עידכונים מהוילה - יום 15, 15.9

FreshF5

New member
איזו משימה? לא יצא לי לצפות כ"כ היום

ראיתי אובר ערן וקרן עד שזה הרגיז אותי. ותודה לך בקשר לתגובה למטה. (אם כן אדלל זה בעיקר בגלל העבודה האינטנסיבית מחר/מחרתיים)

יNOT

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo44.gif ../images/Emo18.gif שלוש אפשרויות

1. הם מחליפות בגדים 2. הם עושות סקס מטורף
3. כלום ששווה צנזורה, ורק רוצים שתהיה במתח ותדמיין , עד שיראוו לך בשידור המרכזי

AlexH26

New member
באמת מקסימה. תפסיקו לדחוף לה את הדת כל הזמן

אשר קצת מגזים. עלק דתי. דתי שמעשן ברמות ורוקם מזימות עם השטן שזו מיקי

אריאל5

New member
אכן לעשן זו עיברה שדתיים רבים עוברים

זו העבירה היחידה שהוא עושה. המצווה שהוא לא מקיים היא תפילה במנין כל שאר הקשקושים של החרדים הוא החילוניים שלא מכירים את הדת האמיתית הם בבלט.

יניבל1

New member
עישון זה עבירה רק אם זה בשבת

והוא עבר על הרבה עבירות הוא מתלבש לא בצנעה ליד בנות הוא אכל בשבת הקודמת ארוחה שבישלו לו בשבת הוא מצטלם במודע בשבת הוא מקלל ומסיט בכל הזדמנות שרק ניתנת לו ויש עוד כל מיני עבירות , שהן אמנם שוליות אבל עדיין עבירות (למשל הוא נגע כמה פעמים בבנות ).

אריאל5

New member
אז בוא אני אלמד אותך

עישון זו עבירה ברורה על "ונשמרתם מאוד ל נשפותיכם" משהו שכולם יודעים שהוא לא בריא ואדם לוקח אותו הוא עובר עבירה להתלבש עם גופיה זה לא כל כך לא בצנעה חוץ מזה שאין מצווה בצנעה יש מצווה לא ללכת בעירום לגבי ארוחה בשבת לפי מה שאני יודע בישלו את הכל מערב שבת וחיממו לבקשתו. הוא מצטלם רק בקידוש ואז משתדל להימנע ממצלמות כמה שיותר הוא הפריוש שאל לפני השבת אם מישהו יודע איפה הכי מעט מצלמים. אי אפשר לדרוש ממנו שלא יעשה קידוש כי יצלמו אותו ודרך אגב מאחר והמצלמות עוהדות 24 שעות ביממה בלי קשר לאם שבת או לא אז זו עבירה חמורה בהרבה. הוא מביע את הדיעות שלו זו לא הסתה ולא קללה. אני לא יודע אם הוא צדיק שכולו תכלת אבל עדיין לא מצאת לי עבירות.

יניבל1

New member
נשמע מופרך הקטע עם הסיגריות

הרי לפי אותו היגיון גם אסור לשתות קולה כי גם בה יש חומרים לא בריאים בעצם לפי ההיגיון הזה גם אסור להסתובב מחוץ לבית כי יש זיהום אוויר בחוץ בקשר לשאר העבירות אסור לחמם במקירו בשבת, זו עבירה "להשתדל להימנע" ממצלמות זה לא מספיק , עצם זה שמצלמים אותו ועוד ידע שככל הנראה זה מה שיקרה זה מספיק חמור והוא קילל לא מעט, כנראה פספת את הקטעים האלה.

קפרי

New member
מי שדתי על באמת, לא משתתף בכלל בתוכנית

באתי ממשפחה דתית ויש לי דודים חרדים ואני יודעת שאם זה לא היה מכוון או הכרחי כלומר פיקוח נפש-אין לו מה להשתתף (לרצות מליון זה לא פיקוח נפש), מה יעשה בכיפור? ראש השנה?

יNOT

New member
חחחחחח

נראה לי נושא הדת באמת קצת מוקצן על ידו, וזה באמת מוזר בריאליטי. לכאורה מדובר באדם שרק חובש כיפה ומנסה לשמור על המיצוות הבסיסיות ביותר, וכולם עושים ממנו כאילו הוא איזה רב בישיבה.

koshcosh

New member
עישון זאת לא עברה

ונשמרתם לנפשותיכם"- זאת המלצה בלבד.

lightflake

New member
איזה פאדיחה ששיפרה בחרה בה בטעות

היא לא ידעה שזה קטע זוגי אז אחרי שהיא רצתה לתת את ההפתעה לרנין היא כבר הייתה חייבת לבחור אותה לחדר, לא ראיתם שהיא אמרה "טוב כבר אמרתי רנין אז אני אבחר ברנין..." אם היא הייתה בוחרת את ערן זה היה מצחיק

../images/Emo6.gif ערן בטח מבואס....

עם הוא היה עוד קצת "משקיע" בשפרה ולא נופל לידיים של קרן יכול להיות שהיום הוא היה חוגג עם שפרה. בטח הוא אוכל את עצמו מבפנים............

FreshF5

New member
ועל מה יש לו להיאכל?!

לא מגיע לו בכלל. בנאדם דוחה בכל הרמות.

למעלה