עידכונים מהוילה - יום 15, 15.9

יניבל1

New member
כן אבל אשר לא בא לשי ועושה לו

"שי תחבק אותי ,אני חלש עכשיו, תראה לי שאתה אוהב אותי" נעמה הזו היא דרעק מוחלט . וגבשת גיבשתי דעה על אשר כשזה נוגע לדיונים של עקרונות הוא עושה מעצמו צחוק, אבל בשיחות חולין הוא סבבה, אחד האנשים היחידים בוילה שנאי סובל האמת.

דורוN

New member
דן לא היה אהוב בבית

בתוכנית הגמר שנתנו להצביע בSMSסים למתמודד האהוב, דן הגיע למקום האחרון.

kobby2006

New member
אין כבוד לבובליל-למה?בגלל שהוא המבוגר בחבורה.

בבקשה להצביע לבובליל.ולהדיח את ונסה שלא יודעת לעשות כבוד למבוגרים.-ככה היא מתייחסת גם להורים שלה.ועוד בגלל סיגריה-מה ייצא לה מהסיגריה?טיפשה................

איתי בל

New member
מה עם זה שהוא גנב?

מה עם זה שאנשים קיצצו מהתקציב של האוכל ונתנו קופסאות משלהם כדי שיקבל הכי הרבה ובסוף הוא לקח וגנב במורמה?

AgAm S

New member
איפה יש את הנשיקה מהשידור המרכזי אתמול?

אין באתר .

sarit115

New member
אשרררררררררר ../images/Emo63.gif

הייתי רוצה להבין מה בדיוק רוצים מאשר. הרי אדם זה החליט עם אשתו בהסכמה להשתתף לבית. אם היא אישה שעומדת ללדת כל רגע, ואמא לילדים קטנים, מי אנחנו שנפוט אותה או אותו ולומר שהוא "עאלק דתי". הוא לא מנסה להטיף ולהפוך אנשים לחזור בתשובה. בסך הכול רוצה להרוויח כסף כדי לחיות יותר בנוח ...כדי לתת למשפחתו משהוא יותר טוב..מה רע בזה? הוא אדם קודם כל. לא ראיתי שהוא מלכלך על מישהוא. פשוט עשו ממנו דתי חזק כאילו הוא איזה רב גדול וקדוש. לא ..הוא אדם פשוט שעושה מה שיכול לעשות בתנאים האלו. וחוץ מזה, נחמד לראות אדם בתפילה המניח תפילין. הבית הזה צריך אדם דתי כדי לשמור על מה שהולך ונאמר שם. אני לא דתיה בכלל, אבל אוהבת לראות את מראה של תפילות. אני מקוה שלא פגעתי באף אחד בפורום...רק מביעה את דעתי

Lady in red2

New member
גם אני חשבתי שהוא בחור נחמד, אבל

כשהוא אמר: "כל מי שלקח חלק בהתנתקות ייפגע" - לגמרי שינה את מה שחשבתי עליו. בלי קשר לדיון של בעד/נגד ההתנתקות - לא "מאחלים" כזה דבר.

אריאל5

New member
ושוב חוסר ההבנה מטמטם

הוא אמר שמי שהיה לא יד ורגל בהתנתקות נפגע עד היום וסביר להניח שגם אחרים יפגעו. זה תיאור עובדה זה ידוע והוא לא אמר שהוא מאחל לו שיפגע.

sarit115

New member
כן שמעתי גם

נכון שלא היה צריך לומר את זה כי באמת זה מגעיל ..אבל עדיין אני חושבת שהוא אדם טוב..לא שופטים בגלל מילה..לא יודעת..ככה אני מאמינה..כולנו אומרים דברים דיבילים ופוגעים אבל יש דברים אחרים מעבר לזה...

chopo

New member
תכלס יש בו הרבה דברים מהישראלי המכוער

הסיפור שלו על המילואים שלו היה פשוט מגוחך. איבד את הנשק שכמו שאנחנו יודעים הולך או לערבים או לארגוני פשיעה ולא מבין מה הקצין רוצה ממנו. פשוט תקבות הסמוך הטיפוסית הישראלית. מה קרה? כולה איבדתי נשק.... כל הכבוד לקצין שלקח לו את הנשק. בחור בן 31 צריך לדעת לשמור על הנשק שלו.

יניבל1

New member
היו דברים יותר ישראלים ומעצבנים בסיפור שלו

הדיבור המתנשא על זה על מישהו שיותר צעיר ממנו, ואפילו בשנתיים "כשאני הייתי חייל עם מדים אתה היית ילד והצבעת עלי בהתלהבות" או כמו שהוא מציין בגאווה שהוא אמר למפקד "אם אתה נמזיז אותי מהתפקיד אני מרים לכאן את כל מגב" כשאשר מקבל את הפיוז הוא הופך לערס מפגר

FreshF5

New member
ערן ושי חיים באופוריה

כאילו שבלי האיחוד של הבנות, יש להם סיכוי...

Aeon

New member
../images/Emo65.gifיום הולדת שמח לרנין../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif

מי יתן ותפסיק להרגיש מנוכרת בוילה שתדע שהרבה אנשים אוהבים אותה גם בחוץ וגם בפנים ושיהיה הרבה מזל טוב...

KroKodil1

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif

אחלה דיירת ובכלל אחלה בנאדם

יניבל1

New member
אני חייב שתסבירו לי

מה ההבדל בין זה ששי אומר ליוסי וערן שג'ני(או נעמה או מיקי) היא סכסנית ומסוכנת לבין לגיד להם שהם צריכים להדיח אותה שבוע ? למה ההפקה רופסת הזו לא משתיקה אותו ??

למעלה