עידכונים מהוילה - יום 15, 15.9

צריכה עידכונים !!!!

חזרתי היום מסופ"ש ארוך בסיני, צריכה שתעדכנו אותי מה הולך בוילה!!!!

יניבל1

New member
ההפקה הרסה לי את כל החשק מהתוכנית

באתי לתוכנית אתמול מלא התרגשות , בעיקר לקראת ההיי לייט- המועמדים להדחה , וקיבלתי כאפה לפנים . יצאתי מטומטם האמת , שסמכתי על ההפקה המרושלת הזו שממש תספק לי בידור מקצועי ואמיתי. אחרי הביזיון של אתמול ירד לי כל החשק מהתוכנית הזו . יש לי 2 מילים - האנגובר והתפכחות

ליאורי13

New member
התוכנית לא ממש מעניינת אותי כי אני צופה לייב

אני מחכה לשמות המודחים החיים בבית הם רוטינה,ריב-התפייסות-רכילות-ריב תכלס? כמה אפשר לראות אנשים רבים? ולשמוע את הגניחות של ערן שהוא מדבר? אני מחפשת יותר אקשן ולא במובן סקס

יניבל1

New member
בדיוק! בגלל זה כתבתי את מה שכתבתי

הדבר המותח היחיד בתוכנית הזאת(כיום , לא בתיאוריה) זאת רשימת המודחים וגם את זה הצליחה ההפקה להרוס

FreshF5

New member
עדיין לא נמאס לי מהתוכנית

מה שכן, ההיתמקדות בערן (במיוחד ערן!!! למה אני צריכה לראות את הגוף הערום שלו כל יום???!!! צבר יתקבל בברכה) וקרן עולה לי כבר על העצבים. או שבכל פעם שאני מדליקה את הטלוויזיה יש צירוף מקרים אירוני.

אני מאמין שברגע שקרן תעלה להדחה היא תודח

כי נמאס מההתגוששות שלה עם ערן והסנוביות הצפונבוניות שלה.. השאלה היא מתי תושבי הבית יבחרו בה.. לפי דעתי תושבי בוילה תריכים לפרק את החביל שי קרן ערן איתי ולהראות להם שאף אחד לא חסין

FreshF5

New member
../images/Emo45.gif

בלי קשר לצמד החמד. הורג אותי שכל מי שמקטר על הצביעות בתוכנית, הוא צבוע לא קטן בעצמו. (כן רנין יקירתי, גם בך זה קיים, את יחסית במקום טוב) ובכלל, בכל אחד/ת מאיתנו, הצביעות קיימת, בין היא בקטן ובגדול ובין אם אנחנו מקטינים את החשיבות או מייחסים זאת כ-"כל עניין לגופו" הצביעות היא עדיין צביעות פשוט תקבלו את זה. אותו דבר לגבי דברים אחרים, זה כמו שאני לא סובלת את ההתנשאות של ערן. ברור לי לחלוטין שגם בי קיים צד מתנשא (שלו אגב אני מתנגדת) בגלל זה כשזה מופיע מולי בקיצוניות בדמותו של ערן, אני מתנגדת לו.

ליאורי13

New member
תכלס! הרבה עשירים לא מנופפים בכסף שלהם

אלה שמתעשרים במכה אחת תופסים תחת אני מכירה את זה באופן אישי ,יענו עבד כי ימלוך?

יNOT

New member
את לא היחידה זה בטוח

ונראה לי שההפקה גם קלטה כבר את המצב, אבל אין יותר מידיי מה שהם יכולים לעשות בשלב מאוחר כל כך. זה או לראות או לא לראות.... בתקווה שאם ינסו לעשות דבר כזה שוב ייקחו בחשבון את התגובות של אנשים בפורום.

shaharc0

New member
האם גם בארצות אחרות? באמת תענו!

האם גם בארצות אחרות ההפקה שולטת במה אפשר לראות ב24 שעות? או שאנשים יכולים לבחור מקומות? נכון שאצלנו אפשר גם מטבח ובריכה לבחור, אבל המיקרופונים של אותו מקום לא דלוקים, רק המיקרופונים של live1 וlive2 דלוקים. חייבים להגיד את זה להפקה כי עכשיו יש מצלמה נגיד על רנין בlive3 אבל אי אפשר לשמוע אז מה הקטע? האם גם בארצות אחרות יש נפסל לשידור?!

יNOT

New member
"נפסל לשידור" המצאה ישראלית ../images/Emo9.gif

(הייתי בטוח שכתבתי את ההודעה הזו כבר
) אז (או שהיא נמחקה...מסיבה לא ברורה...או... )

יפתיע אולי אנשים אבל לדעתי בכל העולם

שידור טלויזיוני עולה ים של כסף, והפקה לפחות ככה אני מאמין תרצה שתהיה לה יד במה שקורה בווילה, או בצורה סמויה האמצעות שתול בווילה מטעמה.

יNOT

New member
אף אחד לא אמר שזה לא עולה ים כסף

אבל הם עושים גם ים של כסף מהפרסומות ומכל הפרסום שהתוכנית מקבלת, וכן כבר היו דיבורים על זה בעבר שיכולים להיות שתולים בווילה (יש שאמרו שזה שי ,אם אני זוכר נכון) ,וברור שההפקה תרצה שתהיה לה כמה שיותר שליטה על מה שקורה בווילה כדי שתוכל לתמרן את הרייטינג. אבל מה כל זה קשור לשאלה : "האם גם בארצות אחרות יש נפסל לשידור"

הקול המעצבן שערן מוציא

אני לא יכולה לסבול יותר לשמוע את ערן מדבר! הוא חי בסרט שהוא סקסי או משהו והוא תמיד מדבר בקול שקט וצרוד ובהתנשפויות בלתי נסבלות. חייבים לטפל בבעיה ולשרש אותה מהיסוד. אולי איזה עקירת שן לא תזיק לו..

למעלה