עדכונים מהוילה - יום 8 , ה- 8.9

rand10

New member
מישהו יודע למה לאון לא שירת בצבא?

הוא אמר שהוא "שירת" 4 ימים בצבא

שיח..

שפרה ללאון: ``עשית מאמץ להגיע לכאן`` לאון: ``לא עשיתי מאמץ,הם באו לחפש אותי``..צבר מזדרז במהירות שיא לומר:``בוא לא נדבר על זה`` -צבר פחד שנשמע שההפקה חיפשה דמות כמו לאון מראש ולהכניס אותה לוילה? לאון בדיוק התחיל לספר וצבר השתיק מהר.

vip103

New member
באמת נמאס מהערן הזה

למה הוא מדבר ככה לליאון? מעליב אותו כמו אנ'לא יודע מה שיפסיק לחוש!

ShukyD

New member
לא שאני מגבה אותה חלילה

אבל כשרנין אמרה שיש שם אנשים צרי אופקים... לזה היא התכוונה אז היה לו קטע עם קוקסינל במועדון!! לא הגיע הזמן להתגבר על זה? איזה פחד מבולבול חוץ מזה אם מישהו נראה מספיק טוב בשביל שתחשוב שהוא בחורה ותזרום איתו לשירותים הכי הרבה שאתה יכול להיות זה מאוכזב מה ההומופוביה המטורפת הזאת לא הגיע הזמן להשתחרר כבר? פייא כל אחד עושה סרט מכל דבר כל כך חשובה התדמית ששוכחים להיות בני אדם

vip103

New member
העיקר להגיד על עצמו שהוא נראה טוב,

אבל תגידו אף אחד לא שם לב שהוא תכלס מכוער תחת בפנים? מה זה השיניים והמגעילות האלה? הוא אולי חתיך ונראה טוב אבל יפה בפנים הוא לא!

סאמוואן

New member
בטח ששמתי לב לזה...

גם אמרתי את זה כבר...הוא ממש ממש מכוער!!!! כאילו נכון יש לו אחלה גוף (ולא נמאס לו להראות את זה בכל רגע ורגע..) אבל כאילו הוא ממש מכוער...

yoranch

New member
אנחנו צריכים לפצל את החבורה, מי בעד??

לא ניתן להם לעשות חבורה צריך להתחיל לפצל אותה מי בעד????? אסור להעיף את יוסי.... אני חושב שצריךלדאוג ולבטל את החברות של הבנות שמיקי המעצבנת שולטת בה ולבטל את החבורה בחדר של הבנים.... יאללה...

וואי!!!!!! שמתם לב עכשיו?

מיקי באה ואומרת לשי- "שי, שמענו מקודם שיחה שלך עם קרן למעלה, כנראה יש להם טלויזיה שם", ואז העבירו את המצלמה למשהו אחר!

בצדק

עצבנית .. הוא שיקר לה בפנים ועשה את זה בלי בושה. עכשיו ערב לא הגיוני שהוא עישן כל כך מעט סגריות עם הוא קיבל אתמול. הוא עוד אחד שמעשן הרבה אז בפרוש הוא גנב לה סגריות ועזבו אותכם שניה על הגנבה וואלה אם היה לו חסר סגריות והיה מבקש אז אף אחד לא היה אומר לו לא .

סנאי נדיר

New member
אני הייתי מחזיר לו באותו מטבע

הולך וגונב לו סיגריות, בגדים, מגבות, הכל..

סנאי נדיר

New member
מה זה קשור? גם היא לא באמת צריכה סיגריות

על הפרנציפ, לגנוב לו דברים שיחסרו לו...ולשקר לו בפנים.. שירגיש מה זה. מעניין אם גם בתור קבלן הוא עובד ככה.

למעלה