עדכונים יום 54 24/10

קמבילי

New member
ההבדל בין שפרה וליאון ולבין רנין וצבר

אתמול בערב, שפרה וליאון מנהלים שיחה על איתי: שפרה: או שהוא שחקן מעולה, או שהוא באמת הדבר המבולבל הזה שאנחנו רואים מולנו, משני הצדדים קשה לי לייחס לו כוונות זדון. כאילו, לא נראה לי שיש לו איזה תוכנית פעולה. ליאון נכנס לדבריה: תקשיבי, אני לא חושב על שום כוונות זדון, שום כוונות פעולה. פשוט הוא לא בא לי טוב. ------------------------- זה בניגוד לצבר שחושב שאיתי "מבלף אותם מהרגע הראשון", ורנין שצוחקת מעומק הלב בהסכמה: "אין דברים כאלה". נשגב מבינת אנוש איך אפשר לחשוב שאיתי האילם, האיש שאין לו שפה, "מבלף אותם". זו רמת הבנה שמעידה על תפיסה אנושית של ילד בן 10 בגוף של גבר בן 26 או בן כמה שצבר לא יהיה. ורנין הזיקית האנושית עונה אמן ואומרת שבחוץ היתה "מתפקעת לאנשים כאלה מצחוק בפרצוף". שפרה אינה בדרגה של רנין וצבר כי הסלידה שלה מאיתי אינה נובעת מתכונות רשע שהיא מייחסת לו אלא מתוך אנטיפתיה אנושית סתם. איתי באמת לא נחמד ואני מניחה שגם אני לא הייתי רוצה להסתופף במחיצתו יותר מדי. כמוה גם ליאון, השיקולים שלו מונעים על ידי "בא לי טוב" ו"לא בא לי טוב". זו גם הסיבה שהוא הצביע לשי - שי פגע בו אישית ושיחק בו יותר מדי. שפרה בניגוד לרנין גם לא מסתירה את רגשותיה ולא משחקת. ביטויי הסלידה שלה מאשר היו גלויים לעין כל בני הבית ולעיני אשר, כך גם הסלידה שלה מיוסי היום וכך גם הסלידה שלה מאיתי. זה בעוכריה משום שהיא מועלית שוב ושוב לגריל בעוד רנין לא עלתה אפילו פעם אחת, אבל מבחינת הצופים בבית זה יעמוד לזכותה. בתחרות בין רנין לבינה רנין תפסיד ברוב ענק.

blur2

New member
אני לא חושב שהיא סולדת מאיתי..

הוא פשוט לא אדם שהיא כנראה הייתה מתחברת אליו בחוץ אבל במצב הקיים של הבית היא נתנה לקשר ביניהם צ'אנס והיא אפילו אמרה שמאז שהם דיברו ביניהם באמת שאין לה איתו בעיה. לגבי השאר אני די מסכים

לוב1

New member
זה היה נורא לראות את השיחה של

של רנין צבר ולאון על איתי. צבר ולאון ירדו בהרבה רמות בעיני. רנין בכלל מגעילה

eli7r

New member
לא מסכימה

צבר אמר בהדחה הקודמת (ונצא מנקודת הנחה שהוא דבר אמת) שמה שהפריע לו אצל איתי היה שפנים אל פנים הוא מגבה אותו אבל בסלון לא... זה כן קצת תחושה של עבודה בעיניים ....

קמבילי

New member
אני לא מבינה את האמירה הזאת

איתי מסכים עם כל מי שהוא מדבר איתו, גם מי שמטיח בו ביקורת בפנים כמו ששפרה עשתה. הפעמים היחידות שהוא חולק על מישהו זה כשיוסי יועץ לו איזה עיצה כמו "תיזהר לא להיות על הגריל" ואיתי עונה: יהיה בסדר, אל תדאג. אז הוא בטח הסכים כך גם עם צבר באיזה פעם. איתי צריך לגבות את צבר? נגד מי נגד מה? נראית לי אמירה תמוהה, כנאה עוד פרשנות עקומה של צבר.

חחחחחחחח עוד מפניני יוסי

איתי מספר ליוסי שחתך עוף ונפנף בו ביד כדי שיבהלו ( שיחשבו שהדם שלו או משהו לא ברור כזה כמו מי שאומר אותו..) יוסי בתגובה: נו, וזה מפחיד? איתי: בטח, זה כדי לפחד יוסי : לפחד ? בזה מקסימום מפחדים מהפחד יוצא החוצה לחצר ושואל את לאון כמה פסילות היו במשחק רכיבה :" נפסלנו ארבע פעמים על הפרה" ?חחח בודק כמה ברחשים יש בבריכה וקורא ללאון לאון בוא תראה , דבורה נכנסה לצלילה . לאון : (בטון של "אני מוכרח לענות לך ?") זה שפרירית ( אומרים שפירית מותק) שפרה מנצחת על כל השיחה בזמזום עוד שיר עם קוריאני יוסי מתיאש והולך . הריכוליאדה מתחילה.. באמת שאני לא מבינה למה אתה מפריע יוסי לשיחות האינטיליגנטיות?

superjets

New member
מה רנין מתחילה לבלבל ללאון בשכל על מה שהוא

דיבר אתמול בלילה ולאון אומר לה מה את רוצה אני לא זוכר מה אמרתי אתמול

שי התגלה כגועלי גם אחרי שהודח!!

תמיד אמרתי לעצמי טוב אולי הוא כזה כי הוא רץ אחרי המליון אבל זה ממש לא ככה!!! הראיון גילה לי שהוא עדיין נחש וזה לא רק בגלל הסיר לחץ שהיה בוילה חלומי המתוק אחרי שהכל יגמר שיתנו להם איזה תוכנית מיוחדת של כולם ביחד אחרי שראו מה היה בוילה מי דיבר על מי מי הנחש ומי הצדיק התגובות שלהם מעניינות אותי כמו מה שעשו לעינב ואשר -התגובה שלהם.. ככה הייתי רוצה לראות את כולם עם פרצופים הצדקניים שלהם

אכדית

New member
יוסי לליאון:

תפסיק עם הנוטלה יהיה לך תולעים ליאון נבהל: באמת????

אכדית

New member
עינב על הרגליים מ-10:00 בבוקר על המפרום הזה

שידיחו אותה יאכלו רק סנדביצ'ים עם נוטלה.

אכדית

New member
ושיפרה כבר שעה (לסירוגין) עושה גבות

ומרכלת עם ליאון, ויוסי נעמד להם כמו עציץ מול הפרצוף יעני מורשם משפרירית
בטח הם מתפחלצים.

eli7r

New member
מסכימה.... לדעתי הוא מנסה לרגל אחריהם

אבל הם לא ידברו עליו לידו ככה שהוא בטח צריך לשמוע שיחה על מצב הצמר בעולם

ספיר 24

New member
באמת כל הכבוד לעינב

מחוץ לכל מה שאומרים עליה בסופו של דבר עם לא היא הם באמת היו אוכלים רק נוטלה גם בשבת שיעריכו אותה קצת , חברה של כפויי טובה.

פלדי1

New member
לא רק שהם אוכלים

אלא שיש להם גם תלונות אחר כך. אם האוכל כך כך גרוע , מדוע איש מהם לא מתנדב להחליף אותה?

למעלה