עידכונים מהבית - 30.09 - יום ה-30

מי יכול לתת תקציר מה הלך שם עד עכשיו../images/Emo35.gif

שמעתי ריב בין ונסה לרנין שפרה גם מי יכול לתת פירוט קצר

ExsoTic Cop

New member
זה רק אני או שהתוכנית משעממת וסתמית?

הימים האחרונים משעממים וסתמיים אני לא נהנה כבר לראות תתוכנית צופה גג שעה ביום לעומת בהתחלה שהייתי מכור.. אין משהו מעניין אין כלום רוב היום הדיירים שם ישנים או מדברים שיחות לא מעניינות שיכולות להרדים פיל.

משעממת סתמית ותת רמה,אני הורדתי את שעות

הצפיה לחצי שעה ביממה ערוף 2 הרסו את הפורמט הבינלאומי, אין בכלל מקום להשוואה

JasPoint

New member
ועד שיש משהו מעניין אז מצנזרים

ההפקה פשוט הרסה את הריאליטי הכי מצליח בעולם

הישראלים רמאים מחפשים איך לשדוד את הציבור

בכל דרך אפשרים ומושפלת עם תוכנית משעממת הליהוק הכי גרוע שיש,חבורה של משעממים מכל הבחינות חבל שיש עוד אנשים שמבזבבזים כסף על SMS ים גם אם היה עולה גרוש לא הייתי מסמסת לא ממליצה לאף אחד לשלוח SMS אל תיפלו למלכודת של כל הריאליטיז "ערוף" 2 = גועל נפש

יNOT

New member
../images/Emo4.gif לא יודע על מה אתה שופט את ערוץ 2

אם לא נראית לך תוכנית אחת , תאמר שהתוכנית גרועה, אבל אין מקום לעשות את ההכללה הזאת על כל ערוץ 2. זה רק מוריד את הרמה של הדיון.

הסיבות שהתוכנית הפכה למשעממת ../images/Emo26.gif

בהתחלה היינו חשופים להרבה אקשן בוילה 1. ימי שישי עם האלכוהול והמסיבות בריכה כשהשיא - שיפרה הפרועה 2. ערן וקרן סיפקו עניין לכמה ימים בו התלחששו, התנשקו, ישנו ביחד.. 3. יוסי בובליל - בימים הראשונים הוא יצר אקשן בקונוטציה שלילית בכל העניין עם הכספת ופרשת הסגריות עם ונסה 4. מיקי ונעמה - אחת לכלכה על השניה, ריכולים, צביעות, חלוקה לקבוצות, אקשן! 5. רנין כמובן - הרבה בכי, איומים לפרוש וכו' מוסיפים הרבה עניין לעלילה.. קיצור כל זה כבר לא קיים היום ונהיה מעין שיגרה בבית בו אוכלים, מדברים, יושנים והולכים לבית כנסת.. משעמם! ועכשיו צריך להתערב האח הגדול.. לגרום להרמוניה בבית להתפוגג..

Saladin

New member
את כל הסיבות אפשר לתמצת לשתיים:

א. מספר האנשים ירד ואיתו מספר האופציות לאינטריגות. ב. אין מישהו חדש בוילה. בדיוק בגלל זה מביאים עכשיו 3 אנשים חדשים.

יNOT

New member
בלי להיפגע, זה הדבר הכי מטומטם עד עכשיו.

מילא להפר את החוקים של עצמם, סבבה. מילא לא לצלם דברים מעניינים בשידור החי כדי שיהיה מה להראות בשידור המרכזי, סבבה.. מילא קשר עם החוץ/ניצבים של ההפקה לא דרך חדר "האח הגדול" , סבבה . . . (איון לי סבלנות לרשום את שאר השטויות שנעשו בתוכנית ) . . . אבל להכניס 3 אנשים חדשים לווילה רק בגלל הליהוק הכושל שלהם מההתחלה, וחוסר במשימות שיוצרות מתחים זה ההיגיון?! קודם כל בהתחלה רצו אדם אחד, אז ניחא, לא בולטת כל כך ההפרה של החוקים. וכמובן שאדם אחד אין לו שום אפשרות להשתוות בפופלריות לשאר הדיירים שהצופים כבר מכירים. בנוסף שאר הדיירים יעשו לו את המוות. אז החליטו על שלושה
למה? כי שלושה אנשים ייצרו דינמיקה חברית חדשה בבית, ובעצם יחלקו את הבית לשתי קבוצות, שלושה דיירים זה אומר שיש להם "כח" להתנגד לשאר הדיירים בווילה, ואף בגלל שהם חדשים אך מכירים את שאר הדיירים מצפייה בתוכנית יכולים לתמרן את הצופה, וליצור מתחים ועניין בעצמם. בסופו של דבר 3 הדיירים האלה מובאים רק כדי למלא את החלל בין הקירות , ואין לאחד מהם סיכוי לזכות במיליון. (אלא אם כן זה נכון שההפקה מתערבת בהצבעות הצופים ) וזה כבר מזמן נהיה "הישרדות" ולא "האח הגדול".

יNOT ?

עזוב אותך לשניה מהכללים של האח הגדול שבהולנד או בכל מקום אחר . אתה מכיר את דעותיי באשר לניתוק וכו' עם כל ההתרחשויות שקורות כעת וממשמשות ובאות . אבל כל זה כבר ממזמן חלב שנשפך . הרעיון של להכניס 3 מתמודדים חדשים ( ולא 1 בודד ומבודד ) זה רעיון מעולה מבחינה עלילתית . זה יכניס את כולם לסחרחורת . אם נניח יכניסו את השלושה ממש בזמן הקרוב אז אני משוכנע שקרן תחבור אליהם על מנת להדיח את שי . וכך יש 4 קולות כנגד שי . או שבסנריום אחר הם שיודעים את הלך הרוח של הציבור בחוץ יערערו את כל היסודות עליהם נחים המתמודדים כמו על זרי דפנה . יש שם רבים שחושבים שאוהבים אותם בחוץ ויופתעו לגלות דברים . מה גם שנניח שאותם השלושה יוכלו להמציא נניח שבחוץ לא אוהבים מתמודד מסויים על מנת להלחיץ אותו וכדומה במטרה לגרום לו לעשות טעויות טקטיות . ( לדוגמא : לספר ללאון שהקהל לא אוהב אותו כי הוא לא נוקט עמדה באף נושא ולכן הוא לא מתבלט וכי הוא נחמד מידי בעיניי הציבור ) . אם יכניסו את שלושת המועמדים הטריים ויתנו להם חסינות מההדחה הראשונה . הדברים יתחילו לקרות . ואז יווצרו למעשה קליקות ותהיה התמודדות קבוצתית שתוסיף לא מעט עניין + אינטריגות בתוך הקליקות עצמן . מצד שני אם המתמודדים החדשים ינסו להתקבל בקרב ה-"אליטה הותיקה " של התוכנית . הם יעופו זה אחר זה ורק יגבשו את החבורה שנמצאת בוילה כעת . עכשיו נכון , זה לא האח הגדול שהורגלת אליו . זה לא עולה בקנה אחד עם מה שציפית . אבל זו עדיין יכולה להיות תוכנית מרתקת . ובשורה התחתונה מה יותר חשוב לך ? החוקים או העניין ? ( לא שזה סותר אחד את השני אבל כך ההפקה בחרה במקרה הזה ) . ועוד שאלה שמעניינת אותי , אתה רוצה לצפות באח הגדול רק מתורגם לעברית ועם אנשים מישראל ? או משהוא שיש בו גם טיפה חדשנות ? ואני שואל באמת מסקרנות ומתוך דיון ( את דעותיי אתה כבר הספקת להכיר ) .

יNOT

New member
מסכים עם כל מה שאמרת מלבד

הרעיון של חסינות בהדחה ראשונה, למה לעצור שם? הרי ברור שהותיקים בווילה ימשיכו לרצות להעיף את החדשים גם בהדחה שנייה. (אז אוליי ניתן להם חסינות גם בהדחה שנייה ושלישית....עד שנקבל את התוצאה שאנו רוצים ) השאלה של החוקים או העניין משום מה עולה פה שוב ושוב, ואנשים לא מבינים שהחוקים זה העניין. אחרת זה "הישרדות" .העובדה שזה משודר 24 שעות ביממה פשוט לא מספיקה. (בהתחשב במה רואים ובמה לא רואים ) אין לי בעייה עם חדשנות, אבל בית כנסת שמובא כדי לרצות את המשתתפים בתוכנית,ואח"כ שבוחרים להסתיר מידע חיוני מהצופה ע"י הנחיית המתמודדים שלא ידברו על מה שקורה בבית כנסת (מידע שכבר ידוע לנו , על אינטראקציה עם החוץ ) העובדה שבחרו להתנכל רק לדייר אחד בווילה רק כי הוא התנדב זה לא בדיוק יוצר עניין אצלי...(אוליי אני פשוט לא אוהב את הרעיון של להתנכל לדייר אחד רק בגלל שהוא מבוגר , שהוא התנדב... ). שוב אני אומר אין לי בעייה עם חדשנות , עד עכשיו זה לא היה קיים בתוכנית , הם רק הצליחו להרוס את כל מה שאפיין את ה"אח הגדול" עד היום. אז בינתיים הייתי מעדיף "אח גדול" מתורגם לעברית עם אנשים מישראל, לפחות כך הייתי יודע מה אני רואה....

תשובה מפורטת .

לגבי המשימות גם אני כתבתי שהן לא עושות לי את זה . אבל יש לי שאלה פתוחה וכל מי שראה את האח הגדול בחו"ל מוזמן לענות לי . מה היה אופי המשימות באח הגדול בחו"ל ? ואם אפשר לתת דוגמאות אני אשמח . אני שואל על מנת לדעת האם המשימות שהיו עד היום הם חלק מהפורמט . אני יודע שמשימת החוסר בשינה התרחשה גם באח הגדול בבריטניה , מה לגבי משימת הבלוף ? ובאופן כללי איזה עוד משימות אתם יודעים ( מתוך ידיעה ) היו ? הרעיון של החסינות למועמדים החדשים מההדחה הראשונה . נועד על מנת לאפשר לקהל ללמוד להכיר ולהתרגל אליהם . אם אתה באמת מעוניין לתת להם הזדמנות ( וגם כך הסיכויים שלהם נמוכים ) לעשות משהו במשחק אז אתה חייב לאפשר להם שבוע וחצי של שקט ושל התוודעות . בוא תצא לשניה מנקודת ההנחה שאת החוקים קובעים ההפקה . הם מהסיבות שלהם החליטו את מה שהחליטו . אתה יכול כמובן לא לאהוב את זה אבל כצופה ואולי גם משתתף ( כשולח אס אמ אסים ) אתה צריך לכבד את זה או לא לצפות ולהשתתף בתוכנית . בעינך החוקים הם העניין . אני חושב שהחוקים הם חלק קטן מהעניין . העניין עבורי טמון באינטרקציות הבין אישיות ובדיונים שהתוכנית הזו מעלה . לפי דעתי זה לא היה מוריד כלום מהתוכנית אם היו מרשים למשתתפים לענוד שעונים . ואולי יש לי " יתרון " עליך כי אני לא עקבתי אחר סדרות האח הגדול ששודרו בחו"ל ולכן אין לי למה להשוות ( ואני חושב שאני מייצג את רוב הציבור בעניין הזה ) . הניתוק מהעולם החיצון נועד ( לפי דעתי ) למנוע מצב שבו המשתתפים מקבלים פיד בק מהעולם החיצון על התנהגותם . אני חושב שגם עם בית הכנסת והניצבים/המתפללים ניתן לשמור על הכלל הזה . אז שאר המתפללים הסתכלו עליהם , ביג דיל ! את זה המתחרים לא צפו ? הריי הם מופיעים בתוכנית פריים טיים בערוץ 2 . אני מניח שהם ניחשו את זה לבד . ואני לא חושב שמישהו שם ילחש לאחד המתמודדים " לא טוב איך שאתה , תהיה קצת יותר דומיננטי " או משהו בסגנון של " שי עובד עליכם , אתם חייבים לסלק אותו " . והריי סביר להניח שהמתפללים הם בכלל עובדים של ההפקה עצמה וכל התוכנית הזו לא ממש מעניינת להם את ה **** השמאלית . עבורם זה מקום עבודה ותו לא . ובית הכנסת הוא מקום שמתפללים בו ותו לא . אגב בוא נהיה ריאלים . היהדות היא לא דת ככל הדתות בכל הנוגע לתפילות . הכללים שחלים ביהדות לא חלים בשום דת אחרת בנושא הזה . במדינת ישראל יש נוהג לאפשר לכולם לחגוג חגים ולהתפלל . אפילו בצבא בו החרדים לא מתגייסים כי תורתם אמונתם יש בכל מוצב קטן בית כנסת כשר למהדרין . באיסלאם מספיק שתפרוש מרבד ואתה יכול להתפלל . בנצרות אין צורך ממשי בכנסיה לצורך קיום החגים כהלכתם . הכנסיה היא יותר מקום מפגש ומקום בו מטיפים על הדת ( וכך גם המסגד ). בית כנסת בחלק מהתפילות הוא בגדר חובה ( לפחות עניין המניין ) . אז זה קצת קשה לבוא ולשפוט את ההפקה כאשר התנאים ההתחלתיים הם שונים . אז נכון , הם יכלו אולי לוותר על המתמודד הדתי ואז להמנע מסוגית הבית כנסת . אבל בעיניי ההפקה ( אני מעריך ) היה חשוב שיהיה ייצוג גם למגזר הדתי . בין אם מסיבות כלכליות ( זכותם ) ובין אם מסיבות של עניין וניגוד אינטרסים ( גם זכותם ) ובין אם ההפקה ניסתה לייצג בוילה את כל המגזרים שקיימים במדינת ישראל . עכשיו ברור לכולם שיש כאן משחק של " קח ותן " . או שאתה מביא מתמודד דתי ואז גם מתווסף בית הכנסת וכו' או שאתה מוותר על המתמודד הדתי ומאבד את הערך של התוכנית ואת יכולת ההזדהות של חלק גדול מהתושבים בישראל שאולי לא הולכים בכל שבת לבית הכנסת אך יש להם הערכה למסורת . אם תסתכל על הדברים מהעיניים של ההפקה ( תעצום שניה עיניים ותחשוב שאתה המנכ"ל שצריך לקבל החלטה על בסיס כלכלי ) הדברים יראו לך מעט שונים . אני העליתי את הנושא של התיזמון של העלאת ההפקה באחד מהפירסומים שכתבתי בנושא . אבל צא מנקודת ההנחה שהתיזמון לא היה בידיים של ההפקה . איזו החלטה אתה היית מקבל בתור המנכ"ל ? זה מאוד קל לשבת מהצד ולומר זה לא בסדר , וההוא לא בסדר , ומדינה חרא והכל קומבינה ולא מקצועיים ועוד ... אבל צריך להכיר בעובדה שההפקה לא פועלת בוואקום או בתנאים אידיאלים . יש נסיבות ופוליטיקות סבוכות סביב כל העניין . אז לך חשובים החוקים והכללים ואני מבין אותך , מאוד מבין אותך . אבל אתה חי בישראל שזו מדינה קצת יותר מסובכת מאשר בריטניה בכל הנוגע לעניינים מהסוג הזה של הדת . לגבי החדשנות , להכניס 3 מועמדים חדשים באמצע עונה של תוכנית ריאליטי זאת חדשנות . בוא לא נשפוט אותה עד שהיא לא תתרחש . אין ספק שההפקה לוקחת כאן הימור . או שזה יצליח בגדול או שזה יכשל . זה יהיה מאוד תלוי בשלושת המתמודדים החדשים . ההפקה צריכה למצוא מתמודדים שיענו על הקריטריונים הבאים : אס , מלך , וג'וקר . או כמובן : אס ( אישה ) מלכה וג'וקר ( אישה ) או כל שילוב בין 2 האופציות שנתתי . אם המתמודדים החדשים שיכנסו לוילה יהיו בסיגנון של איתי או ג'ני זה יהיה כישלון הפקתי . אם המתמודדים החדשים יהיו בסיגנון של : שי , יוסי וצבר או משהו בסגנון של : שפרה , נעמה ועינב ( או כל שילוב בין הבנים לבנות ) אז התוכנית תמריא מבחינת העניין שהיא תייצר . חוקים זה דבר חשוב אבל לא הדבר הכי חשוב . אתה יודע שפעם ( לא ממזמן אגב ) חוקי הכדורסל היו מאוד שונים מכפי שהם היום ? לא היה שעון 24 שניות אלא 30 שניות , לא היה קו השלוש ועל עברות היתה מקבל 3 אפשרויות זריקה על מנת לקלוע 2 נקודות . הדבר החשוב בהתמודדות הוא שהכללים ישמרו בצורה שווה כלפיי כל המתמודדים ושההפקה לא תחבל בתוצאות . ואני חושב שזה נשמר . אם אתה טוען אחרת עליך להביא טיעונים מבוססים ולא רמזים לקונספירציות וכל מיני כאלה שטויות .

למעלה