שאלות ומחשבות

vip103

New member
תגידו, לגבי קרן

אמא שלה עובדת במפראה כזאת של משרד הבריאות בת"א?

MissPop

New member
העריכה פשוט מזעזעת

הם מראים משהו ושומעים מישהו אחר שבכלל לא נמצא בתמונה שמראים, או שלא שומעים כלום ממה שהם אומרים או שהם מדברים ביחד ולא מבינים... או שהצלם מתמקד על הקיר או על הדשא כשאחרים מדברים ברקע במקום להראות את כולם או רובם שמים 3 מצלמות על עינב או אשר ישנים ובמה שנותר לא שומעים כלום... או כמו אתמול בבריכה במקום להתמקד בכל הבריכה כדי להראות מה כולם עושים מתמקד על הדשא... וזו רק דוגמה אחת שהבמאי והסאונד מזעזעים לדעתי.

חוק ההזדהות הישראלית

פתאום לכולם נעלם משהו...לקח קופסא מונסה ויאשימו אותו בכל כף סוכר שתיעלם.לא מצדיקה אותו אבל הם כאלו מזדהים פתאום...נזכרו שנעלם להם פה ונעלם שם..

יש לי הרגשה שאני יודע איפה זה מצולם ..

אני חושב שזה באזור ירושלים אולי נווה אילן כי מכמה סיבות א' גם צבר אמר משהו על אח שלו ומשרד בירושלים ואמר שזה פה ב' גם יוסי אמר את זה וג' המצלמה עברה את הבית שלהם וזה יזכיר את אזור ירושלים ...

איזה שקוף שבפרומו שיש להדחה

ערוץ 2 לא רוצים שיעיפו את שפרה, הם מראים 2 אנשים שמדברים רע על עינב על בוריס גם ניראה לי על יוסי, ועל שיפרה מראים איש אחד שרק אומר שהיא הורסת כול מה שהוא בנה, שזה אפילו לא ממש ליכלוך, למרות שבפועל הוא אמר יותר והסביר מה כוונתו במשפט אבל הם ערכו אותו כדי שזאת תראה סתם סיבה מטופשת, למרות שגם לעינב זאת סיבה מטופשת- ``היא לקחה לי חולצה מהארון`` אבל אצל עינב הם ערכו את זה כדי שזה יראה יותר חמור. וגם שהמועמדים אומרים שיחזירו אותם רק את שיפרה מראים פעמיים בהתחלה ובסוף שזה הכי חשוב, ואת יוסי נראה לי בכלל לא מראים.

actress

New member
ואו איזו תגלית!!!! כל הכבוד!!! ארז כבר אמר את

זה בהתחלה וגם כולם דיברו על זה, אבל שיחקת אותה, שרק עכשיו נודע לך.

נחמד על הציניות שלך

אבל עם רשמתי את זה זה אומר שלא ידעתי שאמרו איפה זה. אבל בלי שאף אחד אמר לי ורק בקטע שהמתמודדים אמרו משהו ירושלים ומהסתכלות על הנוף היגעתי למסקנה שזה שם

ShukyD

New member
ונסה ויוסי עוד רבים בטירוף

ונסה : "אני אעשה לך אללה וואכבר, גנבו לי הסיגריות, בהתחלה חששתי בך"

ושי חיכה להזדמנות להכנס לריב

אני מחכה ליום ששי יגיע להדחה חייבים להעיף אותו!

ShukyD

New member
הוא עולה לי על העצבים

איך אפשר לריב ככה 12 בלילה היה כיף לכולם למה המתחים למה רואים בנאדם גנב פעם אחת מחביאים

ShukyD

New member
וואי שי הורג אותי

"מכירה את הסיפור פטר והזאב? שפטר אומר זאב, לא קורה כלום.. זאב, לא קורה כלום, בסוף בא זאב אוכל אותו ואף אחד לא מאמין לו"
פטר והזאב

למעלה