עידכונים מהוילה - יום 9, ה- 9.9

יוסי בכלל לא מרוקאי

וונסה רוב חייה הייתה בצרפת, מן הסתם היא נולדה למדה וגדלה שם, אפילו עברית היא לא שפת האם שלה, והמנטליות שלה היא צרפתית אז חדל שטיות וחדל לעקוץ עם גזעות. חוץ מזה שיוסי הוא הבן אדם הכי אמיתי שם ראה עם הכספת, וראה את זאת ששתקה ולא סיפרה שהיא גם לקחה את הקוד.

u r a n i a

New member
אני מתה על יוסי - ואל תקחו את דברי קשה

לא היה בהם שמץ של גזענות. אם מישהו נפגע, אני מוכנה שימחקו את זה.

למה את מתה על יוסי ?

כי הוא צעיר ויפה ואת נמשכת אליו ? כי הוא חכם ? כי הוא משכיל ? כי הוא מעמיק ? כי הוא איש העולם הגדול ? לא. לא. לא. לא. לא. לא. לא.ו...... לא. עכשיו תחשבי מה זה אומר עליך שאת מתה על אחד כזה.......................

ofir c

New member
שהיא יודעת לכבד מבוגרים על פי נסיון בחיים

ולא על פי כסף ואזור מגורים!

לכבד זה יופי אבל את מי ששוה לכבד

מבוגרים זה יופי לכבד גנבים זה לא וזה לפני אגואיסט, בדרן מאולץ, תחמן וכו הכעס שלי על האדון בובליל היא שאני מצפה מאדם מבוגר להתנהגות מכובדת ומה שאני מקבל ממנו זה התנהגות של ילד קטן בן 5 שלא מצליח לעמוד בפיתוי לדפוק אחרים כי זה האופי שלו

הוא טריפוליטאי , אבל זה לא קשור

מאיזה עדה הוא, סתם סטיגמות אני מכיר הרבה מרוקאים ויש לי חברים מרוקאים ומכול העדות ואלו סתם סטיגמות בעניי.

בודהה7

New member
../images/Emo45.gifכל השאר פוגעים האינטילגנציה של הצופים

עם ההתחסדות שלהם. גם אני הייתי עושה את אותו הדבר עם היתי יודעת שמדיחים אותי ואני רוצה לנצח. אילה מי שבא לנסות להיות מפורסם, ולא כל כך מצליח לו - כי הצופים לא אוהבים אנשים צבועים שקרנים ולא אמתיים. שלא מתנהגים בטבעיות, כמו שי
והחבורה שלו
. והדרת פני זקן, זה לפני הכול. להלין את פניו לפגוע בו ככה ליד אנשים - זה ממש דוחה וניצול לרע. תכלס - הוא יוצא רע מכל הסיפור. כי זה משחק וזה מה שיוסי היה צריך לעשות. מי שגונב יש לא עברה אחת מי שחושד יש לו הרבה עברות

חבל שאני לא יכול לגנוב לך.....

קודם כל כי אני לא גנב שנית כי הייתי מת לראות בכמה אנשים תחשוד והיית צובר ים עברות
וואלה אתה חכם, גאון ממש

Ping Poong

New member
להעיף את הצרפתייה? איפה אתה חי?

למה אתה רוצה? שנשאר עם צבר, ג'ני, איתי שפרה ונעמה? שכמו חמודים יישבו וידברו? אנחנו מחפשים אקשן!!!! הצרפתייה מביאה אקשן!!!!!!

איפה אין סיכוי .. היא עושה עניין

הצופים לא יעיפו אותה כמו שלא יעיפו את יוסי

rosedal

New member
הבעיה שאף אחד לא ישים עליה SMS

והיא תעוף. מחר לפי דעתי בוריס עף - גם עליו אף אחד לא ישים SMS לדעתי אם יפרסמו תוצאות סמסים מחר, אז יוסי יקבל הכי הרבה ומי שיעוף זה בוריס

למעלה