עידכונים מהוילה - יום 19, ה-19.9

דורון

New member
אפילו עמדה כל הקידוש, עכשיו אני די בטוח

שהעבירו לה מסר בחדר האח הגדול שההורים שלה לא כועסים על מה שהם רואים בטלוויזיה.

ואמרה אמן. הבחורה צריכה להרשם לקורס משחק

היא משחקת בכולם ולדעתי היא המתמודדת הכי חזקה בתוכנית ביחד עם יוסי

אז עכשיו שהיא מכבדת אותם (אותנו)

בקידוש, אז היא עדיין לא בסדר? תכל'ס, זה לא משנה מה היא תעשה או תגיד, החלטתם לשנוא אותה ויהי מה.

שהיא מוסלמית או נוצריה, ובאמת שלא נראה לי

שהיא צריכה לשבת בקידוש יהודי. היא יכולה לשבת בחדר שלה או לעשן סיגריה בחוץ ולהצתרף אליהם אחרי הקידוש לארוחה עצמה. זה לא עניין של כבוד ואני בחיים אבל בחיים לא יסכים לשמוע התחלה של תפילה נוצרית או מוסלמית. וזה לא נאמר מגזענות.

sapie

New member
רנין לא עוזבת ???

"רנין אני שמח על ההחלטה שלך להשאר איתנו" מה הם רציניים? היא לא אמורה לקחת את הפקלעות שלה ולעוף מהבית הזה? נודניקית!

sapie

New member
חחח תכלס !!

היא כזאת מעיקה , העיקר היא פותחת את הפה על כל האנשים בבית... אורזת מזוודה כבר רגל אחת בחוץ ובסוף מה? היא נשארת.. כדי שהיא תוכל גם שבוע הבא לקטר על כמה שרע לה וכמה שהיא לא רוצה להיות שם.. מושכת צומי שכמוה...

lightflake

New member
וואו הערבייה החליטה לאכול עם היהודים

כולם מודים לרנין שהסכימה לרדת לרמתם של היהודים צרי-האופקים והסכימה לאכול איתם את ארוחת שישי! תודה לך רנין!! (אם היא כל כך שונאת מנהגים של יהודים אני לא מבין למה היא לא הלכה לאח הגדול של סוריה או איראן - הבעיה ששם לא היו מכניסים אותה כי היא נוצריה...)

זה לא משנה מה היא תעשה

אם היא במשבר - אז היא בכיינית ועושה הצגות, אם היא בסדר ונחמד - אז היא נחש וצבועה, ואם היא עייפה - היא חוצפנית. חבל, אבל אין מה לעשות.

no nick 1989

New member
כן זה ממש מגעיל כבר..

אם רנין היא מה שמפריע לצופים בתכנית הזאת,אז זה ממש עצוב.. יש מתמודדים שאמורים הרבה יותר להפריע ולעצבן אבל הרוב פה נופלים על רנין וזה ממש חבל..

למעלה