פרוייקט Y3

drnaji

New member
תקשיבי ותפנימי:

אלו החיים שלך ותעשי בהם מה שבא לך! אני סה"כ מייעצ לך\אומר לך את דעתי מטעמי איכפתיות. חייבים להוציא את זה כי לרוב זה חוזר אליך בעתיד.אני מכיר מקרה שבו אישה שנפגעה מינית בגיל קטן ומעולם לא דברה על זה קבלה פוסט טרואמה אחרי שהבת הצעירה שלה נאנסה,וזה לא פחות קשה מרגעי התקיפה. לא איכפת לי כמה ידעו,העיקר שלך יהיה טוב. אני ממש אבל ממש לא רוצה שחלילה תחשבי שזה מהעבר ואז פתאום חלילה זה יחזור אליך. אני סומך ב100% על השיקול דעת שלך,וברור שאני לא מכיר מה הלך,מה עשית אחר"כ ואיך את מרגישה עכשיו.אני פשוט רוצה שבאמת תסגרי את זה מכל הפינות. לגבי אותו חלאה והגישה שלך-אני לא נכנס לזה כי הגישה שלך מרתיחה אותי אבל אין טעם להכנס לויכוח הזה.

Paranoid Eyes

New member
אז עם איזה אנשים אתה מציע לי?

מי הם "האנשים הנכונים" שלך? לגבי הגישה שלי... נאג'י עברו 16 שנה כמעט מאז. מה תעזור לי התלונה? ואני מצטערת כל החיים שלי חשבתי על אחרים ושמתי אחרים לפניי ולפני מה שאני רוצה. הפעם, אני מצטערת לא אכפת לי מזה. אל תכעס

drnaji

New member
אני לא כועס עליך!ממש לא!

אני אסביר את הכל במסנג'ר.

uvita

New member
יהההההההה! גמאני רוצה!!!!

1. יש לי מועד ב' ביום ראשון. 2. אני חייבת ללמוד אליו 3. לא כדאי שאני אמשיך עד 100 כי אני לא רוצה להיכשל 4. אני אלך ללמוד 5. כן, אני חנונית (אבל לא מרובעת!!!) 6. אני גאה להיות חנונית! 7. אני אמשיך את זה אחרי מועד ב'. תאחלו לי בהצלחה- אני באמת רוצה לסיים את התואר השנה.....

ElPelado

New member
גם אני יכול

1 אני לא ביסקסואלי 2 אני אוהב את uvita 3 אני אוהב את uvita 4 אני אוהב את uvita 5 אני אוהב את uvita 6 אני אוהב את uvita 7 אני אוהב את uvita 8 אני אוהב את uvita 9 אני אוהב את uvita 10 אני אוהב את uvita 11 אני אוהב את uvita 12 אני אוהב את uvita 13 אני אוהב את uvita 14 אני אוהב את uvita 15 אני אוהב את uvita 16 אני אוהב את uvita 17 אני אוהב את uvita 18 אני אוהב את uvita 19 אני אוהב את uvita 20 אני אוהב את uvita 21 אני אוהב את uvita 22 אני אוהב את uvita 23 אני אוהב את uvita 24 אני אוהב את uvita 25 אני אוהב את uvita 26 אני אוהב את uvita 27 אני אוהב את uvita 28 אני אוהב את uvita 29 אני אוהב את uvita 30 אני אוהב את uvita 31 אני אוהב את uvita 32 אני אוהב את uvita 33 אני אוהב את uvita 34 אני אוהב את uvita 35 אני אוהב את uvita 36 אני אוהב את uvita 37 אני אוהב את uvita 38 אני אוהב את uvita 39 אני אוהב את uvita 40 אני אוהב את uvita 41 אני אוהב את uvita 42 אני אוהב את uvita 43 אני אוהב את uvita 44 אני אוהב את uvita 45 אני אוהב את uvita 46 אני אוהב את uvita 47 אני אוהב את uvita 48 אני אוהב את uvita 49 אני אוהב את uvita 50 אני אוהב את uvita

Paranoid Eyes

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אז מה!!! תשאר פה...!! תהיה ביי פרנדלי

../images/Emo2.gif

1 אני רגשן מאוד, בוכה בסרטים בכיף, למרות התדמית ה"ערסית" משהו שדבקה אלי מגיל צעיר
2 אין לי תעודת בגרות. 3 עשיתי צבא שנה ושלושה חודשים, לוחם בגדוד נחשון שנה, טבח, עובד רס"ר, ולאחר מכן מש"ק דת :) 4 אני מאוד קרוב לדת וברוך ה' מניח תפילין, עם הפסקות קצרות באמצע לצערי, כבר מגיל 17. 5 בעבר שיחקתי בנוער של בית"ר ירושלים. 6 הייתי שותף לחבורת פשע בירושלים בשכונת ארמון הנציב, והייתי הולך מכות כל יום כמעט.. כל החבורה.. 7 עד כה, או יותר נכון לומר- עד גיל 17 הספקתי להידקר 6 פעמים, 5 בגב, אחת ברגל. 8 הנה משהו שלא ידעתם- היום אני חובב בנים
וילד טוב
9 יש לי שני קעקועים, את שניהם עשיתי בגיל מאוד צעיר- 14 ו-15. 10 לא דיברתי עם אימי במשך 5 שנים בעבר, לפרקים היו "שולמים" פה ושם. היום, אמא
. וכמובן שאני מצטער על הכל.. 11 יש לי שלושה אחים, אני הכי קטן
12 מעולם לא אהבתי בחורה. 13 אהבתי שבעה גברים. (אהבה אהבה, לא סתם..
מתוכם 5 חברים הכי טובים שלא יודעים על זה עד היום. 14 עברתי דירה לרמת גן לאחרונה, לבד. (
מה, אתם לא יודעים
) 15 היו לי המון חברות. 16 היה לי חבר אחד. 17 אני שומר כשרות ולכן מעולם לא טעמתי "ייגרמאייסטר", כיוון שיש שאומרים שזה לא כשר. 18 אני כותב שירים מגיל 6. 19 אני מכור לבועז שרעבי. 20 היו לי 10 מכוניות שחמש שנים בהם יש לי רישיון, ממוצע של שתי מכוניות בשנה
התחלתי בסובארו פשע (כמה מפתיע
) 21 לצערי בעבר התנסיתי בסמים. (לא קשים) 22 הייתי בחו"ל- טורכיה, פריז, קניה (
) 23 אני לא בארון, כולם יודעים עלי, למרות שעברו שנתיים מאז היציאה, הרוב עדיין לא מאמינים
24 אני מאוד אוהב לנהוג, עד כדי שלפעמים אם אני עצבני או סתם מדוכדך, אני פשוט יוצא לכביש כדי להירגע. 25 עבדתי לפני הגיוס שנתיים בבנק טפחות. 26 אני רגשי מאוד חח 27 החלום שלי הוא להיות האיש מאחורי השירים שאתם שומעים ברדיו, להיות זה שכותב ומלחין, זמר? עדיין לא
28 אני מאמין שיש סיבה לכל דבר, ושהכל ב"ה מהשמיים, ולטובה.
29 אני מאוד מאוד אוהב לעזור, הייתי כזה מגיל 0. 30 הייתי מבשל לנזקקים ביחד עם עוד חבר במשך שנה וחצי, עד שעברתי דירה, ובראש השנה אני ועוד חבר, אותו אחד, הולכים לארח חברה לבחור חירש\אילם כדי שלא יהיה לבד בחג
אין כמו להעלות חיוך, נסו, זה שווה
31 עד כה כל מי שרציתי\אהבתי, או שלא רצה אותי או שלא יכל להיות איתי מסיבות טכניות (חבר שלו הכי טוב התאהב בי וכדומה..) 32 אין לי תיקים במשטרה. תודה לה'. 33 אני מנהל את פורום בית"ר ירושלים בתפוז. 34 אני עייף
35 אני מאמין שבאתי לעולם כדי לגרום לאנשים להרגיש יותר טוב. (הירגעו, הכוונה ע"י מעשים לא מעצם זה שאני פה
) 36 שכבתי עם המון בנות, הראשונה מהן הייתה בגיל 14.5. 37 הכנסתי עד כה שתי נשים להיריון. 38 עשיתי אורגיה עם שתי בנות. 39 יש לי שלושה עגילים על האוזניים, שניים בשמאל ואחד בימין, מכיתה ה'. 40 פעם מישהי איימה עלי שאהיה חבר שלה חחח 41 מצאתי 2000 שקל מזומן בכיתה ט'. 42 לא החזרתי אותו לבעליו =\ לא ידעתי של מי זה, אך יכולתי לפחות לעשות מאמץ :\ 43 אני עושה לייזר בבטן. 44 אני לא שעיר
45 הייתה לי פסיכולוגית קבועה במשך חצי שנה לאחרונה, היום אני הולך אליה פעם ב... 46 אני פשוט אוהב להיות מתחת למיטה בחורף עם סרט טוב, אם אפשר לא לבד, זה בונוס
47 אני לא גזען, זה לא בא משם חס וחלילה, אך אני לא נמשך לשחורים. 48 זכיתי לקבל שני גביעי "שחקן מצטיין" כששיחקתי בבית"ר. 49 יש לי מחשב כולה שנתיים. 50 בלעדיו הייתי עוד בארון ורק עם בנות. דייייייייי חפרתם
לילה טוב

sutul

New member
מתחת למיטה?.. או מתחת לשמיכה?

אני מודה .. מודה.. מודה..(עזם עזם חחח) הפעם היחידה שאי פעם הנחתי תפילין לא היתה בגיל 13 אלא בגיל 21 כשבחנוכה הגיעו עלינו לבסיס חבדניקים לדבר איתנו על משמעות החג ולהדליק מנורה ולא רציתי להישאר ולסדר יחד עם שאר עובדי רס"ר... אז הנחתי תפילין אני לא יודע אם אני מתחרט על זה או לא שלא תבינו לא נכון שאני חלילה מתחרט שעשיתי "מעשה קדושה" כדי להתחמק ממשהו אלא אני תוהה אם בגדתי בחילוניות שבי בתמורה לעצלנות פז"מ בתקופה ההיא כבר הלכתי עם פלאפל הפוך

sutul

New member
לא.. לא מצאתי את המטרה בזה

עליתי עם המישפחה על מטוסועשינו חודש טיול בארה"ב ממנהטן עד אורלנדו... דרך פלסילווניה...וושינגטון .. ועוד הרבה יותר שווה

Paranoid Eyes

New member
../images/Emo2.gifרני

הריון????? אתה גר לבד ברמת גן!??! אתה לא אוהב שחורים?:( ומה עם שחורות?
אה ואם כבר דיברתעל קעקועים.. הנה שלי.. ואני מבקשת בהזדמנות להשלים 50 עובדות!

Paranoid Eyes

New member
אה ורני

תתחתן איתי? תמיד אמרתי שאני מחפשת בחור מסורתי אוהד בית"ר.
באמת!!!!!

אמממ |שורק|

אממ.. רגע, את ביסקסואלית לא? זה אומר שהיית עם נשים? |חומה| תועבה. סורי אני חרדי
בלי פאות

Paranoid Eyes

New member
יוווווווווווו

אבל רני... רק התנשקתי איתן
אני נשבעת לך שלא היה כלום!! אני אחזור בתשובה אני!!! רנייייייייייי הנה תראה איך יפה לי!!

drnaji

New member
קעקועים ../images/Emo99.gif

אחלה קעקוע..בגללך עכשיו אני אקרא את מה שרן כתב כי יש שם משהו על קעקועים (אחרת למה לך לשרשר קעקוע?).

למעלה