עידכונים מהוילה - יום 14, ה- 14.9

sarit115

New member
רנין

אני חושבת שרנין צריכה לצאת מהבית. הסיבה בגלל שהיא טובה מדי. טובים לא מתאימים עם צבועים כי כל הזמן היא נפגעת. בחורה כל כך חכמה אבל יותר מדי רגישה. היא תהרס שם. מיליון או לא, יותר חשוב השפיות. זו דעתי. בכל היא באה ממשפחה עשירה עם מעמד. כל מה שהיא רוצה היא מקבלת. אני במקומה הייתי פורשת. שוב פעם רק בגלל שהיא בין אריות..

דורון

New member
באתר של קשת רשום שרנין דורשת מהאח הגדול ספר

כדי לתקן את התספורת שלה (21:24) סתם בחורה מפונקת.

אריאל5

New member
מי שראה עכשיו את רנין וחושב עדיין שהיא נחמדה

שירים את היד. נעמה אמרה לה שהיא נפגעה מהפרובוקציה שלה בשולחן שבת אבל היא נגד לעורר מהומות. רנין אמרה שזו הייתה המטרה שלה להגיד שלא טוב שיש כאילו דברים בבית ולכן היא באה וקמה ולא החרימה את שולחן השבת. אני לא מדבר על זה שהיא מפונקת תככנית ואנורקסית.

ShukyD

New member
היא אולי חכמה ורגישה אבל בטח לא טובה מדי

כל משפחה של ערבים היא משפחה עם מעמד וקרקעות והיסטוריה.. זה לא קשור אולי היא יכולה להפגע בגלל הרגישות יתר שלה, שהיא לא מסוגלת לשלוט בה יכול להיות ואני לא מעלה את זה נגדה אבל טובה מדי היא בטח לא היא בדיוק כמו כולם והדבר היחיד שהופך אותה לשונה זה הנסיון שלה להיות שונה

איתי בל

New member
בדיוק כמו כולם?

מה זה בדיוק כמו כולם? כמו כל הערבים? היא לא טובה מידי? אתה בטוח שלא הבאת מטען מהבית? רנין היא בחורה מאוד חמודה ונחמדה וחכמה וגם תמימה קלת דעת וחלשה גם פיזית... הפיזיות שלה מאוד מראה מה שהיא בחורה יפה חביבה וחלשה ורזה ולכן היא גם שנברת ראשונה היא לא טובה מידי היא חלשה מידי אבל היא לא כמו כולם וגם כולם לא כמו כולם חלאס עם השטויות

אני הבנתי את הכוונה שלו

שהיא כמו שאר דיירי הבית, היא לא טובה יותר או גרועה יותר. (שרית טוענת שהיא טובה מכולם). ואם זו כוונתו של שוקי, אני מסכימה איתו, ואני די מחבבת אותה, אבל היא לא טובה מהם.

ShukyD

New member
../images/Emo45.gif

הוא ננעל על זה שאני גזען אז הוא מבין מה שהוא רוצה להבין

איתי בל

New member
שמת לב לסימן שאלה???

כי עשיתי דווקא די הרבה אני מנסה להבין את מה שאתה אומר וכשאתה מתחיל משפט כמו "כל משפחה של ערבים היא..." אז אני עלול להתבלבל ולחשוב שאתה גזען ואתה מוזמן לבוא ולתקן אותי

ShukyD

New member
סליחה אם היית שואל

אם אני מתכוון לזה שהיא בתור ערביה לא יותר טובה הייתי מבין אבל אתה אמרת לא יותר טובה? כמו כל הערבים? אתה בטוח שלא הבאת מטען מהבית? אז רשמת סימני שאלה אבל אתה מבחינתך החלטת כבר למה אני מתכוון כי אתה כל כך תקוע על הדעות שלך שגם איפה שאין, אתה מחפש את הוויכוח הזה

איתי בל

New member
אז דבר כבר

החלטת שאני סגור על עצמי אחלה לא מתווכח איתך על זה אבל בוא נדבר על הנושא לרגע אמרת שכל משפחה של ערבים היא משפחה עם מעמד וקרקעות אתה חושב שהיא מנסה מה? לבסס את הטרטוריה שלה עם בכי במקום שתן? היא מנסה להשתלט על משהו? באמת אני שואל

sarit115

New member
לא התכוונתי שהיא טובה יותר מהדיירים

התכוונתי שהיא בחורה טובה...לא מאף אחד

ShukyD

New member
אז את צודקת

אבל היא לא לגמרי טובה כי רואים שקצת מהרוע מחלחל אליה או כמו שעינב אומרת "מתחלחל" קשה להיות בנאדם טוב בחברה ששופטת את האיכות שלך על פי כמה נחש אתה מסוגל להיות

יניבל1

New member
יש לי שאלה?

למה רנין אמרה לפני חצי שעה שהיא שונאת את שיפרה? אני מצטער, לא היתי כאן כל הבוקר, כנראה פיספסתי הרבה אקשן :/

תמונת מצב לדעתי...

המעצבנים: נעמה, איתי העציצים: ג'ני, צבר, לא סגור לגביהם: מיקי, ונסה, שי, שפרה, ערן, קרן מוסיפי הצבע והראויים לניצחון: יוסי, עינב, אשר, רנין, לאון, מה אתם אומרים?

אממממ מסכימה רק לגבי העציצים

המעצבנים (אותי): נעמה, וונסה, מיקי, וערן. צבר אומנם עציץ, אבל הוא לא רכלן ובוחש מזימות. לא סגורה לגביהם: שפרה, יוסי ושי ראויים לנצח: לאון, איתי, עינב, קרן, אשר.

קפרי

New member
סתם דיעה

למעשה יש כאן מי רצוי בווילה ומי רצוי ע"י הצופים, מהצופים שבנינו אנחנו לא יודעים בוודאות (להוציא המשפחות והחברים התומכים באופן טבעי) מי באמת מועיל שם, לכן קטעים שעושים לנו מעניין מביא רייטינג וגורמים לנו לבחור בדמויות אבל לא בהכרח הן רצויות בין החברים שם. בווילה צריכים מי שמושיט יד, לא מכביד, נעים ויודע להתחבר ולנהל את העניינים ולדעתי שי מסדר יופי את הדברים עם כל הדאווין שיש עליו, ג'ני יפה ולא יודעת אם מועילה אבל לא שונאים אותה (אומנם לדידנו משעממת) ויש את מי שאוהב אותם בזכות הסצנות גם אם מעוררות בין החבר'ה קנאה כמו (קרן שהרבה היו רוצים להעיף בטח משם) אבל לנו מביא אקשן וסקרנות לדעת מה יהיה הלאה. לכן לדעתי לאון עם "השונות" שלו, וכן קרן כי היא עושה שטויות וזה מסקרן מה השטות הבאה אבל יוסי הוא בחור אולי טוב אבל נבלע לרוב ובודד וגם, אין לו שיחה משותפת עם החברים שם בייחוד אם מדברים משהו קצת ברמה (כמו שמות ספרים)..., אשר הוא סתם אחד נחמד שעושה דברים על הדרך ויותר מידי מתעסק עם עצמו והדת שלו, עינב, שיסלחו לי אלה שאולי יכעסו לא נעים לי אבל היא לא לעניין בכלום.... גסה, מרכלת, בודדה, מדברת לא לעניין (אמרה משהו על אשכנזים....ומשהו לאשר על ניתוחים כולל ניתוח לטוטה ומי שלא יודע מה זה שישאל צפון אפריקאי כמוני וגם כוח לאבא שלה שבשלב זה הייתי מעיפיה אותה לפניו), לא מדובר על מי טוב ומי לא, גם ג'ני יפה מאוד לטעמי, שקטה וחמודה אבל לא מי יודע מה מועילה אלא אם יתאהבו בה ממש גם שם וגם בבית, כך אני חושבת...

u r a n i a

New member
דעתי -

המעצבנים: נעמה, ערן עציצים: מסכימה לגבי ג'ני וצבר לא סגורה: אשר, עינב, שיפרה, מיקי, קרן, ונסה מוסיפי צבע : יוסי, לאון, שי, רנין ראויים לנצחון: מוקדם מדי לקבוע. על הכוונת שלי איתי, לאון, אולי שיפרה, רנין.

Ping Poong

New member
שאלה למי שראה "האח הגדול" של מדינה אחרת

יש אצלנו פרומו, שהיום בערב ייפתח חדר נוסף ומפתיע בוילה של ה"אח הגדול".. אז רציתי לדעת מאלה שראו את התוכנית ששודרה במדינה אחרת, האם גם שם נפתח חדר נוסף בוילה? ואם כן, איזה חדר זה?

למעלה