עידכונים מהוילה - יום 7 - 7.9

ExsoTic Cop

New member
רעיון להפקה צנזור עד השעה 23:00 בערב

ומ-23:00 בערב שכל הילדים הולכים לישון אפשר לשדר בלי צנזור הרי ככה בכל חברה נורמלית בשעות של הלילה של המבוגרים אין צנזור בכלום. או עוד אפשרות טובה זה ערוץ נוסף בלתי מצונזר שיהיה אפשר להכניס אליו רק עם קוד ממיר כמו שיש בערוץ אגו בשעות הקטנות שזה סגור בקוד ממיר למבוגרים.. ותחשבו על זה.

אליהו1919

New member
זה לא רק צנזור עירום

זה גם דיבורים אז מה הכייף אם על כל דקת שידור יש 2 דקות צנזור.. וגם לא משדרים בכל הבית.

shiranosh 17

New member
כואב לי על ליאון../images/Emo10.gif

הוא הכי מקסים שיש אני לא יכולה לראות אותו בוכה..

shiranosh 17

New member
ועכשיו קראו לו לחדר האח הגדול

בטח רוצים לדעת למה הוא בדיכאון

אליהו1919

New member
היחיד שבאמת נהנה מכל הריאליטי-הבמאי

שייחנק המצנזר הזה. עם כל ההפקה של הדבר הזה.

matankzr

New member
יש לי בקשה ממישהו שיודע לנסח טוב באנגלית חח..

אני בטוח שיש הרבה שרוצים שזה יעשה... אז אני מבקש ממישהו שיודע להסביר טוב שאנגלית וזה.. שישלח ל-ENDEMOL מייל דרך הקישור שלמטה שהם אחראים על כל הפורמט הזה של האח הגדול בכל העולם. הם יודעים מה זה האח הגדול ואיך זה אמור להראות. אז שמישהו יסביר להם מה עושים באח הגדול ישראל. שמצנזרים כל דבר שלא מתאים לילדים מגיל 10 ושזה ממש מעצבן כי הם עוברים על החוקים בעצמם והם משנים את הפורמט. אם יסבירו להם טוב הם יהיו צריכים להכריח את קשת לעשות את זה כמו שצריך.. בבקשה שמישהו יקח את היוזמה הזאת וישב איזה רבע שעה וינסח מכתב שיסביר הכל. שיגידו שזה מעצבן. זה לא אמור להיות ככה. פה זה לא צריך להיות שונה. וכו'... וכו'... הקישור: http://www.endemol.com/Contact Center/default.aspx?fID=7120 אני מקווה שמישהו ישלח:)

כבשה200

New member
לדעתי, המוסדות החרדים התערבו

ובגלל זה יש צנזורה, בטח הטילו מגבלות בגלל שאנחנו בישראל. אפשר לכתוב עצומה לקשת ולערוץ 2 על הצנזורה

יניבל1

New member
פחחחח באנה השי הזה נתפס במערומיו

זוכרים שסיפרתי עליו ועל הסיפור עם האלוף משנה ששי זרק עליו פטיש כי הוא ירד עליו , אז עכשיו במשחק "אמת או שקר" הוא שינה את הגירסא לרס"ר פתאום , הבן אדם פשוט בלוף.

על איזה חוק צבר, איתי ונעמה עברו?

וואלה לא ברור כל הסיפור הזה.. מישהו יודע אולי על איזה חוק מדובר?

zbeng22

New member
צבר אמר עכשו לפני כמה דקות

שהוא צריך לקבל החלטה היום בבוקר בעקבות מה שקרה והוא אמר שזה לא מקובל עליו והוא רמז שכנראה הוא יפרוש בגלל מה שקרה אבל רק בבוקר יחליט אחרי שהוא יישן על זה.

למעלה