עידכונים מהוילה - יום 10, 10.9

בודהה7

New member
מה כואב לך?

לא קיבלתה את הזריקה שלך ב
? עם מצמידים את האוזן, לאוזן לשלך, אפשר לשמע את הים.

../images/Emo45.gifכי הוא יודע לנגן להם על העצבים.

וחושף את כול המפגרים שם.. נ.ב. את ונסה אני ההיתי מחשיבה כתת רמה אם כבר מציינים את ונסה לעומת הבת- עינב לפחות היא לא עושה מעצמה סמרטוט וניזרקת על הבחורים שם. ההיא מחפשת בכוח ואח"כ מתפלאת למה אחד כמו צבר מנפנף אותה.

kereniTי

New member
שמע, ככה אנחנו, אז להתבייש בזה?

אחלה יוסי . הוא ועיינב אחלה בניי אדם

BeN ShaDe

New member
../images/Emo45.gif

אנשים לא קולטים שבלעדיי יוסי לא תהיה תוכנית.

קפרי

New member
משפחת בובליל הביתה, למה?

כי הוא כמו קוץ בתחת, כולם צעירים בראש אחד והוא זקן שרק מתקשקש כל היום. כי הוא מגן על ביתו והיא עליו וזה לא פייר שהם כוח. כי הוא עושה להם שם בלאגנים גם אם לצופים זה אקשיין. כי ראיתי בכמה מקומות את האח הגדול כולל ערוץ איטליה ומי שהיה שם היו צעירים כריזמטים, אם יש לי אליו ליוסי בובליל משהו זה רחמים כי הוא הזקן מכולם ומנסה בכוח למשוך תשומת לב. תאמינו לי, לא תורם כלום לתוכנית! הצביעו נגדם!!!! לברברים האלה!!!!

נועה21

New member
ברברים?דווקא אני רואה בתוכנית ברברים אחרים

כמו ונסה שמתנהגת כמו בהמה, שי היצור הזה שאי אפשר לשמוע אותו יותר, ערן שמתנהג כמו ילד מתלהב. הם הברברים!

קפרי

New member
לנועה21-אולי את צודקת שגם הם, גם הם גם...אבל

אמרתי בשלב ראשון על משפחת בובליל, עליהם נתמקד אחר כך...

בודהה7

New member
תתקני אותי עם אני טועה

את מציגה את עצמך כאילו ואת נפגעת מהם בחייך האישים שכואב לך לראות שאנשים אוהבים אותם. נגיד אני, אים מישהו פוגע בי ברמה קשה, כואב לי לראות שאוהבים אותו והוא מצליחה. אז אני שואל את זה כי אולי יש קשר - כי את טריפוליטאית וגם את גרה באשקלון.

פיציזדה

New member
כאילו שזה לא היה ברור שבוריס יעוף(שוב)

פעם אחת הוא הועמד להדחה וחזר, בפעם השנייה ברור הרי שאם הקהל לא אוהב אותו אז לא יצביע עבורו הוא חמוד והכל, אבל הוא לייט כזה, לא מעניין במיוחד.. אני אישית לא יכולה לסבול את הבובלילים האלה, באמת שהם מציקים לי, שני חלולים. ("האח הגדול? מה אני אמורה להגיד? האח הגדול? טוב אני אגיד...- טוב שנזכרת באמת) אבל ברור הרי שהם עושים שם רעש ומעוררים סערה וצפייה בקרב הצופים... אז.... זה היה צפוי שזה יקרה שוב... משעשע!

פנאי פלוס}לאון הוציא מהארון את...?...

בפנאי+ של היום כתוב שלאון הוציא בשידור חי איזשהו זמר..... לא ראיתי לא שמעתי ....נו מי???? אני מעריך שבעקבות הקריוקי ושהוא שר אבניבי ......

ליאתס20

New member
האח הגדול מתחשב...

האם האח הגדול הוציא את כל דיירי הבית לחצר לשעה, כי אולי הם חוששים מפני רעידות אדמה שנובעות מהניסוי הגדול?! סתם תיאוריה. יכול להיות שגם יש להם לתקן כמה דברים בוילה....

למעלה