בנקודה העקרונית שלי! אני חושב שג'ני מביאה משהו אחר לבית בדיוק כמו שיוסי מביא משהו אחר. בגלל זה אני לא מסכים לביקורת שמועברת על יוסי בגלל היותו "לא קשור לקבוצת הגיל בבית". ג'ני היא לא תמימה כמו שחושבים, אני רוצה להזכיר שבאחת ההצבעות (הראשונה או השניה) היא הצביעה לשי. דבר זה לימד אותי שג'ני, דווקא היא מכל השאר, הפנימה מאוד את המשחק והבינה שיש לכסח את הדמות הדומיננטית שיצר לעצמו שי. *אגב בגלל זה אני משער שג'ני תהיה זו שתזכה, למרות שעוד מוקדם מאוד לומר זאת. אבל בכל מקרה, גם אם אני לא אוהב את הדמות שג'ני מביאה (מה שאמרתי בהודעה הקודמת) אני בטוח שהיא חיונית לבית בגלל השוני שהיא מביאה, בדיוק כמו יוסי. הערה חשובה- כל אלה שתוקפים את שהותו של יוסי בגלל הגיל, לא שמעתי אותכם מפנים הערות אלה גם כלפי ליאון (שהוא בן 22!), מבחינתי אדם בן 22 קשור לאדם בן 28 בדיוק כמו אדם בן 46. תגובות בבקשה!

u r a n i a

New member
חפרתם.. בכל אופן בעניין ה"שנאה" אני מסכימה.

תראה - מצד אחד, תכנית מסוג כזה באופן טבעי מעוררת בכל אחד מאיתנו מגוון של רגשות כלפי המשתתפים. הרי אף אחד כאן לא יכול להישאר אדיש למתרחש. ויחד עם זה, אני מסכימה שמוטב להימנע כאן משימוש במלים כמו "שנאה" (שגם אני השתמשתי בה) - הרי אנחנו לא באמת מכירים את האנשים ואין לנו אינטראקציה איתם. גם קשה מאוד לשפוט התנהגות בסיטואציה בה הם נמצאים - כי התנאים שם לא טבעיים, לא מוכרים לנו, ובטוח שמאוד מלחיצים.

קפרי

New member
בחיים לא אמרתי שאני שונאת את יוסי ואני בכוונה

עונה כאן שיקראו כל המתלהמים אבל אני לא מעריכה את הדמות שלו, מה אסור לי? הוא לא לטעמי, יש בווילה אנשים אחרים שהרשימו אותי יותר וזה לא הזכיה או לא, היא לא מעניינת אותי ולא יוצא לי ממנה כהוא זה, אני פשוט מביעה דיעה אבל פייר? הפורום הותיר בי הלם, גם אף פעם לא ידעתי שאנשים מגיבים באופן כזה וגם לא שמצביעים באופן הזה..

למעלה