עידכונים מהוילה - יום 9, ה- 9.9

ghmain

New member
יוסי ועינב יפצלו את התומכים שלהם...

יוסי ועינב יפצלו את התומכים שלהם... היתי רוצה שיוסי ישאר, אבל הטמאות שלו עוברת כל גבול... הוא צריך לקלל את הסיגריות ולהשמיד אותם מול כולם, כי הם אשמים, לא הוא...;)

יניבל1

New member
הצרפתיה מביאה צרחות וכאב ראש

בכל אופן האקשן אמור לבוא עם המשימות מתוכחמות שיתסבכו את כולם שם (המשימה עם הכספת היתה נחמד) צרחות על סיגריות זה משהו שיש לי כל יום מתחת לבית על ידי חבורת פרחות בתיכון , אני לא צריך את זה גם באח הגדול .

ספיר 24

New member
מישו יכול להסביר למה היא צרחה?

פשוט הייתי בעבודה. מה זה ביגלל הסיגריה שיוסי לקח ?

סנאי נדיר

New member
כבר לא רבים..

ונסה התעמתה עם יוסי לגבי הגניבת סיגריות, שי כרגיל התערב והתלהם, ואז עינב פתחה את הפה שלה והתעמתה עם ונסה ואז עם שי... והתחילה לבכות ולהאשים את כולם שהם מסביון ורמת השרון וצבועים והיא מאשקלון והיחידה שיודעת איך להתנהג ולכבד מבוגרים..

הילהיל1

New member
תסלחו לי,"ממרום" גילי המבוגר,56 זה מבוגר?

ובכלל מה זה משנה,יכול להיות בן 18 עם נשמה של 80 וההפך,אני לא מצדיקה את ונסה,הפה שלה שופע,אבל מי שיודע ומבין צרפתית וינסה לתרגם אותה,כך הם מתלהמים ומדברים,אז בצרפתית זה אולי נשמע חמוד ובתרגום לעברית זה...תסלחו לי,זין,חרא[מרד] ועוד כמה פנינים. כדי לתת לו "כבוד",שיתן כבוד לאחרים ולעצמו,היא לא צריכה לתת לו כבוד,זה לא אוטובוס אגד ואדרת פני זקן....הוא פטתי,הוא מכביד על כולם במיוחד על הבת שלו...שיחזור הביתה לאשה שהוא מגדל מגיל 12 ועושה למענו הכל,ואחר כך,שבתו תחזור הביתה להתאמן מול המראה לעוד פוזות של אשת העולם הגדול במסווה של בימבה.

פתאום קלטתי

כשעינב צעקה על ונסה היא חיקתה אותה עם המבטא הצרפתי!! ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח

pip1234

New member
עצומה!!!!!!!!!!

עצומה להעיף את כל הכוזרים מהבית דחוף!!!!!!!

למד מילה הביטר העלוב הזה

ומאז לא מפסיק להשתמש בה ולא משנה שאין שום קשר לעובדות. יאללה דמעות ותלונות ה"מקופחים".

aviad99

New member
שי הזה בלתי נסבל..

הוא אומר שיוסי מושך אש, אבל שי תמיד, אבל תמיד מחמם צועק ומלבין את האש. משחק אותה בקטע של "את צודקת וגם הוא צודק" בדיוק כמו שהוא גם ימני וגם שמאלני (מה זה?) לא ממש משנה לו מי אמר ומה הוא אומר .העיקר שהוא יכנס לאמצע ויכוח ויתפוס את הבמה המרכזית. הוא בכלל עילג שאוהב את עצמו יותר מדי. מה זה חולש? אין מילה כזאת בפעם האחרונה שבדקתי..

aviad99

New member
אין פלא שעינב אמרה לו "תשתוק. .אתה תשתוק.."

כי כל ריב הוא נכנס וצועק ומרים את הקול כמו איזה בהמה.

למעלה