עידכונים מהוילה - יום 19, ה-19.9

הדיירים לא ידיחו את רנין

הם שוכחים את מה שהיא עושה מהר מאוד....!!! קל להם לזכור את עינב יוסי...כל מי שיכול להרוס להם בדרך!!!

Saladin

New member
יוסי הפך את עצמו מהר מאוד לבלתי מזיק.

לכן הדחתו רחוקה וזה בא לידי ביטוי בנפילה במספר האנשים שהצביעו להדיח אותו בשבוע שעבר. שלא לדבר על זה שהוא עבד בשביל כולם במשימה ועל זה שהוא מצחיק אותם. עינב יותר בסכנה ממנו ועדיין יש אנשים שלא סובלים אותה וירצו להדיח אותה. כולל כאלה או כאלו שמדברים איתה הרבה. רנין עשתה לדעתי כל מה שהיה אפשר לעשות כדי להעמיד את עצמה על הכוונת. ובמקום לנסות לתקן היא הולכת לישון. טעות גדולה אם היא רוצה להישאר בבית.

no nick 1989

New member
הלוואי והיא תתחיל להתבלט

כי יש לה הכל. היא בחורה יפה,אינטליגנטית,הבעיה היא שהיא כל הזמן דבוקה לרנין וזה מעצבן. זה מרגיש כאילו אין לה אופי והלוואי והיא באמת תיפתח ותתחיל להראות אופי.

Saladin

New member
שי מתנהג כאחרון הצפונבונים.

אם הוא לא היה חשוף חולצה ועם קעקוע ומשחק בשרשרת שלו כל הזמן, הוא היה יכול להיראות די פגיע. אני לא מבין איך היו אנשים שתיארו אותו כערס בהתחלה. לי היה ברור מהרגע הראשון שבכלל לא מדובר בערס.

matankzr

New member
הצילו!!! O: לא מבין כלום!

אני צופה דיי מתמיד של ערוץ 20 בהוט.. דווקא בשבוע הזה היו לי דברים לעשות... מישהו מוכן להסביר לי מה קורה? לא בקצרה חחח.. אני יודע את מה שקרה עד יום שלישי.. רנין קיבלה את המכתב שלה והיה בו מסר שרשום תצאי בחוץ... בבקשה לענות לי על השאלות... אני לא רוצה לאבד את כל מה שקורה פה חחח:p 1-היא מתכוונת לצאת? למה רואים אותה לפעמים בערוץ 22 עם מזוודה יוצאת לכיוון הדלת? 2-מתכוונים להעמיד אותה להדחה?? למה? אני מת עליה! 3-מה זה לעזאזל התרנגולות, החציר, הטרמפולינות, הכורסאות שיאצו(???)שדיברו עליהם פה? למה הביאו את זה ומתי? 4- מתי התחילה המשימה... מה זאת המשימה הזאת.? 5-מה אלו החדרים הקטנים האלה שיש שם שרואים בפרסומת את יוסי יוצא משם? 6-למה הם עובדים על יוסי? ולמה דווקא הוא? ואם שחכתי משהו... עוד להסביר..:) בבקשה...!!! ותודה לכל מי שיענה..:)

יש לי כמה דקות, אז........

רנין הייתה די נסערת מהמכתב, ואחרי הרבה שעות בחדר האח הגדול, כנראה העניין סודר. אני מאמינה שנדע יותר בתוכנית ביום ראשון, אבל בנתיים (גם לשימחתי), היא נשארת
ערן ניסה לסכסך בין קרן ונעמה לבין ג'נין, אבל הם עלו על זה, ועכשיו הם סימנו את שי והפאפי ערן, והבטיחו לדווח הכל אחת לשנייה. המשימה: נאמר להם שנפתח מן מפעל בחדר האחורי, וכל אחד מהם יכנס לחדר סגור לבד, עם אוזניות ויעשה איזושהיא פעולת מיון מסויימת, הם יהיו עם אוזניות, אסור לדבר אחד עם השני או לצאת מהחדר למשך שעתיים (עד שהאח יגיד לצאת). האח הקריא מספרים וכל אחד בחר מספר אחר - זה מספר העובד שלהם. יוסי בחר מספר אחד. אחרי שיוסי נכנס לחדר, פתאום הם הבינו מה המשימה האמיתית היא: יוסי עובד לבד בחדר (ממיין תולעים או ברגים), והם עושים חגיגות החצר (כל יום פינקו אותם במשהו אחר), הקטע הוא שאסור להם לספר כלום ליוסי ולשקר לו, אחרת הם יאבדו 35% מהתקציב. אתה תבין הרבה יותר טוב ביום ראשון.

היי../images/Emo13.gif

ערן ורנין דיברו אחרי שערן וקרן עשו שיחה וסיימו את "הרומן" בניהם. ערן התרברב ואמר "סיימתי את זה אני, כי לא התאים לי בלה בלה" רנין די התעצבנה מהיהירות שלו, והחליטה להחזיר לו שאמרה: "הבנתי בכלל שקרן סיימה את זה ולא אתה, היא אמרה שזה לא מתאים לה ושהיא לא מעוניינת......" ערן כנראה קיבל בומבה לאגו והחליט להגיד לקרן את מה שרנין אמרה, אבל עם שינוי קטן במילים "רנין אמרה שהיית איתי רק בשביל האסטרטגיה". ואז כבר בין זו לזו עם סיפורים, ואמר שזו לא רוצה לדבר איתך כרגע, ולשנייה אמר אותו הדבר. אבל הם עלו עליו.

עדידי15

New member
מישהו יכול לכתוב את השירים

שהם שרים עכשיו אחרי הארוחה? הם שרים את שיר למעלות, שבחי ירושלים והם שרו שיר שמאוד מזכיר את הלחן של "2 אצבעות מצידון".

עינב ואשר מתווכחים איפה יש אופנת סגל

אשר חושב שיש סניף בחיפה עינב חושב שאין סניף בכיכר המדינה כמובן ששניהם טועים..

Saladin

New member
כמה זמן הם מצחצחים שיניים?

הם אשכרה לוקחים ברצינות את הוראות רופאי השיניים שצריך לצחצח בין 3 ל-5 דקות. חשבתי שכולם עושים כמוני וזורקים זין

למעלה