עידכונים מהוילה - יום 13, ה-13.9

Lady in red2

New member
עד כמה שידוע לי גורמים מההפקה לא קוראים פה

אז לך תתלונן להם ודי להציף!

יNOT

New member
אז הנה הסבר... קרא והחכם

נכון לעתה יש צנזורה על כל התוכנית, המשתתפים מקבלים כסף על השהייה שלהם בבית ולכן לא שונים משחקנים בתשלום. הם חתמו על חוזה שלא יהיה עירום בתוכנית. ההפקה לקחה את השם "האח הגדול" במטרה לשטות באנשים להאמין במשהו אחר ממה שעל המרקע. נכון לעתה תפוז מקדמת את הפורום הזה לא מטוב ליבם אלא בגלל שיש "כיסים" מאוד עמוקים לתוכנית הזו. יש הרבה נותני חסות שלא מודעים לשקר, ולתרמית שנעשתה על הציבור הצופה בתוכנית, ויש שלא מודעים לעלבון שזה גורם לצופה. יש פה הרבה אנשים "בני יום" או "חודש" שבאו רק במטרה לקדם את הפורום כדי שאנשים ייראו את התוכנית. מדובר בעבודה בעיניים נוסח תוכנית ה"הישרדות" (הזכורה לטובה) ולכן אני כותב פה, כביכול בשביל זה הפורום נועד, לא?!
(או שזה רק חלק ממסע הפרסום לתרמית הגדולה?! )

Lady in red2

New member
קודם כל אני בת

ושנית, הפורום נועד לדיונים על התוכנית. מן הסתם זה בסדר להתלונן גם, אבל כשאתה מציף את זה כ-ל הזמן ובכל הודעה וטוחן את אותו דבר שוב ושוב ושוב, זה נעשה פשוט בלתי אפשרי לגלוש כאן
עם כל הקונספירציות שלך מתאים לך יותר פורום תיקים באפלה או משהו בסגנון... רוצה תוכנית אחרת של האח הגדול - תוריד גרסה מחו"ל. לא רוצה - שוב, גש להפקה להתלונן או שלא תראה! בעצם מה אני מוציאה אנרגיות על הויכוחים האלה, אתה פשוט חוזר שוב על אותם דברים.

יNOT

New member
אני לא אחזור על זה שוב- את בוחרת להתעלם../images/Emo122.gif

מה אתה קשור יא מעאפן?!

לך תצפה בסידרה בערבות אוסטרליה שאבוריג'ינים מרקדים לך בתחת שיא העליבות- להתבכיין על הפקה של ערוץ 2- באמת לאן הגענו לך תמשוך את השיחות שלך לטאסמניה אולי שם זה יעבוד

יNOT

New member
אני מעדיף לא להעליב אותך...

אבל , תנסה לשמור על שפה נאותה. תקרא את כללי הפורום ! ורק ציינתי שאתה מזוייף (אתה פה רק בשביל לשטות באנשים ,לא אמרתי יותר מזה )

ל "יNOT" המעאפן- שים לב שרונין התוודתה

בפני וונסה שהיא סובלת מהפרעות אכילה. רק חבל שעד עכשיו היא הסתירה את סיבות חוסר התאבון בתחושות ניכור כביכול מהתמודדים היהודים, ולא בסיבה האמיתית שיש בה נפש חולה הסובלת מהפרעות אכילה!

יNOT

New member
נו באמת....אז מה?! ../images/Emo18.gif

אז זה הופך את זה לתוכנית טלוויזיה?! אה לא.....אתה צודק אפשר לשים זבל בשידור חי(כביכול, כי עורכים את מה שהצנזורה לא רוצה שתראה ) , והציבור מטומטם מספיק בשביל להאמין
אם זה נכון, אז באמת אין לי מה להגיב, אני נתתי יותר קרדיט לצופים

24 שעות 1

New member
רנין - בעיות נפשיות

הבחורה פשוט לא נורמלית רכלנית ושקרנית ברמותו

BBB13

New member
אשר שוב עושה מניפולציות באוכל

שימו לב בדו"ח היומי של ה-12.9 בדקה ה-15 איך איתי יוצא עליו בקשר לחמין לא מספיק הוא מאכיל אותם חרא בצורה של חביתות מדוללות בחלב הוא גם ממשיך עם זה מהשבוע לתוך השבת אשר - הדחתו עניין של זמן קצר

BBB13

New member
וואו אפילו עוד מניפולציה של אשר!!

אשר במכוון מכין את כל התוספות יחד עם בשר (כמו עוף+ תפו"א) כדי שרנין לא תאכל, וזה אחת הסיבות שהיא קמה ביום שישי מהשולחן (ציטוט מפיה של קרן) הכפיה של אשר היא גועל נפש הוא חייב לעוף דתי לא הולך עם ריאלטי יא חביבי !

בוקר טוב!

אתמול הפסקתי בדיוק באקשן! ועכשיו שפרה וקרן בשיחה על ערן בטוח!

פיפרמנט

New member
נפסל לשידור../images/Emo4.gif

יצא לי השבוע לראות בערוץ 20 בהוט את הישיר. היו קטעים שהמסך הוחשך , שמעו רק את המשתתפים ועל המסך נכתב נפסל לשידור או משהו כזה. מה כבר היה יכול להיות כל כך מזעזע שבגללו היתה פסילה? אני כותבת את זה במיוחד כי ממש במקביל כל המהדורות שידרו ישיר את הוצאת הגמזוודה שבתוכה הגופה של רוז מהירקון. האם ילדים מתחת לגיל 18 יכולים לעמוד בתמונות המזעזעות האלה , אבל חס וחלילה אסור להראות להם את מה שוקרה באח הגדול. לא משנה מה פסלו שם זה בטח לא היה מזעזע כמו התמונות האלה. אני מעדיפה שייראו מיזמוזים וציצים וגילויי חיבה במקום לשדר תמונות כל כך קשות של גופת ילדה בתוך תיק, שנרצחה לא ע"י איזה סוטה או טרוריסט אלא ע"י סבא ואמא!

omer719

New member
../images/Emo4.gif

זה באמת נוראי התמונות האלה, אבל אין מה לעשות עם הצנזורה, מה ייתן אם נבכה או נכתוב עצומות? את החוזים עם המשתתפים הם סגרו מזמן והודיעו להם שיש צנזורה, אז אין ברירה, נסתדר עם מה שיש

יNOT

New member
פעם ראשונה שאני שומע אישור שיש חוזה לצנזורה

אז שייבטלו את התוכנית ! באמת ! שיישנו את השם , כי זה לא "אח גדול" יותר, אם המשתתפים חתמו על חוזה שהכל יהיה מצונזר, הם יכולים להיות נודיסטים שמה, כי הם יודעים שלא יצלמו אותם, אז מה הרעיון ?!
זה צביעות לשמה

omer719

New member
זאת לא עובדה, זה הכי הגיוני שיש.

אם המשתתפים היו מסכימים שלא תיהיה צנזורה ערוץ 20 בכיף אחרי 23:00 בלילה היה מראה הכול, זה רק היה מקפיץ לו את הרייטינג.

יניבל1

New member
איך שחושבים על זה, זאת האפרות היחידה

הרי האפשרות של צנזורה דתית היא שטות, כי הדתיים/חרדים ממילא לא רואים את התוכנית הזו (לפחות ההדוקים שביניהם)

למעלה