עידכונים מהוילה - יום 12, ה- 12.9

א ח ת18

New member
../images/Emo53.gif../images/Emo53.gif

יש דרך אחרת לראות חוץ מהאתר של קשת?? (ואין לי הוט) זה ממש מעצבן שזה נתקע כל שנייה! וכל פעם שעוברים מצלמה יש פרסומת

יNOT

New member
לא יודע, והפרסומות זה באמת אינפנטילי

היו צריכים לעשות עמוד עם פרסומות בצד, וכל פעם שעוברים מצלמה הייתה מתחלפת הפרסומת, סתם רודפי בצע, רצו שתראי רק את הפרסומת שלהם, ובעצם יורים לעצמם ברגל עם ממשק גרוע שמבריח אנשים.

actress

New member
לא עצוב ולא כלום היא הביאה את זה על עצמה

אין מה לרחם עליה... מי שמפהק בערב שבת, שיבכה לעצמו.

amiram001

New member
אני חייב להבין אם אני חי בסרט או לא -->כנסו

שבת שלום לכולם ! זה רק אני חושב ככה או שגם אתם חושבים שנעמה היא כוסית על יחסית לאמא עם 2 ילדים : 1-יש לה גוף מהמם חזה גדול , תחת מוצק . 2-שיער חלק ויפה . 3-סמטריה בפנים . 4-עיני שקד . 5-עור מוקה מהמם . היא הכי תחמנית בוילה ומניפולטבית ומחכה שאנשים ימעדו בשביל לחזק את המעמד שלה , ואני שם עכשיו 1000 דולר שהיא מתה שמישהו בוילה יזיין אותה (אני עדין לא יודע מי כי היא מסתירה את זה יפה אבל אני קלטתי אותה היא משחקת אותה תמימה והיא הכי שרמוטה שיש בארץ ) . הלאה תתנו פה תגובות אנשים !!!

amiram001

New member
חבר'ה להזהר משי-הוא דן מנו משודרג

אנחנו צריכים להשאיר אותו בחמישיה האחרונה או עד שנרגיש שמיצינו אותו ואז לתת לו מה זה בעיטה ולהשפיל אותו , הוא משום מה חי בסרט שהוא שווה יותר מבני-אדם אחרים שלמעשה הוא לא שווה שקל וחצי וכולה מנהל חברה של שרותי בר (ווואוו איזה קשה להגיע למה שהוא הגיע ...חחחחחחחחחח שי יא פאתט!~!!!!!) .

יניבל1

New member
נראה לי שאיתי שאל אותו את זה

או שמא זה היה צבר? רבאק אי אפשר להבדיל ביניהם!

rand10

New member
לא יאומן!!!!

ראו חריץ של התחת של מיקי ולא היה נפסל לשידור! כנראה שהבמאי עכשיו מפוטר ...

היי..הפסדתי קצת ורציתי לשאול שאלה....

מה הסיפור עם איזה בחורה שהטרידה מישהו מינית? שהיא נכנסה אליו למיטה? אפשר לקבל עדכון בבקשה?....

KroKodil1

New member
ונסה וצבר היו שיכורים

והיא נכנסה אליו למיטה וניסתה להשיג איתו משהו... הוא פסל אותה והיא שאלה אותו אם ללא המצלמות הוא היה מסכים... הוא סירב לענות

דורון

New member
שי הזה וקרן זה כל מה שאני שונא בחברה הישראלית

שי יושב עכשיו מול קרן ומזלזל באשר שעושה 5000 שקל בחודש. הוא חושב שזה שהוא לוחש לא שומעים אותו. רק פרסום מעניין את השני שפלים האלה. ההיא רוצה להקים בר וההוא רוצה להשתלט על העולם. בחיים שלי אני לא אזלזל בבן אדם שעושה פחות כסף ממני, אבל לשי אין גבולות, גם לא אם חצי מדינה רואה אותו.

יניבל1

New member
אתה צריך יותר להיכנס לראש של הבן אדם הזה

הוא בא לדבר עם קרן נכון? עכשיו הוא רוצה לקנות אותה . אז כדי לעשות את זה הוא מדבר בשפה "שלה" ,כדי ליצור שייכות , וכדי לעשות את זה הוא לא צריך יותר מדי אלא לדבר על זה שהם עשירים ויפים וכל מי שלא הוא נחות , אני לא בטוח שהוא מתכוון לזה , אני לא יודע אם הוא עצמו בטוח בזה (מרוב הפרצופים הרבים שלו). כשהוא מדבר עם אשר נניח הוא פונה למכנה משותף אחר כדי לקנות אותו (זה הגיע לזה שהוא אפילו התפלל איתו ביחד יום אחד).

למעלה