עידכונים מהוילה - יום 12, ה- 12.9

יוליקה

Member
מנהל
תסבירו לי משהו בקשר לתמונות

אצלי בטלויזיה הסימן LIVE מופיע בצד ימין ובתמונות זה בצד שמאל - איך זה?

שפרה יצאה בחורה עם כבוד

מיקי מוכנה למכור את הבת שלה כשהמצב משתנה לרעתה וונסה הברברית כמה דיבורים...

יניבל1

New member
תגידו מה הקטע הזה "המפגרים" מאיפה זה ?

נשמע כמו משהו מתוכנית מערכונים עם מה קשור או משהו גרוע כזה

שיפרה . הרכה והענוגה

מ אתפ אומרים על שיפרה המסתורית אני ושב שעדיין היא לא הראתה לנו מה היא באמת מה תם אומרים עליה?

יNOT

New member
אוליי

אני חושב שהיא מניפולטיבית ותנסה לשחק עם הרגשות של הגברים, למרות שהיא תהיה רק "טיזרית", דבר שני היא דיי מלאה בעצמה, "אישה" לעומת בחורות זה היה ההגדרה שלה. בחורה כזו... בוחרת בעצמה מתי ואיך ואת מי, מתוך המבחר שיש לה חבל על הזמן של כולנו, ההתנסות המינית שלה עם המין הנשי גם לא מבטיחה טובות לגברים. ואצל נשים, 3 חודשים הם יכולים לעשות על הראש, יצר מיני זה קצת שונה אצל הגבר. תמשיך לצפות...תראה בעצמך...

אני גם חושבת שיש בה מן התחמנות...

היא יודעת שכולם מחכים לאקשן ובינתיים היא מוכיחה שהיא רק טיזרית-על ותו לא. לדעתי אם היא תמשיך ככה, מהר מאוד כל הבנים שרצים אחריה יבינו שהיא ריקה מתוכן. היא לא תורמת בכלום חוץ מה"מסתוריות" שלה כביכול.

ליאורי13

New member
../images/Emo31.gif היא לא....שיפרה משחקת אותה אינטלקטואלית

מדברת בחושניות מה כדי לעורר את הגברים-שונאת את הדיבור שלה זה שהיא למדה בבצלאל עדיין לא אומר שהיא חכמה,היא מפזרת משפטים באוויר בלי שהיא יודעת מה המשמעות שלהם. באופן כללי מי שלומד לא חכם יותר מאשנים שלא למדו עם שכל נולדים לא קונים במכולת שיפרה-אומנם נראית סבבה, לא כולם יכולים להסתדר עם בנאדם מתוסבך והיא מתוסבכת

יניבל1

New member
אגב מתוסבכים

קראתי את ההודעה והיא ממש הזכירה לי הודעה שאני כתבתי, והייתי בטוח לשניה שאני כתבתי אותה ואחרי שניה שכחתי מזה.......... סתם, אני צוחק :)

ליאורי13

New member
העתקתי ממך

חחחח.............סתאאאאאאאם זו דעתי מאז שראיתי את הפרצוף שלה וקלטתי את שפת הגוף של שֶיפַה{שיפרה}

חלאס!!!

עוד פעם אחת אני שומעת את הבובליל זועק "היום יום שישייייייייי" אני עוברת ליס!

למעלה