עידכונים מהוילה - יום 7 - 7.9

omer719

New member
בוריס בהחלט מאכזב.

כבר עמדת להדחה, אז תתעקש להישאר, ככה לדעתי הוא הולך להיות מועמד להדחה כבר היום...

../images/Emo45.gifנתנו לו עוד סיכוי

והבן אדם לא עושה כלום בשביל הצא'נס שניתן לו. זה ממש לתת לך להגיע עד לבאר ולא לשתות ממנו.

ליאורי13

New member
ערן!! מה באמת? אתה מאוד מצחיק שאתה שותה

אלכוהול? אין ספק שערן ילד מגודל,הוא תקוע אי שם בגיל 12 לא אתפלא שבנת לא מחזיקות איתו מעמד עם ההתנהגות האינפנטילית שלו ערן ממחזר בדיחות אתה לא מצחיק בשיט!!!

גיאcho

New member
ערן=כרוז:"בפרק הבא של האח הגדול" בפעם ה100 זה

כבר לא מצחיק

ליאורי13

New member
אשכרה לא מצחיק,הוא סתם מבזה את עצמו בפני

הצופים לפחות הוא מחזיק מעצמו כי אחרים כמעט בטוח שלא

jaycom

New member
נעמה וערן

דיברו על ברית בין כל החדר שלהם ועל זה שהם שומרים אחד על השני. ברור שזה אסור כי אם זה יהיה הם כולם ישארו עד הסוף וזה לא הוגן... הלוואי עכשיו הם יקבלו שפיץ הביתה בגלל שהפרו את החוקים. אבל בנינו, אין מצב שזה יקרה..

jaycom

New member
ברור

הם דיברו על זה בצורה הכי פתוחה שיש וזה גם נראה להם הכי טבעי בעולם אחר כך הם אמרו לכולם שהם ננזפו ע"י האח הגדול אבל הם לא היו גלויים מדי, הם רק דיברו על זה שהם מרגישים שהם קרובים. תכלס הם סתם חירטטו על כולם אבל אני (וכל מי שראה בבית) יודע שהם באמת דיברו על מן ברית כזאת בין כל החדר שלהם ובפירוש הם אמרו שהם צריכים לשמור אחד על השני.

יניבל1

New member
פשוט חוצפה ממדרגה ראשונה!!

תשמע בוא ניתן לאח הגדול כמה שעות לטפל בזה (כלומר להעיף אותם קיבנימט) אם הוא לא יעשה את זה חייבים לארגן חרם כללי . הם לא יכולים לבוא ולהרוס ככה את הפורמט המקורי , דבר ראשון זה זילזול חמור בנו הצופים (כן אני ידוע שזה ישראל) והפרת חוזה בלתי-חוקית עם עם בעלי הבית מהולנד (ישראל ,בסדר הבנתי רדו ממני....)

ShukyD

New member
בסדרה המקורית מהולנד

אם אני לא טועה, אני לפחות ראיתי את האמריקאי ושם הם רק כל היום מדברים על אסטרטגיות וחבורות וקבוצות ככה שלא נראה לי שבמקור בהולנד זה בלי לדבר ובלי לתכנן..

מבחינת שמרנות אנחנו כמו בארה"ב

"פארולה פארולה פארולה"- מילים, מילים, מילים. בתוכניות האירופיות הדבר שונה, אין צורך בריבוי מילים הפתיחות גדולה הרבה יותר ומה שאתה מקבל זה "זיוניים, זיונים, זיונים".

לאון מתחיל להתמוטט|?

לאון בוכה ברגעים האלו "המדרגות (יצאה) נראות מפתות" עם דמעות בעיניים מנוחם ע"י שיפרא.

ליאורי13

New member
המריבות לא באות לו טוב, מסכן הוא רגיש לצעקות

ליאון לוקח את המשחק לדעתי

ExsoTic Cop

New member
לדעתי או יוסי או ליאון יקחו..

מהסיבה הפשוטה שהם הפיבוריטים של האנשים בבית.

למעלה