עידכונים מהוילה - יום 12, ה- 12.9

KroKodil1

New member
הם כל הזמן משתכרים? מה הבעיות שלהם?

אלכוהול, סיגריות, סקס. עוד מעט סמים...

יניבל1

New member
סיקור טוב וענייני, הצחקת אותי בקשר לשיפרה

מצחיק כמה שזה נכון . הבחורה הזו היא לגמרי הדמות של ה"אני כל כך משחקת אותה אינטלקטואלית ועמוקה שלמדה בבצלאל אבל בעצם סתם בנאלית ומשעממת "

דייקת כמעט בהכל לדעתי

אני חולקת על הדיעה שקשורה ליוסי - יוסי אמנם לא צבוע ואומר דברים בפנים, אבל הוא תחמן ואפילו יודע להסתיר את זה יותר טוב מכולם בגלל נסיון החיים שלו. הקטע שבו הראו שהוא גונב את הסיגריות (ולפני כן מסתכל לצדדים טוב טוב לבדוק שמישהו לא שם לב) ואחר כך נשבע בשם הילדים שלו שזו היתה טעות מצידו, וגרם לבת שלו עוגמת נפש בזה שהיא התחילה לריב עם כולם, זה מראה על מישהו שחושב בעיקר על עצמו ולא על הסובב כולל משפחתו. גם קבלת הקוד של הכספת הראתה, שהוא מוכן בשלב מאוד מוקדם של המשחק, לקחת סיכון גדול של דחיית הקבוצה כלפיו. לכם זה נראה אקשן, אבל להמשיך הלאה ולחיות שם חודשים, זה קצת בלתי ניסבל אם כל הקבוצה נגדך.

יניבל1

New member
הוא לא מתחשב בבת שלו?

חצי מהשיחות ביניהם הוא מייעץ לה מה לעשות כדי להתקדם במשחק , הקטע הכי מעניין שהוא מעיר אותה מוקדם בבוקר , בהתחלה הייתי בטוח שזה כי הואסתם אבא שתלטן ומגעיל ולא אהבתי את זה, אחר כך התברר לי שזה כי הוא יודע שאם היא תישן כל היום ירצו להעיף אותה . בקשר לסיגריות , מאיפה הוא היה צריך לדעת שזה יגמר בריב של הבת שלו עם כל העולם? זה קצת קשה לחשוב על כל הספקולציות האפשריות שאתה מבצע פעולה מסויימת .

כשאתה בן 50 ומשהו ורוצה לחשוב שאתה אסטרטג

אז אתה אמור לדעת את התוצאות של המעשים שלך אני חושבת ששי, שצעיר ממנו בחצי, הוא אסטרטג יותר טוב ממנו (לא הצליח לעבוד עליי אמנם, אבל על בני הבית הוא מצליח) ומצחיק שהוא מייעץ לבת שלו איך להתקדם במשחק, כאשר 75% הצביעו נגדו בפעם שעברה הוא היה נראה לי דיי משעשע ו"משחק את המשחק" עד שראיתי את העניין של גניבת הסיגריות. זה כבר לא קשור לתוכנית, זה כבר עניין מוסרי פרטי שלו. ולי אישית יש אלרגיה לשקרנים וגנבים.

יניבל1

New member
את צודקת

הוא באמת אסטרטג גרוע , אבל הוא חושב שהוא טוב והוא מנסה לעזור לבית שלו , תקראי לזה עצות אחיטופול , אבל הדיון היה אם אכפת לו מהבת שלו או לא וכן אכפת לו . היאא גם נראית די מאד קשורה אליו ואוהבת אותו , אם הוא היה חרא אבא היא היתה אמורה ליהות קרה אליו. אפשר לקרוא לו באופן מסויים שקרן(יש מישהו שלא משקר אף פעם?) בקשר לגנוב , ממש לא נכון. תחפשי באחד העמודים האחרונים , היה דיון שלי ושל עוד כמה על אם הוא נחשב גנב או לא. בשורה התחתונה זאת קומונה , וכמו שאף אחד לא יקח לונסה מהיד כוס יין (כי היא שותה כוס יין יותר ממה שהוקצב לה בתקציב) כך אף אחד לא יכול לבוא בטענות ליוסי שהוא לקח קופסת סיגריות אחת יותר ממה שהוקצב לו (שזה מה שהוא עשה).

גם כשחיים עם מישהו בקומונה

לא מחטטים בתיק הפרטי שלו ומוציאים למשל, כסף סיגריות או משהו אחר - יש דברים שמוסכם עליהם שצריך לבקש רשות. אם השיתוף היה מוסכם, הוא היה יכול לקחת את הסיגריות לידה, ולא לחכות שהיא תלך ולחטט בחפצים האישיים שלה. ואני מבינה למה היא התעצבנה, הוא מעל באמון שלה. זו לא לקיחת הסיגריות הספציפית היא שעצבנה אותה. לגבי השקרים - אם אלה שקרים לבנים, אז עוד אפשר לסבול את זה. אבל להישבע בפני כולם שהוא בשום אופן לא עשה את מה שהוא עשה? ולהגיד שהוא עשה את זה "בטעות". אנשים הם לא עד כדי כך טפשים. אוקיי אז מותר לשקר, אבל לפחות לשקר באופן חכם:)

aשרון

New member
מסכים איתך.........

אבחנה מדוייקת מבחינתי של האנשים. בנוגע לאשר הבנאדם מסורתי, לא דתי ירא שמיים, שומר על המסורת בצורה הבסיסית ביותר, זאת האמונה שלו, וזה לא משהו רע. לא ראיתי מצב שבו הוא כפה את דעתו ודרכיו על תושבי הבית. מעניין לראות מה תהייה דעתך על הדיירים בעוד שבועיים, אשמח לקרא.

יניבל1

New member
צודקת

סך הכל אשר באמת מאמין במה שהוא עושה , זה לא נראה כמו משהו שהוא עושה בשביל להרשים את החבר'ה(כמו עינב עם הקידוש והסרט האדום) אלא הוא ממש לוקח את זה ברצינות . כל עוד הוא לא בא להטיף מוסר לאנשים איך להתנהג ומעצבן הוא בסדר.

למעלה