עידכונים מהוילה - יום 13, ה-13.9

KroKodil1

New member
לדבר עם האח הגדול

על מה שקורה לך בבית מבלי שאף אחד אחר ישמע - כלומר וידוי

Lomsahne

New member
לדעתי זאת רק הסוואה...

או שאני סתם פרנואיד או שהבחנתי במשהו,לדעתי הוא רצה להראות לכולם שזה כאילו קשור למיקרופון אבל בד"כ שמיקרופון מקולקלק האח הגדול פונה אל המתמודד חוץ מזה לי זה נראה חשוד שבאמצע השיחה {ישר אחרי שהוא דיבר על אח שלו וכבר נראה שהוא עומד לבכות} הוא הלך ישירות לשירותים שטף פנים וישר אחרי זה הלך לחדר השירות לקח את המיקרופון שם כובע ונכנס לחדר... אם הוא מתפרק שם בחדר נדע כבר יום שלישי {בד"כ לא מראים את החומרים של הימים האחרונים ביום ראשון אלא רק ביום שלישי כי גם צריך ללכת לפני סדר הימים וגם צריך לערוך את החומרים}

הוא לא עבד..

הוא דיבר למכשיר וראה שלא עובד אז הלך לחדר של האח הגדול ועכשיו קראו לו שהמיקרופון מחכה לו

Lomsahne

New member
אמרתי שיכול להיות שזאת הסוואה

הסוואה זאת אומרת שהמיקרופון שלו באמת לא טוב אבל בו זמנית הוא גם דיבר עם האח הגדול. עזבי לא משנה אני חשבתי ששמתי לב למשהו,יכול להיות שטעיתי האמת אני גם מקווה שטעיתי לא מתאים לבן אדם מהסוג של צבר להשבר כל כך מהר.

שי וקרן נקראו לאח הגדול כי דיברו על ההדחות

את יודעת במי תבחרי, מי בחר בשיפרה ובוריס וכו'.. האח הגדול נשמעה כועסת

BBB13

New member
אשר כולו ארס - עושה מניפולציות באוכל

מדלל חביתות עם חלב - גונב ביצים מכולם לחלות של שבת

KroKodil1

New member
הוא דווקא נראה אחלה...

לא הבנתי מה הבעיה איתו... הוא היחיד ששקט ולא עושה בעיות

יניבל1

New member
אז למה יוסי אמר שהוציאו ממנו את הרעל

ושי ונעמה הסכימו איתו הלך שם משהו רציני איתו , השאלה מה

BBB13

New member
אשר כמו נחש רוקם מזימות מתחת לפני השטח

הוא אונס את הדתיות שלו על כל דיירי הוילה הוא מבשל בשר עם תוספות כדי שרנין הצמחונית לא תיגע בתוספות כמו תפוח אדמה שהיא כן אוכלת הוא מדלל חביתות עם חלב הוא רב עם דיירי הבית כי הוא מוכרח שבשבת יהיה חמין (למרות שחלק לא אוהבים) והוא רב עם איתי על זה תראה בדו"ח היומי 12.9

ShukyD

New member
אחינו, אתה חייב להפסיק עם זה

או שהזכרון שלך נדפק או שאתה בטוח שאנחנו מפספסים את זה כל פעם מחדש... אתה חייב לעשות משהו בקשר לזה, זה גובל באובססיה שים לב להודעות ראשונה, שניה, שלישית ועוד מצורפים :

u r a n i a

New member
כמה זמן הם חברים?

בכל מקרה, אני מאוד בספק אם הם עוד יהיו חברים כשהוא יצא מהווילה..

יניבל1

New member
הם חברים בקושי חודש

אחרי ה -3 חודשים הם בקושי יזכרו אחד את השני, על מה אתה מדבר

למעלה