עידכונים מהוילה - יום 13, ה-13.9

ShukyD

New member
הבנות הורסות את כל הכיף

דופקות ערבים באופן סדרתי <ערבים מלשון ערב לא מלשון ערבי> הבנים רוצים לשתות להנות לחגוג הבנות ישר תחמנות ישר גועל ישר משחקים אפילו אם שי משחק משחקים אני מעריך אותו על הקלילות שהוא מוסיף לזה פלא שהם רוצים הפרדה בנים בנות? איך אפשר להיות בת איך

יNOT

New member
אמרתי לצלם יש פטיש של צילום הריצוד בבריכה ../images/Emo6.gif

זה לא "תוכנית האח הגדול" , מצלמים ריאליטי, לא נופים, האמת?! הריאליטי היחיד שהיו צריכים לשעות זה במשרדי ההפקה....נראה לי שמה רצים פאדיחות
אפילו יותר מהפאדיחות של ההפקה שרואים בתוכנית.

כל מי שצפה קבוע בתכנית בטח שם לב

שרונין סובלת מהפרעות אכילה, והנסיונות שלה להאשים את חוסר התאבון בתחושת הנבדלות שלה ממש מגוחכות!!!

יNOT

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifמאיפה אתם מגיעים לתפוז?!

כל מיני אנשים בני יום שבאים לפה ונותנים חוות דעת של מעריצים, אם אתם לא קולטים את העבודה בעיניים, אז אוליי אתם חלק ממנה... זה כבר לא מצחיק, התוכנית על הפנים עם הצנזורה , יש עוד כאלה שבאים פה לנסות "למשוך" את השיחה למשהו אחר.... קצת כבוד לצופים באמת

omer719

New member
אישית אני חושב שהבדיחה על הצנזורה איבדה את זה

זה היה מצחיק בפעם- פעמיים הראשונות, מה גם שאתה הגעת לפורום רק שלשום בערך ואנחנו כבר חפרנו את הנושא הזה לעומק בשירשורים קודמים, וכול הודעה שלך כוללת בתוכה ביקורת על הצנזורה, וכבר אמרנו שאין מה לעשות, לפעמים זה מצחיק ואפשר להעיר על זה, אבל כול הודעה שלך זה מוגזם... אין מה לעשות זה או לחיות עם זה או לא לראות

יNOT

New member
../images/Emo124.gif או לדרוש שינוי ../images/Emo124.gif

קודם כל אני נמצא פה כבר הרבההההה זמן בפורומים של תפוז ולא כמו המזוייפים שנרשמן לתפוז במיוחד בשביל לרשום בפורום הזה , כדי לשטות בקוראים. אין סיבה להפסיק לצעוקקקקקקקק צנזורההההההההההההההההה כי זה האמת. ואוליי אם מישהוא מההפקה באמת קורא את הפורום הזה, אז אוליי הם יפנימו שהצופים שלהם לא מרוצים. בנוסף זה יכול גם להגיע לנותני החסות שאוליי להם יש איזה השפעה על התוכנית וההפקה. זו מחאה לגיטימית, האבסורד הוא כל אלה שמנסים לעלות תמונה עם כותרות אמביוולנטיות, כדי לנצל את הטמטום של הקורא בפורום, האבסורד הוא אלה שקוראים להפסיק את המחאה על הצנזורה ומסתפקים בתוכנית שהייתה מרדימה סוסים. אישית אין לי בעייה עם ההפקה, או עם התוכנית, אני רק רוצה לראות "אח גדול" אמיתי כמו שפורסם. שיעמדו במילה שלהם. אתה לא מסכים?! (קרא את שאר התגובות תבין את התיסכול של האנשים האמיתיים בפורום )

omer719

New member
../images/Emo45.gif אני מסכים עם זה, אני גם מכיר את הגרסאות

של האח הגדול מהבריטית והאמריקאית, אבל אני אומר שכרגע במצב הנתון הזה אין מה לעשות, החוזים עם המשתתפים כבר סגורים מזמן בשביל לבטל את הצנזורה צריך להחליף חוזים, כי זה 100% היה סעיף שם, והם כבר בוילה אז זה לא אפשרי, במידה ותיהיה עונה נוספת אפשר לשלוח מהפורום אולי איזה מכתב ולאסוף חתימות שיהיה פחות צינזור אחרי השעה 23:00 בלילה, אבל לעונה הזאת זה אבוד. ומה זה יעזור להתמרמר על מה שאין? במקום לנסות ולהנות ממה שיש, ויש הרבה כאלה שנהנים פה

יNOT

New member
../images/Emo123.gifהתוכנית מזוייפת מארץ המזוייפים ../images/Emo123.gif

אין סיבה להסכים לזה ! ואין לי שום כוונה לפגוע בהנאה של אלה שנהנים לראות איך עבדו עליהם בעיניים, כי בכל רגע שהם יצפו לראות משהו הם ייראו מסך שחור (וואווו איזה כיף אפשר עוד?! ) בפורום שכל תפקידו הוא לדון בתוכנית, ולא לדבר על זה שתפוז פה מקדמים את הפורום הזה , ויש המוןןןןןןןןןןןן כסף שנזרק לכיוון התוכנית הזו, אין סיבה שלא יתלוננו הצופים על הצנזורה, על החוזים שנחתמו עם המשתתפים, על העבודה בעיניים. בסופו של דבר אנחנו אלה שממנים את זה לא?! (רייטינג בנאדם ) אני לא מבין את נותני החסות איך הם רוצים ששמם ייקושר עם זיוף, זה בטוח לא טוב לעסקים
מעניין מי פה באמת פראייר ותמים לחשוב שיש לו סיבה להצביע בהדחות, אם יש חוזים של המשתתפים, הכל יכול להיות משחק מכור

omer719

New member
אין לי בעיה שתתלונן על זה.

השאלה היא כמה, כול הודעה של כוללת תלונה על הצנזורה, ואין מה לעשות, אז מה המטרה שלך? אם אתה באמת רוצה שמישהו מדרג גבוהה יקרא את מה שאתה כותב אתה אז פה זה לא המקום לדעתי, יש להם אתר רישמי עם צור קשר אתה מוזמן לנסות, אני פשוט אמרתי שאין טעם לחזור על העובדה שהצנזורה הורסת בכול פעם מחדש, כי זה ידוע ואף אחד לא מטומטם וחושב שככה זה צריך להיות.

יNOT

New member
לפחות שנותני החסות יידעו שיש זיוף

אני כבר הסברתי את הסיבה שלי למה אני כותב פה כל הזמן, תפוז עדיין מקדמת את השקר הזה. אף אחד מהתוכנית(מההפקה) עוד לא הודה ששיקרו לציבור. עדיין יש צנזורה. עד שאחד הדברים האלה יישתנה אני אמשיך להביע את המחאה הלגיטימית שלי בפורום שכביכול נוצר בשביל זה

Lady in red2

New member
חבל על הזמן, לא טוב לך, אתה לא חייב לצפות../images/Emo70.gif

מה עוזר בדיוק להציף את הפורום הזה בתלונות, ולחזור כמו תקליט שבור על אותם משפטים בכל הודעה והודעה
כמו שעומר אמר, תלך להתלונן באתר של קשת, מה אתה רוצה מאיתנו? נמאס!

ושוב אני מסכימה איתך.

זה לא הפורום הרשמי של התוכנית, וגם אם משהו מההפקה יראה את זה, זה יזיז למשהו? לא, יש להם רייטינג טוב, אנשים מדברים על הסדרה וזה מה שחשוב להם.

יNOT

New member
צר לי שלך נמאס ,אבל גם לי נמאס מצביעות ../images/Emo46.gif

למעלה