עקב דרישת הקהל...

../images/Emo5.gif../images/Emo2.gif../images/Emo67.gif

לא לא לאאאאאאאאא, אל תעשו את זה לנוAה!!! איך היא להסתכל לרנג בעיניים ?!

אני תומכת!!!../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif

ומצטרפת לבקשה. היה לנו צילום כאן לא מזמן גם הוא חשב שהצילום "טופ מאוד" כהגדרתו, או משהו כזה. תעלה את שלך ונשווה........

reneg

New member
עליסה עושת הפלאות...

עוד לא ראיתי בחורה אחת כאן שחושפת את עצמה... למה רק אנחנו צריכים? רוצות שיוויון, הא? כבר הסברתי מקודם... אני לא מפרסם תמונות שלי, לא אותי ולא חלקים מגופי... אנחנו בעולם וירטואלי... תשאירו את זה ככה...

../images/Emo45.gif צודק! גם אני שלחתי את התמונה

של אחי היקר (לאחר בקשות שלו), אך למרות זאת את התמונה שלי אני לא אשלח כרגע.... (לא שאני מכוער ורזה...)

../images/Emo41.gif חשבתי על משהו גאוני!!!../images/Emo41.gif

בואו נארגן כאן תחרות של גברברי הפורום (או מי שמתיימרים להציג עצמם ככאלה). נתחיל שרשור חדש של תמונות זין, ותשתדלו לא להוריד אותם קודם מאתרי סקס איך שאתם חושבים שהוא נראה במיטבו ואנחנו, בנות הפורום, נשפוט......

../images/Emo41.gifחשבתי על משהו יותר גאוני!!!../images/Emo41.gif

בואי נעשה מה שהצעת,אבל שהבחורות יעשו את זה? ומכיון שלבחורות כאן אין זין(אני מקוה...),שיחשפו איזה חלק אינטימי אחר. מה את אומרת? ברור שזה לא ייצא לפועל......

שוב להגיד לך ש-

two can play this game.....? קיבלת פה כמה תמונות של גברברים,איפה הקונטרה הנשית? רק שיהיה ברור,אני לא באמת מצפה ממך להעלות איזו תמונה שלך,אבל לא אתנגד....

אתה רוצה קונטרה?

כזכור לך נוAה העלתה לפורום תמונות של האשכוליות שלה, 100% טיבעי!!!
עכשיו תורכם

ואיזה אשכוליות הן היו....../images/Emo9.gifאבל...

היחס של התמונות מציאותיות פה הוא תמונה אחת של אישה,ועשר של גברים... ומכיון שכולנו ליברליים ודוגלים בשיויון,אז..... האמת שחופשי שתהיה תחרות כזאת,אני אישית לא אשתתף בה כי לא בא לי שאנשים שמכירים\יכירו אותי יבואו אלי למחרת עם תמונות של הזין שלי וכו´... פשוט לא אהבתי את הדרך שעליסה ניסתה להרים את התחרות הזאת.

ואני לא אהבתי

את דרך ההיחתסות שלך. זכותך לא להסכים אבל לכל דבר יש צורה גם אני יכולה לקטול אני אני גדולה מידי בשביל זה........

בואו נסכם את זה

ראשית אם לא מוצא חן בעיניכם תשובה של מישהו - תתעלמו! (נוAה ממשיכה את יום עבודתה גם פה...) שנית, אם בא לכם להעלות תמונה שלכם ואתם מתביישים, נוAה יכולה להציע לכם מה שהיא כבר הציע בעבר וכך קיבלנו חבר פורום חדש-ישן "פתחתי כרטיס נוסף". פשוט תפתחו יוזר נוסף, תעלו תמונות מצונזרות רק של הכלים שלכם ואף אחד לא יזהה אותם. לעבודה, נוAה מחכה להתקפה...

nirdagan

New member
נועה אבל האשכוליות היו ארוזות...

אחת אחת כמו שאורזים את האשכוליות של Jaffa בארגזים לייצוא!

למעלה