עידכונים מהוילה - יום 15, 15.9

ונסה שוכבת בלי חולצה וצבר מעסה אותה ממש עכשיו

והבמאי החליט לעבור להמתקד על עינב..

קמבילי

New member
ואי, ראיתי את זה, ונסה מדבר על אנשים מלוכלכים

שעושים קוצי מוצי ושמים לך רגל מאחורי הגב, ולא איכפת לה אם תלך הביתה העיקר שתדע ששיחקה בהגינות, וכל הזמן איתי ממשמש לה את הזרועות ואת הגב העירום ועושה לה קולות של הסכמה, בזמן שהוא היחיד (חוץ מהברורים: מיקי, עינב ויוסי) שהצביע להדיח אותה. הנימוק שלו: היא לא יודעת להתנהג. אז מסתבר שהוא לא רק משעמם, הוא גם מגעיל.

יNOT

New member
ועינב עושה משהו יותר מעניין ?

בטוח יראו מזה איזה פריים בשידור המרכזי
כדי להגיד שיש רומן חדש

לפי הבן שלי שיפרה לסבית וחושקת בג'ני

מה אתם אומרים? האמת,היום כשיצאה מהחדר ,נתנה לג'ני חיבוק טוב וליטוף חם. ששאלו אותה הבנים מי הכי בעינייך מהבנות? אמרה זה לא ברוררר? ג'ני לא קלטה את זה בכלל חחחח

oneboy1

New member
גם אני לא הופתעתי

בכלל, שיפרה מבין כל בנות הבית, וכבר כתבתי כך בפוסטים קודמים, עדיין נותרה (יחסית)בלתי מפוענחת כל האחרות מרצונן או שלא מרצונן, היו כספר פתוח שיפרה לעומת זאת נשארה בעיני עדיין מעט אניגמטית זה לא אומר שהיא לא "שחקנית" אני מאמין לה אבל היא יצרה פרובוקציה בבריכה, ערן שאל אותה אם היא היתה עם בחורה, והיא יכלה להשיב בכן, או לא אבל איך היא ענתה ? הייתי ונהניתי !!! הוא שאל אותהנ אם כן או לא, לא אם היא נהתנה או לא.... זאת היתהה אחת הדוגמאות לזה שבעיני היא משחקת דמות רב-גונית..... אני חושב שזה גם סוד קיסמה ואני גם אוהב מאוד איך שהיא נראית !

יNOT

New member
../images/Emo3.gif קשה לקחת את זה ברצינות

היא אמרה את זה כחלק ממשחק, יכול להיות שהיא רק משחקת משחקי מוחות עם שאר הדיירים, ויכול להיות שהיא באמת לסבית. (או דו ...) בכל מקרה עד שלא תראה איזה "אקשן" על המסך, אני מסווג את זה כחלק מהמשחק, וגם לא תראה כנראה. (וגם אם היה מעבר לא היית רואה מסיבה שיידועה לכל )

יNOT

New member
../images/Emo3.gif אז אם היא כל כך לסבית

למה היא לא בחרה בג'ני כשותפה לחדר יחד איתה. מה היא רוצה להיות לסבית ב"ארון" גם בווילה?

היא לא ידעה שהחדר מיעוד לשניים

ואחרי שהיא כבר הציעה אותו לרנין ,לא הייתה דרך חזרה....התדמית יותר חשובה.... הוא אומר שהיא פספסה בגדול לא שמתי לב לכל זה עד שהוא אמר לי אבל הבוקר שיצאה מהחדר נתנה לה חיבוק טובבב ,אז אולי הוא צודק חחח האמת יותר ויותר אני רואה שהיא מתנהגת כלסבית,אה והיא גם אמרה בהתחלה בשיחת נשים שהיא לא זקוקה לגבר. מסכנה ג'ני

יניבל1

New member
שיפרה מגעילה כהרגלה

ערן מספר סיפור לליאון, פיקטיבי או לא פיקטיבי זה לא משנה, ומנסה לקלקל בכח את האווירה רק כדי הלראות שהיא הכי חכמה. הפרינססה יושבת לה בצד ,זורקת לו כל מיני הערות על זה שהסיפור שלו זה בלוף והוא חרטטן , והכי מעצבן שהיא עושה את זה בצורה מחוייכת כזו (כמו עם איתי) כאילו אומר לך שהיא בזה לך אבל באותו הזמן משחקת אותה חברה שלה. אם שיפרה הייתה הולכת להישרדות ולא לאח הגדול , דן מנו לא היה מארגן שהשבט ידיח אותה, הוא היה מארגן שהשבט יזרוק אותה לסיר גדול ויבשל אותה.

א ו ר3

New member
היא צחקה איתו, מה לקחת את זה קשה?

כולה צחקה איתו, והוא צחק מיזה גם ...מה לעשות שהסיפורים שלו נשמעים הזויים למדיי.

יוסי מעצבן,אבל אין סיכוי שהוא יילך

עם כמה שבובלין מביא לי את העצבים, מה אני יעשה קשה לי עם אנשים שהם לא חכמים במיוחד ולא מודעים לזה.. אין סיכוי שהוא יילך, כי הוא עושה עכשיו את כל הצחוקים בוילה

למעלה