עידכונים מהוילה - יום 13, ה-13.9

מישהו יכול להסביר לי

מה קורה?? מה הקטע עם שי וקרן? על מה שי שיקר? אני רואה את זה מהמחשב ולא תמיד שומעים טוב...זה מה שקורה שיש "יס"

miracle8dl

New member
דייי ערן כבר מחריד! אפשר להקיא רק מלשמוע אותו

עכשיו קרן דיברה על שני אלה מלרדת בגדול שהראו אותם בפרומו בג'קוזי.. וערן אמר לה: אני לא מאמין שאת רואה את זה. שני גושים צפים בג'קוזי גם מה היה חשוב לו עכשיו לציין שיש לו פלזמה בחדר? הוא בסך הכל רצה להגיד שרואים אותו בבית 24 שעות.. כזה שחצן מגעיל ולפני יומיים הוא אמר לשי בחדר: הדבר הכי רומנטי שעשיתי בשביל בחורה היה לשלוח לה הודעה ב3 בלילה: "ערה"? באתי אליה וזיינתי אותה חוץ מזה אי אפשר לשמוע אותו אומר שוב: "בפרקקק הבא" , "בקרוב" הוא לא נראה טוב בכלל, יש לו קול מכוער והקליקה שלו עם נעמה וקרן פשוט מגעילה אותי.. שיעופו זה אחרי זה ואני לא סתם נטפלת לערן.. פשוט מתוך 16 דיירים הוא היחיד ששבר את כל שיאי השחצנות בתוך 12 ימים

יניבל1

New member
שמת לב איך קרן מלקקת לו כל הזמן?

לבחורה הזו יש בכלל אופי? אני ממשיל אותה לבובת ראווה שנראית טוב

rebecca121

New member
../images/Emo45.gifכמה שחצנות בבן אדם אחד

כמו שהוא סיפר למיקי שהוא טייל בהודו ושמר אמונים לחברה שלו שנה (פחחח עלק) ואז כשהוא חזר לארץ וראה שהיא השמינה ישר נפרד ממנה ואין לו פשוט בושה לספר את זה ! ומיקי אמרה לו "שמרת לה אמונים שנה ואז ראית שהיא קצת השמינה וישר נפרדת ממנה?"

לא סובלת את ערן

אני לא מבינה איך בחורה אינטלגנטית יכולה להיות עם הדבר המכוער הזה.

לצערי אני עובדת

ואין לי אינטרנט במחשב שאני עובדת בו...ואצלי בדירה לא יכולה לראות משום מה,אז יוצא לי לעשות השלמות רק בסופ"ש שאני אצל אמא..ככה שנכון,זאת פעם ראשונה

יNOT

New member
ריאליטי - הצופה נרדם בשידור חי כל הזמן ../images/Emo6.gif

למעלה