עידכונים מהוילה - יום 7 - 7.9

Saladin

New member
אני מעריץ את שי.

הבקיאות שלו בהוויות העולם, הסיפורים שלו על באנג'י, היכולת שלו לשקר כל הזמן, הביטחון העצמי שלו. יש קורס שמדריך איך להיות שי?

Saladin

New member
ועוד דבר:

הוא גם היחידי שתמיד נמצא עם אנשים ולא בורח להתבודד. מי שמשמיץ את שי סתם מקנא בדומיננטיות שלו.

Saladin

New member
יש לי שאלה: ליאון באמת הומו?

כי אם כן, הוא ההומו הרוסי הארצישראלי הראשון שאני רואה. טוב, כנראה שזה יכול לקרות רק למי שגדל ברעננה.

Saladin

New member
בחיים לא ראיתי רוסי הומו.

ולא רק ברעננה. זה לא מתאים להם, עם כל הרוסיות המהממות והדיעות הימניות שלהם. רוסים הם בסה"כ די שמרנים, כמו כל קבוצת מהגרים.

ליאורי13

New member
אתה מדבר שטויות

מה הקשר עם כל הבחורות המהממות? אלוהים בורא את האדם כך,זאת לא בחירה שלו תאמין לי שרוב ההומואים היו רוצים להיות סטרייטים,כי בכל זאת הם מרגישים שונים מהרוב וזה לא עושה להם טוב

Saladin

New member
איך את אמרת לי שאני מדבר שטויות?

זו עובדה. אף פעם לא ראיתי רוסי הומו. ואני בטוח שהפרופורציה של הומואים ביניהם היא יותר קטנה. ומאיפה את יודעת שאלוהים בורא את האדם כך? מאיפה החוכמה והידיעה במדעי הטבע? לדעתי יש לזה קשר לא קטן לגורמים סוציולוגיים. קבוצות מהגרים שלא מכבר הגיעו הרבה יותר מוטרדות מקשיים כלכליים ולהסתדר בחברה מאשר בלברור את נטיותיהן המיניות.

metrosexual

New member
כמה סטיגמות במשפט אחד?

יש הומואים דתיים ואף חרדים אין שום קשר בין להיות הומו ולהיות שמאלני...הומואים תומכים בשמאל כי השמאל תומך בזכויות הגייז ולהיות הומו זה לא לפי עדה או בחירה יש הומואים גם בסעודיה הערבית נולדים הומואים!

Saladin

New member
בחברה הדוגמטית שלנו, סטיגמות=שקר בלי לחשוב.

החברה שלנו היא דוגמטית מבחינת הגישה הדמוקרטית העיוורת הרווחת בה. אסור להכליל, כל הכללה היא בהכרח טעות, אסור לדבר וצריך לשתוק. כך זה בעידן ה-pc או כשם ספרו הידוע של אלן בלום, עידן הידלדלות הרוח בקרב הצעירים הנאדים של ישראל ואמריקה. אני לא דיברתי על דתיים ולא על חרדים. אני דיברתי על רוסים. האינטואיציה שלי היא שבקרב העולים מרוסיה (שים לב, העולים מרוסיה ולא הרוסים שברוסיה) ההומוסקסואליות היא הרבה פחות נפוצה מאשר בשאר המגזרים, כולל אגב דתיים וחרדים. העמדה הימנית של רוסים רבים היא לא גורם להומוסקסואליות כמובן, אלא סימפטום שמגלה וחושף את היותם שמרנים ביחס לקבוצות אחרות באוכלוסיה. הסיבה לשמרנותם היא רצונם להשתלב בחברה שלנו ולהיות ישראלים מן המניין.

metrosexual

New member
אולי אתה מתכוון

שבקהילת עולי רוסיה יש הרבה פחות גייז שיצאו מהארון.....כי העלייה מרוסיה היא די שמרנית בנושא הזה למרות היותה חברה חילונית.

ג'ני הפכה רשמית למעסה של הבית

וכולן כבר הבינו את זה. כל שנייה משהי מבקשת ממנה מסאג'. בטח הבנים ממש נדלקים מזה.

BeN ShaDe

New member
ראיתי את זה בביצפר במחשבים...

ובגלל זה העיפו אותי מהשיעור.
מורה סתומה! [:

נעמה, שמור אותי מאוהבי ומאויבי אשמר בעצמי

על היום הראשן קלטתי את הארס והערמומיות שחבויים בה- הבחורה נחש. באה בפוזה של "האמא הדאגנית" ,רוצה לשמוע הכל מהכל מכולם בשביל הרכילות ובהזדמנות הראשונה שיש היא תדבר עליך מאחורי הגב... לבחורה משעמם אז היא רוצה "הצגות", היא תשכנע את כולם אבל לא תיקח חלק תצפה מהצד ותגחך...

למעלה