עידכונים מהוילה - יום 19, ה-19.9

הייתי חייב עוד אחר

יוסי אומר לונסה ואשר חבר'ה שקלו מילים אחד אומר תחת אחד אומר שמוק שלא יפול עליכם בלוק חחח

הורג אותי , עוד קטע, עינב

מביאה לאבא שלה לטעום מהקציצה שהכינה ונשארת עדיין לעמוד לידו... הוא שואל אותה , נו מה את רוצה שאני אגיד??? היא עונה לה: טעים או לא טעים. יוסי ענה לה שזה לו כמו של אמא והיא מכינה הכי טעים ושאל על תבלינים והיא אמרה שאין את אותם התבלינים. בן אדם מצחיק ומשעשע. חחחחחחחחחח

יניבל1

New member
יוסי הזה הוא פשוט נודניק

אמנם לא ראיתי את השיחה המדוברת , בל אני יודע על מה אתה מדבר, גם מבלי לראות אותה. הבן אדם הזה מהר מאד מתחיל להמאיס את עצמו. מצד אחד הוא טוען שהמשחק לא מעניין אותו ושהוא בא להנות(שזה סבבה לגמרי) אבל מצד שני הוא לא מפסיק לזיין לאנשים את השכל על המשחק ועל מה כן צריך לעשות ומה לא צריך לעשות. אפשר להגיד שמבין כל תושבי הוילה הוא מדבר הכי הרבה על זה, שאר האנשים חלק גדול מהזמן פשוט רוצים שיחה קלילה ורגועה והוא פשוט נוחת עליהם עם כל החפירות שלו על המשחק. ועוד אחר כך הוא מתפלא למה שאר חברי הבית מתעלמים ממנו.

שייתעלמו ומצידו גם שישימו אותו על הגריל

יעני ישימו אותו להדחה הוא יודע שהקהל בבית לא ידיח אותו אין לו מוגש כמה הקהל בבית חולה עליו וחבל שקשת לא מראים לנו נתונים למי הצביעו וכמה

יניבל1

New member
תגידו, אי אפשר לברר את הנתונים האלה

נניח דרך חבר פלאפון? (או לא יודע איזו חברה אחראית על זה)

הוא בכלל לא נודניק ומי בדיוק מתרחק ממנו,

כולם בוילה מדברים איתו ויושבים אית , הכל אצלו בהומור. היחידים שלא יושבים לשוחח איתו אלו הלא נחמדים בעייני וכמובן שהם לא חייבים. הם שי וערן שהתחילו להימאס על כולם בימים האחרונים.

יניבל1

New member
את יודעת

קצת קשה להתחבא כל היום ממישהו שגר איתך במתחם של מטר על מטר. אז וואלה לפעמים אנשים יושבים להם בסבבה מתחת לעץ שם ויוס בא להתיישב ליד ומתרווח לו בשקט ולא מפריע (רגב, גם ליהות זומבי בצד זה לא ממש טוב לו,כמו שגם איתי אמר על יוסי, אבל לא משנה עכישו) אבל לפעמים הוא פותח את הפה ומתחיל לחפור לך עד עומקי נפשך. ואת רואה את זה על האנשים שהוא מדבר איתם(או יותר נכון אליהם) איך הם מהנהנים עם הראש אוטומטית ,לא יודע אם אפילו מקשיבים למה שהוא מוציא מהפה. זה בדיוק כמו שאתה מגיע לליל הסדר או כל אירוע משפחתי אחר והדודה המבוגרת מתחילה לחפור לך במח ואתה עושה לה כן עם הראש (הרי מה אכפת לך , ממילא תוך שבוע היא מתפגרת מזיקנה, אז תן לה את התענוג האחרון).

אבל...ויש אבל

לפחות הוא נותן להם טיפים והוא מזכיר להם שבסופו של דבר...זה משחק!!! ולדעתי הוא הכי אמיתי בזה לעומת אחרים שרק עסוקים בלרכל....וליצור מזימות. הוא מעדכן אותם שזה משחק!!! והם צריכים להתחיל לשחק!

יNOT

New member
קרה משהוא מעניין בווילה ../images/Emo35.gif

אני לא ראיתי את התוכנית מאז אתמול בלילה, מישהוא יכול לעדכן? האם מה שקראתי בפורום הוא ההיילייט של היום? זה שיוסי נשלח שוב לעבדות והאחרים סוף כל סוף היו צריכים להזיז את עצמם בשביל לנקות חציר?! האם בזה מסתכם החלק המעניין של היום לבינתיים?!

כן,עכשיו יש הכנות לשבת-לא משהו מעניין-אולי

הלילה שוב רנין תעשה את הסצנות הקבועות של הקידוש

ליאורי13

New member
נראה לך שהיא תעשה?

אם כן,אז לא יתייחסו אליה יותר חוץ מזה נראה לי שהיא הורידה הילוך

יNOT

New member
../images/Emo4.gif טוב, אז בינתיים נחכה עד שנעבור לערוץ הזה

בתקווה שיהיה כבר איזה משהו מעבר, משהו שיוסיף עניין לתוכנית

יניבל1

New member
אני כבר רואה את אחת מהן מעלה כאן הודעה

"היום ממש השקענו באוכל טעים לחברים בוילה , אני שמחה שהם נהנו אה כן והכלבה המכוערת שלנו כתבה משהו מעניין, כנסו לבלוג "

וואי מסכנים!!

האוכל של שפרה הוא הכי מגעיל בארץ!! כל הדייסות קוסמת (ככה כותבים את זה? מה זה בכלל??) שלה עם הבצל וכל הדברים המגעילים שלה אני מניחה שגם אחיות שלה מבשלות כמוה.. בעעעע אני מתארת לי כבר את יוסי כשהוא טועם את זה.. חחחח

ברור,

אם שפרה אוכלת דייסות כוסמת ואוכל עם בצל (מוזר, דווקא ראיתי אותה אוכלת טבעול ופסטה) ש*את* לא אוהבת, זה כמובן אומר שגם האחיות שלה מבשלות אותו דבר ושכולם ישנאו את זה.

רק האשכנזים יאהבו את זה

וכן אם זה מה שהיא מבשלת בבית והיא גרה עם אחיות שלה אז טבעי שהם יבשלו את אותו אוכל, מה גם שהם יודעות מה היא אוהבת וזה הכי לא אטרקטיב *בעיני* רגועה?

למעלה