עידכונים מהוילה - יום 13, ה-13.9

24 שעות 1

New member
רנין נחש

שמתם לב!!!!!! כל הבלגן התחיל מרנין הנחש שלא מכבדת את הדת שלנו רנין והנחש צבר שרצה לעשות פרובקטיה בשולחן רנין הביתה

24 שעות 1

New member
עינב- מגעילה מול נעמה

נעמה כל הזמן שמרה על עינב ופרגנה לה והחזירה עינב התנהגה כחולירה. עינב את תשלמי על זה

דורוN

New member
אתמול נעמה אמרה על עינב בסתר

"טוב ,אנחנו לא קבלנו חינוך באשלקון" אמרה את זה מאחורי הגב של עינבץ

24 שעות 1

New member
עינב פרחה ברמות

מי שדאג לעינב זה נעמה ועינב בחוצפה וגועל גירשה אותה מהחדר ועוד משויצה אני גירשתי אותמ

כל מי שצופה קבוע בתכנית בטח שם לב

שרונין באופן סיסטמטתי מאשימה את בעיות חוסר התאבון שלה/בעיות האכילה, על תחושות נבדלות וגזענות יהודית כלפיה. זה מגוחך פאטתי ובעיקר מטריד!

ShukyD

New member
כיאה לאסירים פלסטינאים - שביתת רעב

לי זה לא מפריע, אני מסתכל עליה ודופק סטייקים, מה איתכם?

רונין התוודתה עכשיו היא אכן בולמית לוונסה!!

בשיחה של וונסה עם מיקי שהיא היתה אנורקסית, רונין נכנסה והודתה שהיא בולמית!!!!! רק חבל שהיא העדיפה עד עכשיו להאשים את הסכסוך הישראלי פלסטיני בבעיות האכילה- במקום להודות בבעיה עצמה!!!!!!

יניבל1

New member
היתה בולמית

חוץ מזה שאם היא היתה מקיאה כל יום בשירותים של הבית היינו שמים לב, וגם אם היו מצנזרים את זה , אז הדיירים היו שמים לב (שמקיאים לך כל יום בבית קשה מאד לפספס)

כבר שעתיים רואים את יוסי מדבר לעצמו

"איזה ברחש, נעשה אותך חושחש" איזה מטומטם הוא אלוהים...

oneboy1

New member
האוכל באח הגדול

אחד הדברים שעניינו אותי (באופן אישי) זה איך יתנהלו הדברים במטבח נראה היה לי מוזר כל ההתעסקות הזאת בבישולים ואוכל, כשמסביב לשולחן יושבות כמה בחורות שנראות רזות יתר על המידה... היתה לי הרגשה וגם כתבתי על כך, וחטפתי כמה ריקושטים, האם יכול להיות שיש שם כמה עם הפרעות אכילה ואיך יסתדרו שם.... והנה לפני זמן קצר, יושבות להן וונסה ורנין ומדברות חופשי על אוכל, אנורקסיה ובולימיה פתאום הוציאו את השלדים מהארון לטעמי, הן "החליקו" יותר מידי את העיסוק בנושא, אבל כל הכבוד להן שנתנו לו ביטוי זה לא משהו שבדרך כלל מתוודים עליו ככה חופשי השהייה בבית סגור לשלושה חודשים עם כל מיני אנשים זרים ולא מוכרים יכולה להיות קשה מאוד למישהו עם הפרעות אכילה אתם מתארים לעצמכם, שמישהי חוטפת התקפת בולימיה ומחסלת כל מזון בטווח עין אפשרי ולהקיא ..... אלוהים, לא הייתי רוצה להיות שם.... זה יכול להיות גיהנום בהתגלמותו למי שיש בעיה

יNOT

New member
בשביל זה מביאים להם אוכל מהבית ../images/Emo6.gif

לא שמת לב שכל שבוע עושים להם סייסטה?! מביאים מכל טוב מהבישולים של אמא, ועוד קוראים לזה "בידוד" . חחחחחחחח

יNOT

New member
אם בחו"ל זה ריאליטי "כלכלת בית"?!

לא נראה לי, הם אוכלים ושותים, עושים כלים, אבל לא נראה שמושכים תוכנית "רק" על "התקציב השבועי" שלהם לאוכל
בחו"ל כל התוכנית הרבה יותר אקטיבית, דואגים שהם יזוזו ,יזיעו , כדי שלצופה ייהיה מה לראות (אה וכן , עירום רגיל לא מצונזר , ובטח לא מישהיא שמתקשה לסגור מכנסיים
-עינב ) . בוודאות אין חוזה "לא יהיה עירום בתוכנית או כל מה שיכול להביך את המשתתפים"

KroKodil1

New member
מה הבעיה בלהראות עוד לא הבנתי

הרי זה הקטע של התוכנית הזאת, לא? הם ידעו למה הם הגיעו ברגע שנכנסו לתוכנית. שיסעו בתוצאות.

יNOT

New member
../images/Emo123.gifהם ידעו שיצנזרו הכל לפני שנכנסו לתוכנית

דובר פה על זה שיש להם חוזה חתום, הוזכרה העובדה שהם מקבלים שכר בשביל להופיע (ולא אני לא מתכוון למנצח) זה בעיקר עבודה בעיניים. צריך לעשות על זה חשיפה! "הישרדות 2" אוליי זה אותו צוות הפקה, לא הייתי מתפלא....

יNOT

New member
אוליי הם לא רוצים להיות מקושרים לזיוף?!

למרות שאני בספק שזו הסיבה... בטח זה עדיין בעריכה פשוט
(סופ"ש את יודעת... )

למעלה