עידכונים מהוילה - יום 15, 15.9

יניבל1

New member
היא אמרה שהיא לא מחבבת אותו

היא כועסת עליו שהוא מנסה לייצג את הדת

בהלםם

New member
כנל לגביי קרןן

היא יושבת עם מיקי כל היום מעשנת איתה צוחקת איתה מתנהגת כמו חברה ומדיחה אותה כבר 3 פעמים ברציפות חח

דורוN

New member
זה בגלל ששי ,נעמה וערן אמרו לה להצביע נגדה

הרי יש שם קליקה, למרות שאסור קבוצות, זה ברור שהם מצביעים ביחד. כולם בקבוצה גם הצביעו נגד עינב. זה לא צירוף מקרים.

דורון

New member
בחו"ל הם היו עפים ממזמן על טיל על הברית הזאת

ברור לכולם שהם תיאמו את זה ביחד. לא מובן למה הם עדיין בתוכנית.

יNOT

New member
../images/Emo35.gif רק שאלה

האם נאמר למשתתפים בצורה מפורשת שאסור להם לעשות בריתות ביניהם? או שאתם פשוט מפרשים את זה ככה בגלל ידע על איך התוכנית בחו"ל מנוהלת?

יניבל1

New member
הדבר הכי לגיטימי שיש

האוייב של חבר שלך הוא אוטומטית סוג של אוייב שלך , ככה זה גם במציאות . ככה שלא מן הנמנע שבמשחק שמשקף את המציאות יהיו קליקות .

יניבל1

New member
אתם לא הבנתם את הפסיכיות שבדבר

זה לא רק שהיא היתה צבועה איתי זה שהיא נהילה איתו שיחה חברית ובאמצע השיחה הלכה שניה לאנשו(כמו שהולכים שניה לשירותים) הדיחה אותו וחזרה לדבר איתו זה לגבר את הצביעות למחוזות האבסורד

מייליי

New member
בועות מחשבה של דיירי הבית ../images/Emo13.gif

כמה בועות מחשבה .... ערן נטול החולצות : תביטו על הגוף המעוצב שלי תתרכזו בו בבקשה תתעלמו משיני הסוס שלי וחוסר הפורפורציות בפרצוף שלי ... שימו לב לקולי הסקסי ..... אני שווה . ליאון (עם אשר) : תעזוב את סיפורי התנך ותקרע כבר מעליי את הבגדים ותעשה בי כרצונך .... ליאון סיטואציה שנייה : דיייי שיייי !!!! תמשיך להציק לי זה מגרה אותי אתה הכי גברי שיש !!!!! יוסי בובליל : עוד פעם ההדחה הזו מה כבר עשיתי ? השבוע הייתי אחלה גבר וגם אשתי הכינה להם קוסקוס ומעדנים לא יפה ככה מדיחים אותי .... מיקי : אני הכי כוסית שווה פה וחזקה ושולטת בטח הבנות מדיחות אותי כי אני מאיימת עליהם .... צבר : .... אהיה בשקט בשקט ... אצפה מהצד ואראה איך כל הטיפשות נופלות כמו זבובים אחת אחת .... נעמה : יש לי משימה קשה לשכנע את כולן שאני לא קרה ביצ'ית ... נתחיל מעינב הבעיתית .... ונמשיך עם האחרות .ונקווה לטוב... קרן : אני בדרך למליון .... איזו שלווה אאאח ... אף אחד לא הדיח אותי ... ויש גם אחד שמחמם אותי בלילות והוא הכי מקובל פה ..... מה צריך יותר מזה ... (רק שינסר קצת את השיניים כי זה פוצע לי חניכיים
) רנין : אני לבד.... אני אומללה.... אני לא יהודייה .... אני לא רוצה קידוש..... אני לא רוצה לשיר קריוקי שלא שייך לעם שלי ..... אני סובלת ...
מזל שיש את שיפרה שמצילה אותי ולוקחת אותי לחדר הסודי .... רק שלא תגע בי בלילה .... כי אם אבא שלי יראה את זה הוא יכעס מאד מאד ) ג'ני : אני בלונדינית מתוקה יפה כוסית שווה .... חכמה ... ואפילו ערן התקרב אליי ... אני בטוח בדרך למליון ...
) שי : אין פשוט אין בת שלא חולה עליי אני מרגיש את המבטים שלהן טורפות אותי !!!! אני פצצת סקס!!! אני גם מסתדר וצוחק עם כל הגברים בבית.... ליאון חולה על התחת שלי .... המליון שייך לי !!!
אשר : השם ישמור ... רחמנה לצלן ...איפה נפלתי .... איזו תועיבה .... אסור לדתי להיות פה!! מבקש ממך את סליחתך הקדוש ברוך הוא שהגעתי לפה ... לא ידעתי לאן פניי מועדות ... בבקשה אל תביאני לידי נסיון ולא לידיי כישלון ... אמן אמן ... (אאאח איזה טוסיק יש לונאסה הזו...) עינב : אני אכי אמיתית פה ברור ?? אני חזקה אני מאשקלון אני אראה להן מאיפה משתין הדג ... נראה מי ידיח את מי ... בסוף צוחק מי שצוחק אחרונה.... רק יעיזו לפתוח עליי פה צבועות מסכנות !!! ונאסה : נאאאאארד (לעזזל בצרפתית) !!! מי שיתקרב אליי מסכן ... אני אפתח עליו פה כמו שרק אני יודעת לפתוח .... אני שובבה סקסית ועושה פה שמח ..... והם מתים על הטוסיק העסיסי שלי .... אני אקנה לי סוס חזק ויפה עם המליון שאני אקבל פה !! שפרה: המממממ...... כן... יש לי את זה .... אם ידיחו אותי הבית הזה יהיה שומם .... אין מצב שזה יקרה ... השבוע גם הבנות אוהבות אותי ... אחרי שדאגתי שהגברים ימותו עליי בשבוע הראשון .... מקומי בטוח ... (מבט מהורהר מחוייך ) איתי : אני שובב מצחיק כשרוני .... אני על דרך המלך .... ==========================================

מייליי

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gifתודהההה

אשמח לשעשע אתכם מידי פעם

oritr69

New member
ונסה או עינב ילכו הביתה

ונסה כי היא טיפשה ונילחמה בבולבילם וזה טעות ועינב כי ירצו לפרק את החבילה המישפחתית הזאת כי היא נותנת יתרון לבובילים!!!נעמה יוסי ומיקי ישארו כי מיקי ונעמה ילחמו זו בזו עד הסוף!!!!לגבי קמפינין לאחר ההדחות אז עינב תפרסם את יופ או מה שהיא לובשת כל הזמן ותצליח בגדול בקניון אשקלון אולי גם באשדודוליאון שיהיה בטוח מבוקש אחרי התוכנית בלי קשר מתי יודח יפרסם לסופר פארם או משהו כזה!!

הילית111

New member
מה היה אתמול בלילה ????

בוקר טוב לכולם נרדמתי מה היה אחרי התוכנית? בדוח היומי אין כלום ולמה לא הראו אתמול בתוכנית את הקטע שזרקו את שפרה למים תודה לכל המכורים והמכורות

אני רוצה ומאמינה שנעמה הולכת הביתה השבוע

היא מתנשאת ויצרה קליקה עם הבנים ושילמה את המחיר. עכשיו היא מנסה לתקן,אבל זה אבוד לה. מי שמצביע זוכר שהיא התנהגה לא פחות גרוע ממיקי ועוד להוסיף את התנשאות שלה לעינב.

קמבילי

New member
אמש אחרי השידור: ונסה מדברת עם איתי :

ונסה החמודה עצובה ופגועה ואיתי הפיהוקון מחרטט לה, מנחם אותה יעני, מסביר לה למה זה קרה יעני, ורק דבר אחד הוא לא אומר לה: שהוא הצביע לה. למעשה הוא זה שהעלה אותה להדחה כי ההצבעות של עינב, יוסי ומיקי היו צפויות, אבל ההצבעה שלו לא. ונסה עוד מחשיבה את איתי כידיד שלה! בשלב כלשהו היא אומרת שאחרי המשחק היא תדע מי זה שהצביע לה, ואיתי מזדרז להסביר לה שלא משדרים את מה שבני הבית בחרו, זה ארוך מדי ואין לזה זמן בשידור וכולי. מפגר. יוסי צדק, הבנאדם הזה עם כל הג'גלינג שלו וכל שיעורי ההתעמלות שלו הוא קרש, לא מריח ולא מסריח, ולמעשה מטריח. גם שפרה הצביעה להדיח אותו בנימוק "שהוא הכי פחות יחסר לה". כואב לי על ונסה. היא לא לכלכה על אף אחד מאחורי הגב, היא אפילו לא מרכלת על אנשים אחרים. היא האדם הכי ישר שם, ויותר מזה, היא האדם הכי תמים שם.

י ע ל י ש

New member
איתי ממש מעצבן אותי

הוא ממש מתנשא. הדיבור שלו מתנשא, תנועות הגוף מתנשאות.. החיוך שלו מתנשא..לא יכולה לשמוע אותו..

קמבילי

New member
מה שאת קוראת מתנשא אני קוראת משעמם כמו צנון

יעלי, הוא לא באמת מתנשא, להיפך, הוא כל הזמן מנסה למצוא חן. הוא קצת קרש, זה הכל. העיקר, מזל טוב מאוחר לך
!!

י ע ל י ש

New member
חחח תודה ../images/Emo9.gif

למשל בדיבור עם צבר הבוקר בבריכה לגבי השחייה, כמעט שלחתי יד למסך לתת לו כאפה
יש לו את ההדגשים שהוא שם על כל מילה כשהשפתיים שלו נוטות לצד וסגנון כזה "תשמע לי אני יודע הכל" וואי וואי אם יש משהו שאני לא יכולה לעמוד בפניו זה התנשאות...

למעלה