עידכונים מהוילה - יום 15, 15.9

יש לה שם -רנין,את לא קוראת לשאר יהודים אז...

והיא לדעתי הבחורה הכי ישרה וכנה שיש שם. יש בה המון רגישות והרבה אהבה לזולת. מן הראוי שתקראי לה רנין

יNOT

New member
../images/Emo45.gif אני מסכים

להתייחס לאנשים כמו לאנשים ולא לאיזה לייבל של סטריאוטיפ

michaly2003

New member
במקרה הזה אני לא מסכימה, מכוון....

שרנין עם כל המשקעים שלי - היא זאת שלא מסתקלת על חברי הקבוצה בגובה העיניים - היא זאת שכל הזמן מדגישה כמה קשה לה עם המנהגים "היהודים" האלה שנראה ממש מחליאים אותה. אז די עם ההתחסדות - היא מתעבת את כולם - את כולנו - על עצם היותנו יהודים - שכביכול "לקחו לה את האדמה"

../images/Emo45.gifבעיקר לגבי היחס

אבל לא הייתי אומרת שהיא הכי ישרה או הכי כנה. היא נראת כאדם מאוד נחמד, אבל יש גם -כמו רובם - רגעי קפריזות ועצבים. בסה"כ היא ממש בסדר.

FreshF5

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

מה נסגר אנשים (אלה שמכנים ע"פ סטריאוטיפ ושופטים)?! איך אתם הייתם מרגישים לו אתם הייתם במקומה?! ובכלל בכל הסיטואציה הזו. כנ"ל לגבי ליאון שסופג כל מיני הערות ספק רציניות, ספק ציניות, ספק בצחוק. או גם עינב ויוסי שסופגים ירידות בגלל דפוס החיים שלהם והמגורים בפריפריה. הייתי רוצה שתנסו ולו פעם אחת להיכנס לנעלים האלה ואיך אתם הייתם מרגישים באותה סיטואציה בטרם אתם יוצאים בהצהרות חד משמעיות.

"אם היתי בחורה לא הייתי הולך עם שיפרה לחדר"

כך אמר יוסי למיקי כשדיברו על זה שרנין הלכה עם שיפרה

זה רק אני או שג'ני נוראאא משעממת?

אני חשבתי בהתחלה שהיא יותר מעניינת, אבל כל שיחה שלה אני נרדמת.

קמבילי

New member
../images/Emo1.gif ג'ני היא כדור שינה מהלך

היא מדברת על: מה שהיא אוכלת פה ובבית, מה שהיא לובשת פה ובבית, החבר שלה (יה איך אני מתגעגעת אליו), אמא שלו (יה איזה מתוקה היא) והאמא-אבא-סבא-סבתא שלה. אני מדמיינת את חיי הנישואים שלה עם הארוס המפורסם בתור שעמום אחד ארוך. והיא גם אהבלה (מתוך תמימות) ומתפלאת איך מיקי הועמדה להדחה, כי הרי מיקי כזאת מאמי. אישה שמהבוקר עד הלילה מלכלכת לה באוזן על אנשים אחרים, והיא מתפלאת. ורנין בדיוק כמו ג'ני, רק בתוספת ה"קשה לי קשה לי".

Come Alive

New member
אף פעם לא ראיתי את העניין בה..

היא מדברת חל...ש.... וזה אם היא בכלל מדברת. היא מעפנה לגמרי, זאת, אין

אריאל5

New member
יוסי ממשיך לתחמן ולחזק את דעתי

שצריך להעיף אותו מהבית. הוא מנסה להפריד בין קרן לערן בטענה שהם מסומנים כי הם זוג כמוהו וכמו הבת שלו. הוא פשוט רוצה שיצטרפו לרשימת המועמדים להדחה עכשיו כולנו יודעים שלא סובלים בבית את עינב ויוסי בגלל ההתנהגות הזאת והתחמנות הזאת ולא בגלל שזה אב וביתו.

דורון

New member
יוסי גאון, גורם לערן לדרוס את עצמו עם טנק

לא שזה כזה קשה. אבל שים לב בשיחה כמה המשחק של ערן גרוע. "קרן זה סתם סטלה" "קשה לי להתאהב בבחורה, אני צריך מישהי מיוחדת וקרן לא אחת כזאת" זה משפטים שאומרים לחברים שלך שאתה לבד איתם, לא שחצי מדינה רואה אותך. הוא איבד כבר את קולות ההומואים. איבד את קולות הבנות שלא מסוגלות לשמוע כבר את הזיבולי שכל שלו. בעצם חוץ מהחברים הדימיוניים שלו אף אחד לא יצביע לו.

פפפרח

New member
מיקי הזאת

הכי צבועה שם והכי רעה.. נעמה דוקא התייחסה יפה לכל אלד, כל מי שרק קצת נשבר היא ניגשת אליו, מרגיעה מעודדת.. ועושה זאת בצורה שזה ברור שזה מהלב ולא מצביעות... היא אמא מסורה כזאת.. ורק מיקי סיכסכה בינה לבין כל השאר שם... שמתם לב שהיא רק דיברה עם כולם פתאום רובם הפכו להיות נגד נעמה? מה קרה?? זה פשוט שקוף ההתנהגות הזוועתית של מיקי. והיא זאת שייצרה לנעמה את הדימוי המזוויע הזה. אני מקווה שנעמה תהיה חזקה ותעמוד בזה. בכל אופן הצביעו בעד כולם רק לא בעד מיקי.. היא חייבת לעוף משם.. על ההתחלה כבר ראיתי את הרוע והשחצנות שלה.. מזעזע.

דורוN

New member
ממש תמימות

אם את לא מצליחה לראות את הרוע בנעמה. מיקי לפחות זה "מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל". נעמה משחקת אותה החברה הכי טובה שלך ודוקרת אותך אחרי.

meitalg7

New member
אני רוצה להבין ....

מה בדיוק "צבוע " בנעמה???????? מה היא עשתה שכולם קוראים לה צבועה ... באמת מעניין אותי כי אני לא ראיתי זאת בתוכנית.......... ממתינה חתגובתכם.....

דורוN

New member
דוגמא שיצא לי לראות לייב

ביום שישי וונסה ועינב רבו. אחרי הריב וונסה יוצאת להרגע במטבח ונעמה ישר אחריה ואומרת לה בשקט "טוב, לא כולנו קבלנו חינוך באשקלון.."

baric

New member
בואו נוציא את הצבועה ביותר בתוכנית - מ-י-ק-י

גם צבועה גם תככנית וגם לא נחמדה ובטח לא מוסיפה אקשן לתוכנית

למעלה