פרוייקט Y3

sutul

New member
אני די בטוח שהיה לה נזם באף

ואמרתי ליהי מההתחלה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paranoid Eyes

New member
אני יודעת שאמרת יא סתום#@$$@#

אני פשוט אף פעם לא שמתי לב לשם שלה ולכן אמרתי :" אה קראו לה ליהי"?! $@#$%!

Paranoid Eyes

New member
המשך שלי ../images/Emo41.gif

66 אנחנו ארבעה אחים, 2 תאומים ואחות גדולה. 67אם תשאלו אותי אני אולי מלאת שמחת חיים אבל אני מאוד פאסימית,צינית ולא בוטחת. 68 בכיתה ה-ו הייתי בצופים. 69אח"כ פרשתי לשחק כדורסל
70אין לי רשיון
71אני אוהדת בית"ר ירושלים
72לי ולליב יש קווי אופי ממש דומים, בגלל זה אנחנו מסתדות טוב
73היה לי מין רומן קטן עם גבר נשוי ואני מצטערת עליו עד היום. 74שונאת קיץ!!! 75אוהבת חורף
76אני בנאדם מבולגן..
77אבל פעם בכמה זמן (כמו היום למשל) אני מקבלת סיבוב ומתחרעת על החדר. 78 אני אוהבת את הים בלילה. 79מאמינה מאוד ברושם ראשוני. 80הספר האחרון שקראתי הוא האלכימאי 81כרגע קוראת את המכשפה מפורטובלו- שניהם של פאולו קואלו. 82אני בורחת ממצלמות בכל מצב, שונאת להצטלם. 83שברתי את היד בכיתה ז' בזמן משחק כדורסל 84הייתי בנבחרת בית ספר :) 85אני טיפוס בעייתי וקשה לו להחליט. 86אני אוהבת להתווכח. 87אני לאט לאט מסיימת את האוסף דיסקים של פינק פלויד שלי (אני קונה אותם מקוריים) מעבר לכך יש לי את כולם על המחשב. 88יש לי 8 פאנטונים בסלולרי, מי שיתקשר אליי כל פעם ישמע משהו אחר. 89יש לי אורגן בחדר כבר 20 שנה ללא שימוש- ההורים שלי מסרבים להפרד ממנו. 90בא לי לראות את שר הטבעות שוב :D 91יש לי אולי 2 חברות שמוגדרות טובות. 92לבן הראשון שלי אני אקרא ניתאי. 93הייתי בטורקיה שנה שעברה לגיחה של 3 ימים. 94חוצמזה לא הייתי בחו"ל אף פעם. 95יש לי אובססיה לשיער שלי, אני כל הזמן נוגעת בו. 96עברתי תקיפה מינית בגיל צעיר מאוד. 97לא לא התלוננתי. 98אני כמעט מסיימת את הדבר הזה!!! 99הללויה!!! 100! אחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Blackice

New member
יפה.. ../images/Emo13.gif

בהצלחה עם המכשפה מפורטובלו.. אני ניסיתי כל הספר להבין מה רצים ממני... ואני עדיין מנסה להביין מה רצו ממני.. אם תביני משהו, שתפי..
למה ניתאי? ואת מוזמנת למרתון שטה"ט אם את רוצה

Paranoid Eyes

New member
../images/Emo67.gif

תודה, חברה שלי קראה והבטיחה לי שאני אוהב את הספר. למה ניתאי? לא יודעת נדלקתי על השם, אבל היי, אני משנה דעות כל פעם אז... חח לגבי המרתון? תראה, ראיתי את שלושת הסרטים בסופ"ש אחד. וזה היה די מעיק. איך אפשר 9 שעות רצופות, זה מטורף לא? אלא אם כן אתה עושה מסיבות פיג'מות בבית :p

זכוכיות

New member
פאולו קואלו משעמם אותי נורא

הוא גם נותן הרגשה שהוא מזלזל באינטיליגנציה של הקוראים שלו, כאילו מראש הוא מייעד את הספרים שלו לילדות בנות 13, מדבר אליך כמו אל מ-ט-ו-מ-ט-ם. הרבה חפירות אבל לא לעומק. בקיצור, לא אוהבת אותו...

drnaji

New member
לגבי 96 - אני מקווה שדברת על זה על מישהו.

דברים כאלה לא שומרים בבטן כי אז הם יצופו מתישהו בהמשך. אם את רוצה אני יכול להפנות אותך לאנשים הנכונים.

Paranoid Eyes

New member
לגבי 96

תודה נאג'י.. אבל אני די מנסה להתייחס לזה כאל נחלת העבר ולא להזכר בזה. ואני לא יודעת אם אני מאמינה בפסיכולוגים... SO.....

drnaji

New member
אני אומר לך מנסיון-אני לא מכיר אפ נפגע תקיפה

מינית שזה לא חזר אליו בהמשך. אני לא אומר לך ללכת לפסיכו,אלא פשוט לדבר על זה עם מישהו.להוציא את זה החוצה. ואני ממש מפציר לך להתלונן גם אם חלה התיישנות-מי שתוקפ פעם אחת לרוב גם יפגע בשנית..

Paranoid Eyes

New member
סליחה שאני אומרת את זה

באמת מחילה, אבל לא מעניין אותי מה הוא עושה בחייו. ולא מעניין אותי אם הוא יפגע או פגע בעוד. מה יש לי להוציא את זה החוצה? יש אנשים שיודעים, ששמעו את הסיפור... וזה נשאר אותו דבר.. לא גרם לי להרגיש יותר טוב או פחות טוב אתה יודע.

למעלה