עידכונים מהוילה - יום 14, ה- 14.9

מושתק ומוברח? המצב הזה ידוע כבר מהיום הראשון

אבל כמה שלא כתבנו על זה בשבועיים שעברו - גם על הצנזורה גם על הסאונד גם על הבימוי גם על ה-4 מצלמות שבעצם כולם מתמקדות על אותו דבר גם על הנפסל לשידור כל רגע ושום דבר לא השתנה מאז, תאמין לי שהם יודעים מכל זה ולא עושים כלום מבחינתם אנחנו אויר אבל כל עוד יש את הרייטינג של מעל ל-20 אחוז מבחינתם הכל תקין .. אתה יכול לכתוב על זה עוד ועוד והמנהל פה אולי יריב איתך עוד ועוד אבל אני כבר התייאשתי..

יNOT

New member
את אומרת לוותר?!

אחרי שצינזרו אותך פה בפורום? אני אשמח לשמוע את ההסבר שלך
, במיוחד כי ההסבר שמנהל הפורום נותן לי הוא רק... (טוב אני לא יכול לרשום כאלה דברים , זה יימחק
) אבל אנא שתפי אותי

יNOT

New member
אז אתה אומר לוותר?!

מנהל הפורום, כמו שאתה רואה הוא לא הטיפוס שהכי קל לדבר איתו ,אלא אם כן אומרים מה הוא רוצה לשמוע
מנהל הפורום השני הוא יותר הגיוני, ואף הביע את דעתו על ההפקה באחד השרשורים ואמר שהם עושים צחוק מעצמם. אז למה לי אסור לומר את זה?! בנוסף , ראית שאלתי אם הצלם חרדי, והוא "התפוצץ" עליי , ובעצם קרא לי סוטה...(לא קשה להבין מה הוא כתב...) זה לא שאלה לגיטימית? אם כל לילה חייבים לראות את עינב מתפללת? למה לא לגיטימי? אני לא יודע איפה יש "בימוי" יותר גרוע בתוכנית או בפורום
(בחייאת אנשים , תעזרו פה
)

ליאתס20

New member
אולי דיי כבר עם זה, יאללה סולחה

אני מבינה אותך ואני מבינה אותו... אני מבינה את התסכול שלך ואת הרצון להסביר את עצמך ולהתבטא, אבל כשאתה עושה זאת זה במין אנטי חריף שגורם לאנשים אחרים ללכת מכאן כי הכל זיוף אחד גדול. והוא בתור מנהל הפורום צריך להגן על המקום הזה ואתה לא ממש תורם. שוקי באמת קצת הגזמת באמירות שלך לנוטי , אתה לא מכיר אותו ואין לך שום זכות להגיד את מה שאמרת ולהציג אותו בצורה קיצונית כזו. ונוטי אתה חייב טיפה להוריד פרופיל עם האנטי שלך להפקה, כי כולנו מבינים שזה חרא בימוי. כשיתחיל לרדת הרייטינג באופן טבעי מהשעמום של כולם אולי אז יחליפו את הבמאי, תן לדברים לקרות זה הכי יפה.. זו ריאליטי...

יNOT

New member
אז זה ההסבר למה צינזרו אותך?

אני מקבל את רוב מה שאמרת, אבל אנ רוצה להבין איך את מקבלת את זה בשאננות נפש , שגם אותך צינזרו? ולא עשית רע ...
בבקשה תעני על זה.

ליאתס20

New member
אני מחכה קודם להסבר ממנו

אני לא מסיקה מסקנות לבד...נראה מה הוא יגיד, ואז אני אחליט מה שאני אחליט

יNOT

New member
קיבלת כבר הסבר ?

שלא תשכחי אותנו פה... (בלי אייקון כדי לא לעצבן עוד יותר אנשים ) ~ בתכלע'ס זה שרשם שההתנהלות של הפורום היא סוריאליסטית צדק, אני עדיין בשוק מאנשים פה ~

מזכיר את הריב בין עינב לונסה לפני שהלכו לישון

זאת קראת לה תיסתמי וההיא התחילה לצעוק עליה.. חיבוק אחד וכל העינינים מסתדרים .. קיבלנו הוכחה על המסך

המנהלים פה לצערנו לא קובעים דבר וחצי דבר

ממה שאנחנו רואים על המסך.. הם קובעים רק האם להשאיר את ההודעה, להוריד או אולי לשרשר.. אין לו יד בהפקה וזה שהוא מנסה "להשתיק" אותך זה כי לדעתו אתה כותב הרבה הודעות על אותו נושא ולמרות שנראה לי שאני יכול לדבר בשם כל הפורום, אתה צודק וכולם מסכימים איתך אבל אוליאתה באמת מגזים במספר ההודעות על הנושא הכאוב הזה..

יNOT

New member
אני מתנצל, הייתי כותב פחות בטוח עכשיו

אבל כרגע הפוסטים האלה זה רק בגלל "ההשתקה" שעושים לי

יNOT

New member
אתה מתכוון אליי?!

<--- זה פוגע בך?! מה העניין, אני מפחד כבר מה לכתוב... (הסמיילים הם חלק מהפורום של תפוז ונועדו בדיוק בשביל מה שאני עושה בהם שימוש ) *יכול להיות שיש פה שרגישים מדיי?! * אלרגיים לאייקונים? ! תגידו לי...אתם רוצים שאני רק אכתוב מילה במילה מה שאתם כותבים?!

אורין18

New member
אתה לא צריך להתנצל בפני אף אחד.

פשוט תמעיט בכמות ההודעות על הנושא הזה,ומעבר לזה הכל טוב.(אגב,הסמילים מצוינים)

יNOT

New member
בשורה התחתונה אני התייאשתי ../images/Emo67.gif

הצליחו להתיש גם אותי , מנהל הפורום הוא אדם כוחני שלא שווה את הוויכוח איתו (תפוז יותר מידיי ליברלים למי הם נותנים לנהל פורומים, במיוחד פורום בסדר גודל כזה ) אני מה שאמרתי, אמרתי, רוב אלו שבפורום או שמודעים לזה ומעדיפים לקבור ראשם בחול , או שהם עוזרים לאחרים בזה שהם "דוחפים" להם את הראש לחול. התוכנית היא לא מה שציפיתי , ההתנהלות של הפורום היא לא מה שציפיתי . ובסופו של דבר אני חש אכזבה ותסכול, מהרצון שלי לטוב יותר (גם בפורום וגם בתוכית) אני לא אבזבז את זמני פה, ולא אבזבז את זמני בצפייה בתוכנית יותר. שרשור "הסלט" שעשו לי , הוא ההוכחה המספקת לכל טענוותיי (אבל הוא יימחק יום אחרי שאני אעזוב
)
תאמינו במה שאתם רוצים למי שאתם רוצים... אני כנראה מבוגר מרוב חברי הפורום אז אני קצת יותר ריאלי
(אם ייצא לכם לקרוא את הפוסט הזה תבדקו מידיי פעם , מתי הם מעלימים אותו
)

omer719

New member
../images/Emo45.gif מסכים גם איתך.

הינה נוטי, לא מצנזרים אותך עכשיו, רק מסכימים עם מה שאנשים בפורום אומרים נגד ההודעות שלך, שלא תגיד שמנהלי הפורום קוטלים אותך.

למעלה