עדכונים יום 54 24/10

לא ראיתי היעום, זה מה שהיה, קבוצה מגעילה.

הלוואי ושפרה תעוף ואחרייה רנין ולאון. מסכנה עינב , עוד אחר כך אוכלים מהבישולים שלה.

24שעות1

New member
שיפרה יועצת לליאון - לא אני רק מציעה לך

בפעם הבאה שהיא תגיד לך למה אתה מתרחק תגיד כי את לא מעניינת אותי כי אין לנו נושאים משותפים לדבר (עינב הרי תת רמה) כי יש לי חברים יותר מעניינים לדבר איתם וליאו הנחשן עונה נכון

droriko

New member
מה את רוצה מליאון?

שיפרה ורנין עושות עליו אמבוש, הבחור עושה במכנסיים

פלדי1

New member
שפרה משתמשת בשיטות בזויות

נגד עינב. עינב רק רוצה להיות חברתו באמת , לא מסיתה אותו נגד שפרה. רק צריך לראות עכשיו שיחה בין שפרה לליאון. היא בכלל לא מקשיבה לו , שרה מין שיר מטופש . היא בכלל לא אוהבת אותו , אצלה זו סתם איסטרטגיה. עינב אוהבת אותו באמת.

כי עינב לא חכמה מספיק

אז הטקטיקה שלה שונה. היא מדברת אל לאון כמו אל ילד בן 10, בטונציה של ילדה קטנה שנחמדה אליו. שיפרה קלטה שהוא לא טמבל ולא תינוק ומדברת איתו כמו אל מבוגר ולכן גם מדברת איתו ישר. שתיהן אוהבות אותו, מה הקשר? אגב- לשיפרה ממילא אין עם מי לדבר שם למעט צבר ולאון אז.... לאון אוהב את תשומת הלב הזו ויושב איתה רוב הזמן

beep beep

New member
"הקם להורגך"

מסתבר שליאון מקשיב לשפרה אבל לא מציית. נכון שהיא אמרה לו לבלות את זמנו איתה ונכון שהוא בילה איתה את רוב היום וקינח בשיחה בסלון שעסקה בעיקר בעברה כדיילת, אבל מייד עם פרישתה לשינה התכרבל הליצן הקטן שלנו שרוקד עם כל אחד וכל אחת בזרועותיה של עינב לשיחה שהתחילה בדיון על אורך מוט הטרפז של איתי (14 ס"מ בכיתה ח' - כך אמר) ונחתמה בענייני איסטרטגיה והדחות. לשאלתו של ליאון מהם הקריטריונים שלה להדחה השיבה עינב כי נכון לעכשיו היא מדיחה את השניים הרחוקים ממנה ביותר, אבל כשישארו חמישה - שישה דיירים היא תדיח את אלה שהכי מסכנים אותה בדרך למיליון - גם אם יהיו מבין חבריה הטובים בבית. "הקם להורגך - השכם להורגו" סיכמה הבובלילית את הדיון ופרשה לשינה.. ליאון הקשיב לדבריה של עינב ולא הגיב. לא אתפלא אם השבוע הוא יבחר להדיח את עינב. מה שבטוח הוא שביום ראשון מגיעים המתמודדים החדשים, כל הקלפים נטרפים ולמעשה המשחק בבית מתחיל מחדש.

בהלםם

New member
אין צורך להתרגש../images/Emo13.gif

מטרת השיחה של עינב נועדה לגלות אם לאון הוא אחד מאלה שהצביעו לה מכל הפעמים האלה שהועמדה להדחה כי היא גם מתחילה לחוש בזה שליאון רוקד על 20 חתונות לעינב יש קטע כזה להוציא מידע מאנשים "בתמימות" בלי שישימו לב לכך כמו שעשתה לרנין אז "מה את תצביעי לי ואז תשבי איתי כל יום את מוציאה את עצמך מפגרת מבחינת הצופים" ואז אנין נחנקה לכמה שניות .... ואם אני לא טועה היא יודעת שלאון הצביע לשי.. היא כל הזמן רמזה לו את זה בבית(לשי) "אתה בטוח שאתה סומך על החברים שלך" ועינב ולאון קרובים אז יכול להיות שהיא יודעת... שזה גם קצת מחשיד מבחינתה שלאון צבוע אליה...

ואחר כך אומרים שהיא טיפשה

בת 23 וכבר ספגה את החריפות וחוכמת החיים של אבא שלה

SSSSS33

New member
היא מהממת רק צריכה ללמוד להתנהג נראה לי שזה

הסיבה שאבא שלה בא לתוכנית כי הוא התייאש

beep beep

New member
עינב היא תותח לא פחות מיוסי

לעינב יש חכמת חיים ואינטיליגנציה רגשית דומה לשל יוסי עם יותר כלי הבעה. (כן, היא יודעת להיות עדינה ושקטה כשצריך). היא בחורה חכמה ובוגרת עם רגליים שנטועות חזק מאד בקרקע, בלי אשליות על זוהר מדומה ואבק כוכבים. מרגש לראות את הקשר ההולך ומתחזק בינה לבין אביה ואת התמיכה ההדדית הנהדרת בין שניהם ברגעי משבר ולחץ. מהבחינה הזו משפחת בובליל הרוויחה לחיים הרבה יותר ממיליון שקל. אני חושב שרבים בבית האח הגדול ומחוצה לו מקנאים בקשר הזה ומתוסכלים מחוסר היכולת לפרק אותו עד כה. (אם כי אני מעריך שבקרוב יגיע הרגע שבו הצופים יצטרכו לבחור ביניהם) . הדמות הנשית החזקה השניה בבית היא שפרה שמבחינת התנהגות ורקע מהווה את הנגטיב שלה. יפה לראות את ההבדל במלחמה שבמשחק בין השתיים לעומת המאבק שהתפתח ביו יוסי לשי.

idodo cohen

New member
אני מאחל לה בחלומותיי הפרועים ביותר

להצליח לנסח הודעה יפה כזאת יום אחד עלייך.

קמבילי

New member
שפרה לליאון, מנסה להבין למה שי הודח:

אתמול בערב: ... בהתחלה משהו גרם לי להרגיש ששי מנהל מאבקי כוח, מין תחושה שהוא משחק את המשחק. הוא גם אמר לרנין – רנין סיפרה לי אתמול - שהוא באמת בא בהתחלה ככה אבל ככל שהוא הכיר את האנשים..... אני חושבת שההתחלה שלו היתה בעוכריו וזה שהוא התחיל בתור "משחק את המשחק" נרשם לגביו מבחינת הצופים בבית. זה הדבר היחיד שאני יכולה להבין דרכו את העובדה שלא בחרו אותו. יכול להיות שהרושם שנוצר לגביו הוא שהוא משחק משחק, ומי שלא כאן לא יודע שנוצר משהו אמיתי. גם לנו לקח זמן להבין שנוצר משהו אמיתי, אז זה היה יכול בקלות מאד להתפספס. לכן אני חושבת שכל מי שמשחק את המשחק זה יחזור אליו בפנים. ואחר כך הוא יכעס על עצמו שהכשיל את עצמו כששיחק את המשחק. כל מי שייצא מכאן ויחזור הביתה ויראה מה שקרה, ויבין כאילו... אתה מבין מה אני אומרת? ---------------------- 1. אינני מבינה למה כוונתה "משחק את המשחק". מנסה למצוא חן בעיני כולם? או אולי ההיפך, מלכלך ומפלג כדי לסכסך בין אנשים וליצור לעצמו קבוצה מגובשת. מה היא ראתה בו בהתחלה שנמחק מעיניה אחר כך. 2. בקבוצה באמת נוצר "משהו אמיתי", זו היתה קבצה מגובשת שמאמינה אמונה מוחלטת במנהיג שלה. ועם זאת בלתי נתפס איך אישה בעלת עמוד שדרה מוסרי כמו שפרה לא ראתה ש"הקבוצה האמיתית" מתנהגת כקבוצת בריונים אכזרית וחסרת מעצורים. 2. שפרה דייקה בהבחנה שאנשים שייצאו ויבינו מה קרה יכעסו על עצמם על כך שהכשילו אותם, אבל פספסה לגמרי בסיבות להכשלה. האנשים שמכשילים את עצמם הם אלה שמשפילים ומעליבים, מרכלים ויוצרים קבוצות של "טובים" ו"רעים", והיא בין האנשים האלה והיא ממשיכה להיות ביניהם. דיירי בית האח הגדול עדיין לא תופסים שהדבר שמצטלם הכי גרוע הוא רוע. יכול להיות שהם בכלל לא תופסים שזה רוע. נזכרתי שקרן אמרה בראיון ל"אחות הקטנה" שאחרי שיצאה הבינה את סיפורי הקנגרו וטיל הלאו של ערן, אבל בתוך הבית היא לא הרגישה בזה. היא ישבה עם כולם ליד ערן וכולם האזינו לסיפורים שלו בדיוק כמונו בבית, רק שבמסגרת הקבוצה באח הגדול, בתוך הדינמיקה החברתית שהיתה שם, הזוועה בכלל לא נקלטה אצלם.

shlomitgueta

New member
זה ניתוח מדויק ונכון

נכון הקהל שונא רוע וכך צריך להיות אנשים טובים (גם אם הם ברבריים או וולגריים) בעייני שווים הרבה יותר מאנשים "אינטיליגנטיים" ,צבועים ורכלנים. מקווה שהקהל ימשיך באותה דרך כפי שעשה עד עכשיו ויבחר רק באמיתיים והטובים.

משהו אמיתי?? שפרה מאמינה בזה?

למה התכוונה "משהו אמיתי"? הרי ברור שחברות לא תצמח עם אף אחד לאחר התכנית. מי שחושב שם שהם ישארו חברים טובים לאחר התכנית הם טועים לגמרי למרות שנבואה נתנה לטפשים...מכל תכניות הריאליטי שהיו עד כה ( כוכב נולד, הישרדות, פרוייקט Y וכדומה...) החברויות לא נמשכו. אם הדיירים יהיו כנים עם עצמם הם יודו שישנם כמה אנשים שאפילו לא היו מתיישבים לידם באוטובוס. עינב הפתיעה אותי לטובה כשאמרה לרנין שברור לה שלא יהיה לה קשר עם אנשים לאחר התכנית וגם לא עם אשר. היא אמרה שהיא בטח תבקר אותו איזו שבת אבל ברור לה שלא יהיה קשר הדוק כמו שאנשים חושבים. רנין התמימה לא מבינה שאף אחד לא יישאר איתה בקשר במיוחד לאחר שהתברר שהיא הצבועה הגדולה שם, וכמובן גם לא חבריה ב"ציר הרשע"...כל אחד ילך לדרכו ואולי ינסו פה ושם להחיות משהו מההווי של "הביחיד" אבל זה לא יהיה טבעי וידעך מעצמו....

שפרה ויוסי הם כרגע היחידים במשחק

כל השאר הם שחקני משנה וסטטיסטים ארחיק ואומר שהם אפילו שותפים אסטרטגיים, מאחר ושניהם מבינים ופועלים עבור האינטרסים של ההפקה. יוסי גויס ע"י ההפקה עוד לפני הכניסה לבית (ברור שהוא לא התייצב לאודישנים...), והבטחון המוגזם ששפרה מפגינה מאז הדחתו של שי בתפקיד ה"ידשע ז'אן דארק הלוחמת בערסים", מחשיד מאוד...

אכדית

New member
לא חושבת

מבחינת שיפרה זה הישג להישאר כי עמדה להדחה מול אנשים חזקים, יוס ששרד כל שבוע את ההדחה ושי שנתפס כמנהיג כריזמטי ודומיננטי בבית, לדעתי כשהכריזו על השמות היא חשבה שהיא תלך. רק בשלב מסויים אחרי ששי הלך להלוויה היה נראה שהיא תפסה ביטחון, כבר כתבתי על זה באותו יום, שעתיים לפני ההדחה בערך היא לבשה שמלה פיצוצית שכאילו נועדה "לדפוק יציאה" ואז פתאום ראיתי אותה עם גופיה צהובה וחצאית, הופעה נחמדה אבל לא להיט. זה היה קצת מחשיד. לגבי יוסי אני כן חושבת שהוא היה באודישינים כי הוא פלט פעם לעינב (נראה לי שזה היה כשהם נפגשו לראשונה בוילה) הוא אמר לה משהו בסגנון "אמרת לי שלא יקחו זקן כמוני - הנה לקחו".

למעלה