עידכונים מהוילה - יום 16, 16.9

MineraL

New member
להפך

שי הוא בנאדם הכי אמיתי שם. הבנות עכשיו מדברות איתו (עם לאון) והן מחזירות את הקליקה לידיים שלהן. עלק אין בתכנית אסטרטרגיה

MineraL

New member
אגב, פרצופה של עינב גם מתגלה

היא חלק מהאנשים שעושים ממנו כלב והיא בדיוק אומרת לו שהיא מתה עליו והיא בחיים לא תעשה לו דברים כאלה

Jovencita linda

New member
היא כן...

ואם יהיה מקרה שהוא לא ירצה לעשות מה שהיא אומרת לו הוא פשוט לא יעשה. וחוץ מזה רואים שאין כלום בראש של שי והוא לא קלט שהוא אמיתי כמו במציאות... ויש משהו במה שעינב אמרה שהם מחפשים שיעשה פרובקציות וינסו להדיח אותו.. אז הוא אמיתי וטוב שכך..

bbfanil

New member
לדעתי הן יותר אמיתיות משי

הן באמת עושות את זה בגלל שהן אוהבות אותו... כי בימים שלאון "נפל" לדכאון, מי בא לדבר איתו? שי? או עינב? או רנין? עינב צודקת. שי הבין שלאון הוא הבן אדם האהוב ביותר בווילה... ומנסה לפעול בנושא... אפשר להגיד שאולי זה האסטרטגיה שלהן, מלפי איך שהן מתנהגות עם לאון מההתחלה זה לא נכון! שי הוא הנחש האמיתי... ואתם עוד תראו... מתישהו יראו אותו אומר כמו דן מנו בוידויים שהוא מסובב את כולם על האצבע...

MineraL

New member
לא קלטת מספיק טוב

כולם יודעים שלאון הוא מרכז העניינים והכי אהוב בוילה, וכל אחד רוצה אותו איתו, אחרת לא היה הדיון הענק הזה עם כולם... רנין ועינב הרגע אמרו לו "תנצל את זה" "זה רק לטובתך" = לחזק קליקה נשית. אם שי היה רוצה לעשות מניפולצייה על לאון הוא היה מדבר איתו מלכתחילה בארבע עיניים, כדי שלא יהיו דעות אחרות. הוא דיבר איתו גם בפומבי וגם לבד, זה רק מראה על זה שבאמת אכפת לו

מיילו7

New member
אתה לא קלטת...

שי לא עשה את זה כי אכפת לו, הוא עשה את זה כי הוא קלט שהשיחה הזאת פגעה בלאון והוא לא רצה שלאון ינטור לו טינה על זה אז הוא ניסה ליישר את ההדורים בלהראות שכאילו אכפת לו (הוא אומר את אותו הדבר לכולם)

איתי בל

New member
אתם לא קלטתם

אתם יותר מידי יושבים וחושבים ומנתחים למה כל אחד עושה מה תשיגו חיים תשיגו חברה לא יודע מה רציני...אתם חייבים להפסיק לנתח כל דבר לפה ולשם אין לכם ולא לי שמץ או התחלה של מושג למה שי או כל אחד אחר שם עושה מה חלאס

Jovencita linda

New member
שי רצה

לשנות את לאון!! לטובתו (שי) כמובן... אתם עדיין לא קולטים ששי אסטרטגי שמנסה לשחק בכולם?! אז מה עם הוא לקח אותו בצד? אז בחדר שי היה אדם שונה ולבד הוא אדם אחר?

יניבל1

New member
למה ששי יבוא לנחם אותו כשהוא בדיכאון ?

אם ערן עכשיו היה יושב בצד קצת בדיכאון אתה מתאר לעצמך את שי הולך אליו ומחבק אותו? זה לא משהו שגברים עושים. זה לא עניין אינדיבידואלי של שי אלא של מין שלם. כמו שאתה לא מצפה משי ללטף כל היום את ליאון ולקרוא לו "טולטול" (כמו שכל הבנות עושות) ככה אתה גם לא מצפה ממנו לנחם אותו כשהוא עצוב וליצור סיטואציה דביקה.

sha na na revol

New member
כן,

אם כבר עינב מושכת לכיוון מסוים, ואני לא מאלה שלא סובלים אותה... רנין קצת חופרת.

sha na na revol

New member
תחכי שאני אגיע לוילה

אני נוחר תוך כדי שאני נושם (וכן, אני רוצה לזכות בכניסה לוילה.)

יניבל1

New member
לא נשמע תענוג גדול

הם די מגובשים שם, ליהות שבועיים בוילה הזו עם כל התנאים , זה כמו להכיר 20 שנים. אדם חדש יראה להם כמו טרף קל .

ההפקה צריכה להציב שומרים על הבריכה

יום אחד תתעוררו ותגלו שעינב קמה באמצע הלילה עם מאנצ'יז ומילאה את הבריכה בחלב וקורנפלקס ופשוט יושבת עם כפית ואוכלת.

למעלה