עידכונים מהוילה - יום 14, ה- 14.9

יNOT

New member
../images/Emo122.gif ואתה הוא זה שרשם "ארגז חול" לא אני

אתה מוזמן ללכת לשרשור ה"סלט" שעשית לי , ולקרוא שמה מה אחרים כתבו, זה חומר קריאה מעניין וזה לא שונה ממה שאני כתבתי.

יNOT

New member
אתה רוצה שאני אכתוב רק "בארגז חול" ? ברצינות?

אני רוצה לראות אם אתה היית מגיב אחרת אם היו מאיימים עליך ומשתיקים אותך, ועושים לך "ארגז חול" כמו לכלב. בלי סיבה. אתה רוצה "ארגז חול" משלך? תבקש ממנהל הפורום
נראה כמה תיהנה שם "ואם לא תצעק "צנזורה" וכל מה שאני צעקתי.
ואתה לא שונה ממני בפוסטים שלך, אז אנא

יNOT

New member
../images/Emo199.gif ערן בינתיים ישן לבד...

מעניין אם יקרה משהוא בלילה... הם דיברו על זה שוב? כי אני לא ראיתי.

יNOT

New member
נכון שקרן יותר חמודה כשהיא ישנה ../images/Emo199.gif ../images/Emo140.gif

גם לכל מי שחושב שאני פה רק ללכלך על ההפקה ועל התוכנית רק רציתי לומר : שהצלם משתפר
תראו שהוא מצלם רוב הזמן עכשיו את מה שהצופים רוצים לראות את קרן וערן (מכון שבמיטות נפרדות, אבל אי אפשר להאשים את ההפקה בזה
) קרן נראית הרבה יותר חמודה כשהיא יישנה
בטח ההתאהבות של ערן הייתה באמאצע הלילה כשראה אותה יישנה
נראה שזה נכון לרוב האנשים, כשאנחנו יישנים אנחנו נוטים להיות יותר מושכים... וכל הכבוד לצלם שנותן להם את הצומי הראוי (לאט לאט ...נראה שהדברים יכולים להשתפר
)

Lady in red2

New member
אתה רואה שזה בסדר גם לדבר "סתם" על התוכנית?

והתאהבות מצד ערן? הגזמנו קצת.

ילד רע 16

New member
בקשה לסיכום שבועי

הי, היום המשדר השבועי הראשון (של השבוע כמובן) של 'האח הגדול', אין לי הוט ולכן אני לא יכול לצפות ישירות, ולא עקבתי במשך השבוע. יש דברים מעניינים וחשובים לדעת? מישהו יוכל לסכם לי פה נקודות חשובות שקרו והיו? לא חייב לפי סדר של ימים. תודה

זה יהיה קשה

קרה המון, והרבה שיחות של היא אמרה ואז הוא אמר לה, בקיצור זו תיהיה הודעה שלא נגמרת. הכי טוב אם תראה את השידור חוזר של המשדר מחר באתר של קשת.

sarit115

New member
בהתחלה היה כיף

עכשיו זה משעמם. אנו הצופים מתבוננים על 15 אנשים הכי משועממים בעולם. אין להם כלום לעשות ועד שנותנים להם משימהההההה הנשמה יוצאת!!! כולם צבועים ומדברים אחד על השני בלי סוף. חוץ מאולי יוסי. לא שמעתי שהוא מלכלך וגם צבר החמוד שמתנהג הכי בחוכמה. אבל היתר הם בכיינים לאלללללהה...........אני צריכה לראות איך מצחצחים שיניים, מגרדים בבצים ומחטטים באף???? מגעיל!!!!!!!!!! ההפקה לא חושבת שיש עוד ערוצים מעניינים יותר?? יאלללהההה תנו משימות שנעמה וקרן ילכו קסאח....קצת אקשן!!! אווווווווווףףףףףףףףףףףףףףףף

סנאי נדיר

New member
איתי: ב96 הוא נרצח. אשר: מה פתאום! ב94..

יוסי: מה, 10 שנים עברו לא? יא אללה...

Saladin

New member
איתי חסר כישרון.

בתור צפונבון הוא היה חייב לדעת שזה היה ב-95.

יניבל1

New member
איתי הוא בלוף, כבר קלטתי אותו

הוא מאלה שיש להם ידע במיליון נושאים , אבל שום ידע מעמיק בנושא מסויים . למזלו יאמר שעל רוב בני האדם זה עושה רושם, והוא נתפס על ידם כחכם.

דורון

New member
האח הגדול מכין פרס חסר תקדים (לא אמרו איזה)

לדייר אחד בלבד בוילה. האח הגדול אמר שלדיירי הבית יש חצי שעה לבחור דייר אחד בלבד שיזכה בפרס. אותו דייר צריך להיבחר פה אחד. אם לא יבחר פה אחד אז האח הגדול יבחר. היה דיון של 3 דקות שבסוף הם החליטו שהאח הגדול יבחר מי יזכה...

דורון

New member
הרוב רצה לבחור ברנין כי מחר יש לה יום הולדת

אבל אז שי השתלט על השיחה והחליטו שהאח הגדול יבחר מישהו.

יניבל1

New member
טוב מאד!

בכלל , מישהו יכול להסביר לי את ההיגיון שבמשימה המפגרת הזו? במה זה אמור לתרום בדיוק למשחק?

למעלה