עידכונים מהוילה - יום 13, ה-13.9

קפרי

New member
היי יניבל1-ראיתי את התוכנית בערוץ איטליה

היה יותר אקשן, אולי בהמשך וגם, היו כיתוביות מידי פעם על המסך של סיכום קצר כמו: כעת עינב צורחת על ונסה כי..."

u r a n i a

New member
אם הייתי רואה את זה הייתי שואלת ? ../images/Emo4.gif

אני כנראה לא דבוקה למסך כמוך

יניבל1

New member
התוכנית הזו מראה בלייב הבדלים בין גברים לנשים

באופן מוקצן אפילו תשימו לב כמה רכילויות בין הנשים,כמה סכסוכים ,צעקות ובלאגנים ועוד על מה על שטויות, והן מכירות בקושי שבועיים! עכשיו בואו נעבור לבנים: אני לא זוכר אפילו סיכסוך אחד בין הגברים נכון שהיו צעקות בין שי ליוסי , אבל הם יישבו את זה ביניהם די מהר רכילויות בטח שלא היו , אם למישהו מפריע משהו אצל האחר הוא אומר לו בפנים ולא מרכל עליו כל היום(וזה גם קורה לעיתים רחוקות) זה די מצדיק את הסטיגמות

יNOT

New member
אם תשים לב המצלמה רוב הזמן מחפשת את השיחות

הסתמיות האלה, כי דברים אחרים הם לא יכולים להראות, וגברים מדברים פחות לכן יש פחות מה לצלם.

יניבל1

New member
אתה לא מבין למה התכוונתי

התוכנית מדי פעם מוכיחה סטיגמות מסויימות שקשורות או למינים או לעדות במקרה הזה הביקורת שלי היתה על הבנות , שמוצאות כל סיבה טיפשית להסתכסך , אפילו אם לבן אדם מולם ישהוא אחלה בן אדם.

יNOT

New member
אתה לא יכול לבדוק סטיגמות בתנאים כאלה...

אין לך פה מספיק אנשים בשביל להגיע למסקנה כזו, כמו כן לא מדובר בוואקום, והאנשים נבחרו בקפידה במטרה שיהיו את ההתלקחויות בגרוש האלה ( אל תדאג אף נעל לא תעוף לפרצוף של אף אחת
)

יניבל1

New member
אבל זה בדיוק הקטע!

שהבנות כן מתאימות אחת לשניה באופי, וראית בהתחלה שהן כן התחברו ואהבו אחת את השניה, אבל לאט לאט הן משתעממות מזה ואז מתחיל כל הכיף-הרכילויות,המריבות המטופשות, הצעקות ...... עובדה שאצל הבנים לא ראית את זה, והם היו באותם "תנאי מעבדה" כמו הנשים

יניבל1

New member
ברור שזה לא מעבדה,בגלל זה המרכאות

אבל כשלוקחים מהרחוב 16 אנשים מקרייםלחלוטין והתוצאות די תואמות את הסטיגמות אז זה אומר משהו

יNOT

New member
אוליי הסבת מקצוע כי צלם ריאליטי הוא לא יהיה

מה נסגר עם הצלמים והבמאים המעפנים האלה?! מעניין אם זה אותו צוות הפקה של ה"הישרדות" !? (וכולנו זוכרים את הפאדיחה שלהם )

לפי איכות העבודה שלהם נראה לי שהם

פועלים זרים... בטח היה איזה מבצע ב1.90 לשעת עבודה. אז יבאו איזה 50 תאילנדים או סינים ועכשיו הם לומדים עברית באולפן ולתפעל ציוד ...

יNOT

New member
אז שישנו את שם התוכנית כי אחרת זה שקר,

הם לא יכולים לקרוא לעצמם "האח הגדול" אם כל מה שהם עושי זה לצלם את רק את הדברים הכי משעממים.......
סקר: 1. כמה פעמים צולם המטבח כשיש פה רק אדם אחד, ששיעמם את כולם שהוא שוטף כלים או פעולה דומה?! 2. כמה פעמים המצלמה ברחה מכל דבר שיכול לעניין את הצופה?! 3. כמה פעמים היית הצנזורה בוטה בתוכנית גם כשלא היה עירום?! (מזכיר את סיטואציית המכנסיים של עינב...ויש עוד הרבה אחרים) 4. המשתתפים מקבלים כסף על ההופעה בתוכנית, ולכן לא שונים משחקן אחר בתשלום נכון/לא נכון ? 5. בפורום פה, כמה אנשים מזוייפים גילינו, שמטרתם היחידה היא לעשות כאילו מדובר בתוכנית מעניינת ("שיפרה עם חולצה רטובה" ,"סקס באח הגדול" (עלק ) 6. המשימות האינפנטיליות שלהם, מתאימים לגנון נכון/לא נכון 7. עובדים על הציבור , יש להם כביכול "תקציב", והם מקבלים ארוחות מהבית נכון/לא נכון 8. מי רוצה להתערב שבשידור המרכזי יעשו הר מזבוב....("ערן עשה סקס בשידור חי על הדשא" , "הרוחות מתלהטות בווילה, כמעט עפה נעל לפרצוף" וכו....? 9 .תשלימו אתם, כי לא חסר...

הצעה לשם:" האחות הקטנה והצולעת של האח הגדול"

תכלס האנשים מצביעים בשלטים. לא משנה מה נגיד - גם אם המצלמה תתמקד בחרגול צוקים וזה יעניין אנשים מסויימים- הם יתחילו לנתח את משמעות הצלילים שהוא משמיע. בעיני יש איזו בדיחה על חשבון הציבור - בוא ונודה על האמת. המרוויחים הגדולים אלה1) המנחים { למה לעזאזל צריך שניים מהם}? שרק מפריעים למהלך השוטף , עם כל הדאחקות והבדיחות הלא מצחיקות. 2) ההפקה - משכורת דופקת על עבודה חובבנית ולא מושקעת. 3)הזכיינים - על כל הפירסומות .

למעלה