עדכונים מהוילה - יום 8 , ה- 8.9

רותם 277

New member
שפרה

אני מתה על שפרה אבל היא הייתה צריכה לדעת שלא מערבבים בירה ויין זה אסוררררררר לא פלא שהיא הקיאה כל הלילה

לא אוהבת חוזרים בשאלה..

תמיד זה מהקיצוני לקיצוני... שפרה (אם היא לא שתולה) עושה הכל דווקא, ולא בגלל שהיא רוצה.

ShukyD

New member
לא נכון

קח את אשר כדוגמא.. חמוד ושקט ורגוע, לא קיצוני ולא כלום מרשה לעצמו גם להיות עם כל החבר'ה וגם להיות בנאדם מאמין לעומת שיפרה שחושבת שהחיים זה בית זונות ותגמור או עם איידס או עם לב שבור ונטיות אובדניות כשתתבדה

metrosexual

New member
עכשיו תוסיף לרשימה

האמא הטאליבנית מבית שמש שהיכתה את ילדיה,אליאור חן וכו'... יש גם חוזרים בשאלה מתונים כגון ישראל סגל,דב אפלבוים,ישראל בר און כו'...

ShukyD

New member
אתה מכיר את כולם באופן אישי?

אולי זה האופי שלהם להיות קיצוניים? ולא קשור לדת? עכשיו תוסיף לרשימה שאתה חפרן שכל וכמעט כל החוזרים בשאלה שאני מכיר הם קיצוניים ונכון, יש יוצאים מן הכלל אבל שיפרה היא כזאת שים לב לדעות שלה היא בטוחה שהיא מכירה את שני העולמות כל כך מקרוב מתנשאת על כולם אין לה מושג איך זה להיות חילונית ושזה לא כזאת חגיגה מתמשכת... זו לא מהות כמו דת דת זו מהות זה משהו שממלא את החיים חילוניות זו בחירה שלא נועדה כדי לעבור על חוקים ולהפר מצוות וזה מה שהם צריכים להבין, הם באים מעולם שבו הדת או חוסר הדת הם המהות שלך

metrosexual

New member
יציאה בשאלה-יציאה מהכלא

אתה לא יודע איזו הרגשה זה לצאת בשאלה לבן אדם שלא דתי ואתה חייב להיות בחברה הזאת אחרת ההורים שלך ישבו שבעה עלייך,ביום אחד תאבד הכל:משפחה,חברים,מסגרת,אורח החיים שאתה רגיל אליהם! לצאת בשאלה זה כמו לצאת מהכלא...המסגרת שכופה עלייך מה לעשות,עם מי להתחתן,איך לחיות,להיות המכונה של כמה רבנים שיחליטו במקומך למי להצביע ,מה לעשות וכו'...... אני השארתי המון חברים מאחורה שבפנים מתנגדים למסגרת ולדת אך לא מעזים לעזוב הכל.אני עזבתי ומאוד שמח על כך! עכשיו אני עושה מה שאני רוצה....

metrosexual

New member
דת=גזענות!

דת-זה הרס,שנאה כלפי השונה,אורח החיים שלא מתאים להיום,שטיפת מוח! מציע לך להקשיב לפעמים לשיחות של החרדים או לעבוד במקום שהוא כשר למהדרין...:)

שפרה אחת השוות שם../images/Emo45.gif

ובגלל שהיא שמה ברקס לנעמה שניסתה לחנך אותה או להציע לה אז נעמה הצביעה נגדה.

Come Alive

New member
לרנין אין חבר,

היא אמרה עכשיו. יש את החבר לשעבר שלה, שהם נשארו בקשר טוב, והיא מתגעגעת אליו, הוא ידיד שלה עכשיו. היא חולמת עליו כל הזמן בוילה.

BeN ShaDe

New member
כולם שונאים את כריס? כולם שונאים את יוסי!

כל דיירי הוילה נגד יוסי וסביר להניח שמעכשיו הוא תמיד יועמד להדחה , אלא אם כן איזשהו מתמודד יעשה איזה משהו דרסטי או כמה ימצאו את הדרך לסלוח ליוסי. אבל אל דאגה יוסי , האנשים בבית לא ייתנו לך ללכת.

למעלה