עקב דרישת הקהל...

נראה לך באמת??

רק זה מה שחסר לי..... שהמנהל,שהעובדים,שהסטודנטים,שהחיילים שלי וכל העולם יראה אותי?

זה מעלה כמה תהיות...

על הזהות המנית שלך (לא שיש לי בעיה עם חד מיניים או דו מיניים- שיבושם להם)....... על העיסוק שלך.... אני יודעת, אם כל כך הרבה אנשים בדקו לך את הזין עד כדי כך שהם יוכלו לזהות אותו כאן.... או שאולי.... שמא יש לך ממה לחשוש בפרסום התמונה? אתה פוחד להפסיד בתחרות מתוקי? אני אבטיח לך מעכשיו את הקול שלי....

אוי אוי אוי.חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עליסה מתוקה שלי....אני זוכר שבאיזה הודעה שלך כתבת משהו בסגנון :"הגברים לא יודעים איך אנחנו מסובבות אותם וגורמות להם לעשות מה שאנחנו רוצות..",אז...זה לא מה שאת מנסה לעשות עכשיו ,נכון?כי זה ממש ניסיון עלוב למדי.. את חושבת ששליפה של:"אם את לא מראה תמונה אתה הומו(טענה שמעצבנת גברים כידוע..),או שאתה סתם פחדן(גם נקודה רגישה אצל גברים..)" תגרום לו לשים תמונה שלו??? וכמו שהמורים שלי תמיד אמרו לי:ממך ציפיתי ליותר!!! אומנם את בת 18,אבל גם בגיל 18 לא זכור לי ששטיקים כאלה עבדו עלי(בגיל 13 אולי כן...) אז,סורי-נסיון שקוף למדי... אולי תוכיחי קצת גדלות רוח ותעלי תמונה שלך,מה את אומרת?? נאה דורש נאה מקיים,לא?

עליסה המתוקה.... כמה דברים...

1.אינני הומו ואינני מאונן - תוכלי לקרוא על מה שקרה לי עם הדתיה למעלה, ליד הכותרת. 2.ורק לידע הכללי שלך, כנסי לכרטיס האישי שלי.... הכל עלי אמת... 3.זה נראה לי מטופש לפרסם את התמונה של הזין שלי. 4.אינני מכוער ולא אמרתי זאת. 5.אני בטוח שלא אפסיד בתחרות... אם היית רואה את אחי, היית מדברת אחרת.... 6.ואולי תראי את פרצופך??? דוגמנית את בטוח לא.....

לא יפה!!!!

אמנם אני בת 18, לא מסתירה ולא משקרת מה שלא הפריע לך עד היום לנהל איתי כמה החלפות הודעות על גבי הפורום אז ככה ללכלכך עכשיו באמת שנפגעתי, ובמיוחד בגלל שזה אתה אני מצפה להתנצלות. טוב, אני מתארת לעצמי שהיא לא תגיע ביי

באמת לא יפה...

ההודעות שלך זה מה שלא יפה. אין לי בעיה עם הגיל שלך,הרי אני כולה בן 20(תיכף 21...). ובאמת דיברנו פה בפורום והתרשמתי לטובה ממך,אבל ההודעות האחרונות שלך,הן...הביטוי:"מעליבות את האינטילגנציה" ,יתאים...ואני משער שאת יודעת למה אני מתכוון. בכל מקרה,אם נפגעת ,אני מתנצל.

בטח שסולח../images/Emo24.gif.אפשר שלא?

עוד לא פיתחתי חסינות בפני נשים יפות..(שימי לב לקרדיט שאני נותן לך
)

אגב.... עיסוקיי הם....

1. אני קב"ט במלון. 2. אכן, אני מפקד ביחידת סיור מילואים. 3. סטודנט שנה ד´ בהנדסה. וזהו.

לפי הסדר-

קודם כל, מדובר כאן בפורום של אינטלקטואלים לא יורדים לרמה כזאת אלא אם כן מדובר בלי כהן. 1. קראתי, עשה חשק.... אבל לא לדוס, לאיזה רוסי, ואל תנסה להבין למה- הר´ המתגלגלת שלהם עושה לי את זה. 2. אני מאודדד שמחה לשמוע ואפילו מאושרת 3. איך שאתה רוצה, לי זה זה דוקא נשמע מעניין, אבל שוב, איך שאתה רוצה... 4. טוב. 5. תראה. 6. את פרצופי תהיה בטוח שלא תראה מתוק, מה שכן אחרים שראו ורואים מתרשמים ומרבים בתשבוחות ככה שאני מרוצה ובטח שלא מתלוננת ולא רק על פרצופי....

למעלה