עידכונים מהוילה - יום 13, ה-13.9

יניבל1

New member
אתם לוקחים את זה יותר מדי ברצינות

זה לא שהוא גרם לג'ני להתאהב בו ורצות לה בראש תמונות שלהם נשואים עם ילדים אותו דבר עם שיפרה וקרן זה סתם פלירטוטים וסטוצים חסרי משמעות , הניצול הוא הדדי

amiram001

New member
קודם כל הזוי מי שעשה אותך , דבר שני

היה דיבור על זה שהילדים הם מבעלה הראשון . אני מוכן לפתוח את הדיון הזה לעוד אנשים שיגידו אם הם יודעים משהו אחר .

lightflake

New member
אחרי חודש היא עזבה אותו וטסה להודו

אז נראה לך שהילדים ממנו??

lightflake

New member
הייתי אומר להעיף את מיקי כי היא ביצ'ית

אבל היא עושה את הכל יותר מעניין כי היא מסכסכת בין כולם!

קמבילי

New member
עכשיו עוד פעם ערן התיישב על קרן ועושה לה מסז'

והיא טוענה, יעני, שהיא לא זוכרת שום דבר ממה שהיה אתמול בלילה, ואין לה מושג איך היא יצאה שרמוטה לעיני כל עמישראל. ואנחנו עוד שמענו מה שהיא לא יודעת, מה שערן אמר לשפרה וצבר על קרן, על כך שהוא מכיר הרבה כמוה והיא לא מעניינת אותו. לא שהוא היה מתנגד ל... כמובן. רומן מסריח כזה בין שני חמורים (כמו שמישהו אמר כאן) מזמן לא ראיתי. מצא מין את מינו, זה עורב וזה זרזיר. סחתיין.

omer719

New member
תעדכנו אותי../images/Emo12.gif

הבנתי שהייתה שם רק נשיקה סוערת, ואחרי זה הראו פה תמונות שהם ישנים מחובקים. היה גם מעבר?

אתה כבר יודע שגם אם היה משהו מעבר לא יראו

בכל אופן זה מה שהיה מותר לשידור.. בלילה הם ישנו ביחד קרן עבר לישון בחדר של הבנים

קמבילי

New member
אמש ערן עשה מסז' לקרן

והתחיל במתקפת ריכוך איך הוא נמשך אליה מהרגע הראשון, כמה היא מיוחדת (פכךךךךך, הוא אמר קודם ההיפך) איך היא הבחורה היחידה כאן שמושכת אותו (על מי אתה עובד? מה עם שפרה?) וכל הטקטיקות הידועות שמפילות אותנו שוב ושוב בפח. כמובן, לפני כן הוא הודיע לכולם שבכוונתו להתחיל במתקפה. הכל, אגב, בסרסורות של מיקי, שאמרה לערן שקרן אמרה לה שהוא מושך אותה, ומכרה לקרן משהו על זה ששפרה לא מעניינת את ערן. ובכן, קרן השיכורה קלות שכבה על הדשא וערן התיישב על הישבן שלה והתחיל לעסות אותו וללחוש לה בקול של חדר מיטות. דברי המתק פעלו את פעולתם והיא התהפכה והם התנשקו בלהט. רגע אחרי זה הם כבר הלכו לחדר, וכל בני הבית האחרים הוכנסו להסגר בחדר האחר. מה קרה שם? לא ראיתי. אחרי כחצי שעה הם יצאו. היום קרן טוענת שהיא לא זוכרת כלום מאתמול. אני לא מבינה בשתיינות אבל איכשהו זה לא נראה לי. אתמול עוד שמעתי אותה אומרת לשי שלא כולם יודעים לשתות כמותם.

יניבל1

New member
היא סתם שיקרה כשאמרה שלא זכרה כלום

אם כבר שנשים(בדרך כלל) הם מזוייפות וממזרות , אז קרן היא דוגמא בולטת מאין כמוה . בואי נגיד שקרן, עם כל היופי שלה , לא הייתי רוצה קשר איתה (האמת שגם לא סקס, אנורקסיות לא עושות לי את זה).

קמבילי

New member
../images/Emo13.gif גמני לא !

ולא רק בגלל שאני אישה וזה במילא לא בא בחשבון מבחינתי בשום פנים אופן, אפילו לא עם שפרה שבעיניי היא יפהפיה. יפהפיה ממש, הפנים, הגוף, היציבה, הקול, וזה חוץ מהחביבות וההומור, והאופקים הרחבים.

יNOT

New member
../images/Emo3.gif יודעים לטוות פה סיפורים

כן זה הכל נכון, ואפשר גם לתמצת את זה ככה: הם התנשקו על הדשא , היא ליטפה לו את הגב , הם אח"כ נכנסו לחדר, לשלוש שניות שהו באותה מיטה ובזה הסתיים הרומן "השערורייתי" לאותו יום. אתם יכולים לדמיין את השאר, כי או שזה לא קרה או שלא ראיתם את זה קורה

יNOT

New member
../images/Emo31.gif לא היה כלום עד 5:00 בבוקר

הם לא ישנו באותה מיטה , ובטוח שלא ראיתם כלום ,חאלס לנפח בועה שאן בה כלום חוץ מאוויר וזיוף

יניבל1

New member
כל 2 דקות הם הלכו לנשנש משהו במטבח

זה נראה יותר שהם שיחקו שבץ נא במיטה

lightflake

New member
זו מע' היחסים הכי קרה בעולם?

לא נראה שיש למישהו מהם רגשות כלפי השני

למעלה