עדכונים מהבית- יום 58, ה28.10

איתי בל

New member
וגם...

אמרה שאולי עינב שמה את הספר שלה על הארון כדי שלא יחשדו בה רק לא חשבה שגם לאון שם כדי שלא יחשדו בו או שמה היא כן חשבה ככה פשוט לא אמרה את זה לא ושמרה לעצמה...

Lomsahne

New member
אמאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

היא עלתה על לאון,היא אמרה כרגע לצבר שהם נתנו את זה לעינב ולאון כמשימה בסוויטה והם החביאו את הפריטים שלהם במקום שאפשר למצוא ואת השאר נתנו לאח הגדול.

Tapudy

New member
כן, שפרה עלתה על התרמית!! לפחות חלקית...

היא כרגע ספרה לצבר שלאון גנב את הדברים עם עינב בגלל שרק את הדברים שלהם הם מצאו. היא גם קלטה שהם היו בסוויטה וחזרו מוקדם בבוקר. היא סוף סוף עשתה אחד ועוד אחד. היא היחידה שמבינה מה הולך שם. אבל ברור לה שהיא לא צריכה לדבר על זה. לאון כמובן מכחיש. למה הכל קורה בלילה?? אני רוצה ללכת לישון!

איתי בל

New member
מסכנים אם הם יפסידו...

גם עוד 4 אנשים כשאחת מהן אוכלת קוויאר והשני 6-8 ארוחות ביום וגם לא מגדילים תקציב...

Lomsahne

New member
זהו היא גם חכמה מספיק...

והבינה מלאון שזה בשביל התקציב ולכן היא לא חושפת אותו.אני מקווה שלא יכשילו את המשימה ככה שפרה תצא ממש גאונה.

rinatt1

New member
ממש גאונה!! כל אדם היה עולה על זה.. לאון לא ה

הפסיק לרגע לטפטף לה על המשימה הזאת... וזה שהיא קלטה רק אחרי יום שלם עם כל הטיפטופים של לאון זה רק אומר שנפל לה האסימון.... וזהו הלכה המשימה.. איזה דפקת לאון, לא חבל על התקציב?? ממש דפוק.. אולי הוא עשה את בשביל שעינב והוא יועמדו להדחה.. אין לי מושג! אבל, אם הם כן יועמדו להדחה חייבים להדיח אותו.. כי הוא נכשל בכוונה במשימה, והוא הרס לכלום את התקציב.. בגלל השטויות שלו. וחבל!!! חשבתי שהוא יגיע לגמר

שפרה עלתה על ליאון ועינב! המשימה אמורה להיכשל

תיארה בדיוק שהם בכוונה החביאו את הדברים שלהם ואת של שפרה ורנין נתנו לאח הגדול.. מעניין אם האח הגדול יכשיל אותם או לא.. ליאון ממשיך להכחיש..

MovieMaster

New member
אמרתי שהיא אינטליגנטית

למעשה היא הכי אינטליגנטית שם. אינטלגנטית אך משעממת פחד עם הסריגה הבלתי נגמרת שלה... אגב, בובליל ואיתי מדברים על זה עכשיו...

MovieMaster

New member
איתי אמר לבובליל שההפקה מנסה לשגע אותם

קודם באמצעות התקציב שלקחו לבובליל את הסיגריות, ועכשיו לשאר הדיירים. הוא גם אמר לו שצבר יכל לטפס על הארון ולהחביא את הדברים שהם מצאו, אבל הוא (איתי) בחיים לא היה יכול לעשות את זה. בובליל אמר לו שהוא חושב שההפקה העלימה את הדברים שנעלמו כי הם רוצים שהדיירים ימצאו אותם וזו המשימה השבועית שלהם. אח"כ שניהם הגיעו למסקנה שעדיף לתת להפקה להתבשל ולא לחפש את הדברים שנעלמו, אם באמת ההפקה מנסה לשגע אותם...

למעלה