עדכונים מהוילה!

no nick 1989

New member
לאיתי וונסה לא שמתי לב

נשתדל לשים לב אבל ערן וקרן זה דיי בולט..

צביקה ה

New member
יוסי תעשה לי ילד

השעה בערך שמונה וחצי, במטבח של הבית יוסי ואשר. אשר יוצא ורק יוסי נישאר מחפש את עצמו. מפה לשם אחרי שהוא מנגב את הכיור הוא עובר לשולחן בפינת האוכל ומסדר את שלושת הכיסאות הלבנים שלצד השולחן. אלוהים יודע מה הוא רוצה לעשות, אולי לסדר אותם במרווח שווה בין אחד לשני כי הוא מזיז כיסא אחד ואחר כך מקרב אליו את השני ואחר כך מרחיק את השלישי כשלגמרי לא ברור מה עובר לו בראש. זה עורר בי חיוך אבל אחר כך הגיע הקטע הכי טוב של התוכנית עד היום: הוא תופס מטאטא ויעה כמו של מנקיי הרחובות ומתחיל לטאטא. גם כאן לא ברור מה הוא מנקה אבל הוא מסתובב עם המטאטא והיעה ומתחיל לשיר בקול עבה ומזרחית כבדה. הוא חוזר על השיר שוב ושוב וממש לא ברור מה הוא שר רק המבטא הכבד וסילסולים. באיזשהו שלב אני מתחיל להבין מה הוא שר ואני משתין מרוב צחוק. הוא פשוט שר במזרחית את המשפט: איזה רייייחחחח מסרייייייחחחחח. אין על יוסי ושתדעו לכם רק בשביל הצחוקים של התוכנית הזו חייבים, אבל חייבים להשאיר אותו. לתשומת ליבכם!

ערן וקרן / לאון עינב. ??? כנסו!

האם מתגבשים פה זוגות? או שזה רק מקרה? ועוד משהו מעניין: לדעתי לאון מוריד את המתח המיני (שלו אנחנו כ``כ מצפים) בווילה.. אני בטוח שאם לאון זז הצידה, ערן, שי, איתי, צבר, ובוריס יהיו הרבה יותר מחזרים.. גם אצל הבנות יעלה מפלס התשוקה.. מה דעתכם?

יניבל1

New member
לא להזכיר את השם של בוריס

הוא בעצם זבוב, כזה שנע בין חבורה לחבורה , או בין אדם לאדם, לא מדבר אבל הנוכחות שלו מעצבנת להעיף

dusa35

New member
היום הם יקלטו שהם לא בנופש

ושהם יראו את הפרצופים האלה 24 שעות ביממה, ל 100 ימים, בלי אפשרות לברוח. מדובר בישראלים, הדם יעלה לראש...

ShukyD

New member
שיפרה : זה אוכל לציפורים

יוסי : לא איכפת לי יהיה טעים מצידי שיהיה גם אוכל לשושנים

למעלה