פרוייקט Y3

sutul

New member
בהתחשב בעובדה

שאתם כבר יודעים שאיבדתי את הבתולים שלי רק בגיל 18 אז במחשבה שניה.. כן.. זה די הרבה שאלה אנשים ואנשות יקרים!!! האם הייתם ניכנסים למערכת יחסים רומנטית עם מישהו/י שאתם יודעים שהיא פלרטטן/טיזר כפייתי? איך זה היה משפיע על היחסים בינייכם?

Ben Dor

New member
אממממ זה תלוי

אני מכירה מישהו כזה שהוא מתחיל עם פול בנות אבל הוא כל כך אוהב את החברה שלו שאי אפשר לתאר את זה...ברגע שמדברים איתו על החברה שלו פתאום העיניים שלו נוצצות ופשוט רואים עליו שהוא כל כך אוהב אותה.. אם זה מקרה כזה אז נראלי שסבבה אבל אם אני יודעת שהוא לא אוהב אותי אז ממש אבל ממש לא!... אממ זה נראלי שזה היה משפיע בדיי הרבה ריבים....

Paranoid Eyes

New member
להיות פלרטטן זה לא מזיק...

אבל מישהו שהיה עם הרבה המון מלא בחורות... הוא צריך להיות ממש בנאדם מדהים בשביל שאני לא אגעל ממנו. וטיזר? כל עוד זה משעשע...

sutul

New member
רגע רגע רגע

את רוצה להגיד לי שאם תיהיה עם בחורה שאת מאוהבת בה.. ואת ביחסים שאמורים להיות בילעדיים והיא תפלרטט עם כל מה שזז לא תיפגעי?? אני אישית מאוד אפגע

Paranoid Eyes

New member
אם אני יודעת שהיא בקטע כזה כמוני

שזה סתם בצחוק ובתמימות.. אז לא. אבל, אני לא יודעתל לענות לך בוודאות.

sutul

New member
סיון איך סבלתי אותך בכלל????

כל הזמן רק מרעיפה עלי מחמאות

sutul

New member
אני עדיין מדבר

אחת לחודש-חודשיים עם אלינור.. זוכרת? זאתי שהיתה יושבת ליידי וחורשת כמו אני לא יודע מה.. היתה רושמת מחברת שלמה כל שיעור

Paranoid Eyes

New member
וואלה??

לא נשארתי בקשר עם אף אחד..אפילו לא עם חן שהייתה לידי ועם חן תמיד הייתי מדברת! תמסור לה ד"ש:)

sutul

New member
חן?!...... בהירה מאוד שיער שטני קצר?

האמת שגם אם שירה הייתי מדבר קצת אבל היא טיפה מוזרה לי מידי חבל שעם ערן איבדתי קשר... זה שאז לבש את הגטקס והוא רק שרירי זוכרת?.. למדתי איתו שוודי אויי אויי אוייי איך קראו לה?... ליהי אחחח ליהי... נימפה קטנה וחמודה איך איבדתי קשר עם ליהי?!?!?!!!?!??!?!??

sutul

New member
1.45-50

קטנה יש לה פנים שלטינקרבל כזאת.. שיער חום חלק עיניים חומות היתה יושבת בפינה השמאלית ביותר והיתה די טיפשה היתה מאחרת קבוע

למעלה