עידכונים מהוילה - יום 13, ה-13.9

u r a n i a

New member
מסכימה איתך לגבי מיקי

ודווקא בגלל זה אני חוששת שהיא לא תודח - כי היא יותר מוחצנת מנעמה, וההפקה בטח תרצה להשאיר אותה (כמו ביום הראשון, שמנעו הצבעה על הדחתה - "כאילו" בטעות לדעתי).

יניבל1

New member
מזכירה לי את אוריילי מ"אוז"

היא יכולה לסכסך ולארגן מניפולציות שם גם 5 שנים , ואנשים עדיין יתנו בה אמון כאילו שהיא איזה כומר .

24 שעות 1

New member
מסכימה איתך חלקית

נעמה לא ליכלה על אף אחד ולא העבירה דברי שקר בין החברה מיקי צבר רנין ג'ני ועינב הסתומה הם אנשים פשוט רעים בנשמתם ומלוכלים ואנו הקהל הצופה נדאג שהם יעופו ראשונים כל היתר משחקים הוגן - ולא אומרים אוי אנחנו ישרים אנחנו תמימים כמו הנחשים שציינתי נחשדים הביתה ומהר

miracle8dl

New member
פעם אמרתי שלאון הוא הכוכב של התוכנית

עכשיו אני באמת בטוחה שהוא צריך לנצח. הבנאדם הכי מצחיק בוילה,מענין,חופשי, ישר ואמיתי,לא מרכל אף פעם, תמיד מעודד כשצריך אותו (כמו במקרה של עינב שהתחילה לבכות וכולם יצאו לחצר ולאון ורנין היחידים שנשארו איתה) אתמול הוא הצחיק את הבנות שעתיים בחדר ..וברגע שהוא יצא הן דיברו עליו רק דברים טובים. גם ג'ני שתמיד מדיחה אותו אני מעדיפה שיראו אותו 24 שעות.. הוא יותר מענין אותי מהויכוחים של ונסה-עינב, מהספורט של שפרה-צבר-איתי או מהמזמוזים של קרן וערן. רק שישאר ככה ולא יגרר לכל המריבות והסכסוכים הטפשיים האלה

amiram001

New member
סקר : מי חושב שנעמה תבגוד בבעלה , ועם מי ?

1-בנוסף מי המועמד להדחה שלכם ליום שלישי הקרוב ? אני חושב שנעמה אן מיקי צריכות לעוף הם מלכלכות לנו את המסך ואנחנו הצופים צריכים לדאוג שאת מירב הפרסום יקבלו אנשים טובים כמו לאון , צבר , שפרה וכאלה . מי שחושב להעיף את נעמה או את מיקי להגיב בשרשור הזה .

lightflake

New member
היא נשואה עם אהוב לבה

כל היום חושבת עליו ומדברת עליו ועל הילדים שלהם וכמה היא מתה עליהם ומתגעגעת אליהם היא לא מטומטמת בכלל ויש לה המון מה להפסיד אם היא תעשה את זה נראה לך שהיא תזרוק את כל זה מול המצלמות? אין שום סיכוי בעולם! איך בכלל הגעת למחשבה ההזויה הזאת?

amiram001

New member
פחחח הילדים של נעמה הם לא מבעלה הנוכחי !!!

כדאי מאוד שתעקוב/בי אחרי הפרטים של הוילה . הבחורה הזאת הביאה למישהו תאומים וכנראה או שהוא תפס אותה בוגדת או שהיא תפסה אותו בוגד בגלל שהוא לא היה מסוגל לראות את הפרצוף ואת ההתנהגות המעצבנת שלה אז הוא היה חייב לזיין בחוץ למה היא לא קיבל את מה שהוא היה אמור לקבל בבית . עלק אמא טובה , אם היא היתה אמא שלי הייתי בועט לה בתוך הראש על זה שהיא עזבה את התאומים שלה למשך תקופה כל כך ארוכה - הרי את יודעת שאין לך סיכויח לזכות אז למה את צריכה את הפרסום השלילי הזה ???????? מה את רוצה לקבל קמפיין לבגדי הריון ...??????????? אני במקום בעלה כבר מעכשיו מבין את הטעות שעשיתי שהתחתנתי איתה ומתחיל לרחרח איך לצאת מזה - דברראשון שצריך לחפש אצך אישה זה שתהייה נאמנה ושלא יהיו לה עיניים גדולות ותאווה מינית בלתי נשלטת וצורך להתפרסם תוך כדי דריכה על אנשים אחרים - ובזה נעמה ---------נכשלת בגדול !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אשמח לקבל תגובות על פוסט זה .

lightflake

New member
יא הזוי! הם לא מבעלה הקודם

היא הייתה נשואה רק חודש לבעלה הקודם ועזבה אותו ונסעה להודו להמון זמן, אז נראה לך שהיא הייתה בהריון או עם ילדים והייתה נוסעת להודו? היא אפילו אמרה שהמזל שלה זה שהיא לא עשתה ילדים כי אז לא היה לה קל לעזוב אותו מישהו יודע משהו אחר ?

KroKodil1

New member
ערן העביר שיעור כושר לג'ני-המתפתח פה משהו../images/Emo35.gif

ערן... קודם שיפרה, אח"כ קרן ועכשיו ג'ני???

KroKodil1

New member
ג'ני יותר מדי אינטליגנטית בשבילו...

שלא ינצל אותה המניאק כי היא לא ברמה שלו... שיתחיל עם ונסה אם הוא רוצה רק
ג'ני מלכה

KroKodil1

New member
כן אבל גם על שיפרה וקרן הוא ציין זאת...

חכמולוג שכמוהו רררר

Lady in red2

New member
לא, בגלל שהוא אמר את זה כמה פעמים, אני זוכרת

שהוא אמר ככה: על ג'ני הוא אמר שהיא מדהימה ונסיכה, על קרן הוא אמר שהיא מסוג הבנות שהיה מתחיל ויוצא איתן (לפי מה שהבנתי כשאמר את זה - הוא פחות מעוניין בה עכשיו, כנראה שטעיתי...), שפרה - ממש לא הטיפוס שהיה מתחיל/יוצא איתן והיא מהווה מעין אתגר בשבילו.

KroKodil1

New member
אבל הוא נמשך לכולן...

ג'ני הכי טהורה מביניהן זה בטוח... עדיף שלא יגע בה!

למעלה