עידכונים מהוילה - יום 9, ה- 9.9

ShukyD

New member
לא קשור מעצבן לא מעצבן

היא צודקת וגם אני נעצבתי בגללה והבנתי מאיפה זה בא וכי זה אבא שלה והכל ותכלס גם אני הייתי מתבאס על ונסה מה היא חושבת שהיא גם דברים כאלה יש דרך להגיד ולא צריך להתפרץ ככה על דברים כל כך קטנים לא רוצה לדעת מה יקרה במקרים יותר חמורים "אני בשביל לריב עם בנאדם צריכה שהוא יוציא לי את המיץ" מגעילה

לגנוב זה דבר קטן ?

לגנוב זה דבר גדול מאד ! והוא עוד הכיחש וניסה להתחמק. סוף סוף גילו את הפרצוף האמיתי שלו - גנב עלוב !

ShukyD

New member
איפה לגנוב

הוא לא ממש גנב לה מהדברים מהארון מהמגירה מהתיק זה היה בחוץ והוא לקח מה עשיתם מזה?

הבהרה

הם חילקו קופסאות והוא לקח מקופסאות של אחרים. לקח = גנב. לגבי המשימה - הוא לא לקח את הכסף בסוף אבל ככשאלו אותו אם הוא מוכן הוא הסכים הייתה לו כל כוונה לקחת לי זה מספיק

ShukyD

New member
וואלה יופי

כל אחד נהיה לי פה שגריר של רצון טוב מה הבעיה עם זה שהוא רצה לקחת את זה? גם מיקי רצתה זה משחק וזה הכל לקח = גנב? אוקי אז גם אני פעם גנבתי למישהו סיגריות כי הוא השאיר את זה אצלי ונסע הביתה וזה לא שלי אז לקחתי את זה ועישנתי אני גנב? היית עושה לי דרמה על זה? מעבר לזה להגדיר לקח בתור גנב זה הדבר הכי מטומטם שאפשר לעשות

ofir c

New member
תגידו מה יש לכם

הוא היחיד שנותן טיפה מתח בלי יוסי המשחק מת והאמת גם ההפקה יודעת את זה משעמם טיחו בלעדיו!

מה רע בלהיות שגריר של רצון טוב ?

יותר כיף להיות שגריר של רצון רע ? הנסיבות שאתה תארת לא דומות בכלל: יש להם כמות מוגבלת של סיגריות. אם יוסי לוקח פירוש הדבר שמישהו אחר לא יעשן. אגואיסטיות לשמה. החבר שלך יכל להשיג את הסיגריות שלו מתי שבא לו, פשוט לרדת לקיוסק. מסקנה: לא דומה. ואם לקחת את החבילה לו ועישנת אותה בלי להודיע לו קודם שהחבילה אצלך - סתם חוסר אדיבות וחוסר התחשבות בחבר.

cat h

New member
יאא חבל שפיספסתי

הצרפתים ידועים בקריזות שלהם בגלל זה כל העולם שונא אותם והשי הזה. מישהו מבין מה הוא רוצה להגיד? הוא מבין את עצמו? ומה זה "חולש"? אומרים חולשה. טוב הוא לא קרא ספר אף פעם (ככה אמרו בפרומו). חחחחח

Uri04

New member
מסתבר שאפילו את זה הוא לא קרא...

הוא הסביר בצורה כל כך מלומדת על זה שפטר צעק "זאב זאב" ואף אחד לא האמין לו.. עד כמה שאני יודע - זאת לא עלילת הסיפור "פטר והזאב", אלא המשל על "הנער שצעק זאב זאב". כצפוי - שי - איי.קיו של חילזון שדה.

לנער שצעק זאב קראו פטר............

אם כבר הטעות שלו היא בכך שהוא אמר שכל פעם שהוא צעק זאב זאב לא האמינו לו ובסיפור זה בדיוק הפוך שכל פעם האמינו לו אבל כשהוא באמת היה בצרה לא האמינו לו בגלל כל הפעמים הקודמות שהוא עבד עליהם.

Uri04

New member
לא הוא לא... ../images/Emo6.gif

הוא הסביר בצורה כל כך מלומדת על זה שפטר צעק "זאב זאב" ואף אחד לא האמין לו.. עד כמה שאני יודע - זאת לא עלילת הסיפור "פטר והזאב", אלא המשל על "הנער שצעק זאב זאב". כצפוי - שי - איי.קיו של חילזון שדה.

Uri04

New member
יופי תפוז, שוב בעיות עם הפרסום של ההודעות

u r a n i a

New member
זה לא צרפתים - זה כל המרוקאים של הבית../images/Emo8.gif

חוטפים קריזות ועושים הכי הרבה רעש
(ואנסה, יוסי, שי)

cat h

New member
לא חביבי

היא גדלה בצרפת וזו המנטליות שלה משם. חוץ מזה יוסי לא מרוקאי.

למעלה