עידכונים מהוילה - יום 15, 15.9

FreshF5

New member
../images/Emo45.gif

ובלי קשר, כמה בולשיט ערן מוציא מהפה.... וממה שאני רואה המילים שלו מונעות רק מהסביבה המרעילה.

יNOT

New member
ברוך הבא לתפוז ../images/Emo24.gif

לא יודע אם הוא עד כדי כך גאון אסטרטגי, אבל הוא באמת מצטייר כאדם הכי אמיתי בתוכנית. הוא לא נכנס למריבות, הוא מצליח להרגיע קצת את הרוחות, ובסה"כ נראה בחור טוב, אבל הוא משעמם לצפייה לפחות מבחינת התוכנית. אבל זה טוב שהוא שם כי זה עוזר להקצין את התכונות של האחרים

FreshF5

New member
ערן

אוקיי מישהו מוכן להסביר לי מה התרומה של ערן לוילה? הבחור הוא אפס ריק מתוכן חסר דעות חסר עמוד שדרה ההצהרות שלו הן בולשיט נגרר, מושפע, ופוגע על מנת להרשים ומיותר לציין: מכוער!!! עם שיני סוס אז מה לעזאזל התרומה שלו בתוכנית???

FreshF5

New member
ועכשיו הוא מנסה ליצור אמפטיה בקרב

החבר'ה עם הסיפור שלו על סבא שלו. עד שכבר צבר פותח א ת הפה ומדבר, הוא מסיט את העניין לכיוונו עלוב

txtagil

New member
מחפשים צופים

הי, אנחנו מחפשים צופים אשר עוקבים אחרי האח הגדול ויכולים לכתוב דיווח יומי ולנהל שרות סלולרי. מחכה להודעות כאן. המתאימים יתוגמלו על ניהול השרות!!!

txtagil

New member
יש לכם עדכונים יומיים מהוילה?

אז למה לא להרוויח מזה וגם להנות בדרך (כמובן)... שלחו אליי הודעה אם אתם מעוניינים.

דורוN

New member
הבמאי ממש דפוק

במקום להראות עכשיו את החדר התוסס של הבנות(4 מועמדות להדחה!), הוא מראה את החדר המשעמם של הבנים.

FreshF5

New member
שי ליאון בשיחה סקסיסטית על הבנים והבנות

אתה יכול להגיד שאחד הגברים כאן מכוער? ליאון משתהה במבטו על ערן ליאון גדול

יניבל1

New member
עברתי על רשימת ההצבעות בוילה(לא למעריצי שיפרה

באתר קשת יש דוח יום על היום, ומראים שם את הקטע שהם הולכים כל אחד בתורו להצביע. עכשיו רואים את שיפרה באמצע שיחה עם אשר , ואפילו מתבדחים ביניהם,ושיפרה אפילו מתעניינת במוסר השכל של אשר , הכרוז קורא בשם שלה, היא הולכת ישר לחדר האח הגדול וברגע הראשון שהדלת נסגרת היא אומרת "אני רוצה להדיח את אשר" אלוהים ישמור! הבחורה הזו פשוט לא שפוייה!

Marina200

New member
לא מסכימה

לא שפויה? מדוע? ואם כבר, אז למה אתא לא אומר שאשר לא שפוי, הרי גם הוא הצביע נגד שיפרה בדיוק באותו זמן. לדעתי, כל הכבוד לה שהצביע נגדו, וקלטה אותו. הרי שבוע שעבר אשר הצביע נגדה בגלל שהיא חזרה בשאלה, ושיפרה כנראה הבינה את זה במהלך השבוע שהייתה מעומדת להדחה. וצביעות זה משהו שיהיה שם כל הזמן, אי אפשר בלי זה-, כי אנשים שחיים באותו בית לא יכולים להתעלם לגמרי אחד מהשני, כך שסביר מאוד שכל אחד שמדיח מישהו, גם מדבר עם אותו בן אדם.

lb155

New member
אתה טועה.

אוקיי, אז מה אתה מצפה? שהיא תתנהג אליו מגעיל בגלל שהוא לא מוצא חן בעיניה? היא בסה"כ הייתה חביבה ומנומסת כמו שהיא כלפי כולם. היא הצביעה לו כי היא מרגישה שהוא משדר לה שהוא לא רוצה אותה שם (ובצדק כי באמת הוא מצביע לה כל הזמן), וכמו שהיא הצביעה לו גם הוא הצביע לה, וכך גם בשבוע שעבר!!! ומה הסיבה שהוא מצביע לה? בגלל שהיא לא אוהבת את הדת. זה נראה לך סיבה מוצדקת?

יניבל1

New member
למה אני מצפה? את שואל ברצינות?

אני , וכשנאי אומר אני אני מדבר בשם השפויים, כשאני לא סובל מישהו ולא מסוגל אפילו להסתכל עליו , אני באופן הכי טבעי גם לא מסוגל לנהל איתו שיחה (שיחה זה אומר ליצור עם מישהו קשר חברי מסויים) זה ששיפרה בא אליו ומתנחמדת אליו זו דו פרצופיות דוחה .

erez87

New member
אבל היא לא אמרה שהיא לא מחבבת אותו

היא אמרה בבירור בבחירה - יש לה הרגשה שהוא מנסה להיפטר ממנה ולכן היא מצביעה לו. היא לא אמרה שום דבר על זה שהיא לא מחבבת אותו, ונראה לי שהיא דווקא אמרה שהיא כן.

למעלה