שאלות ומחשבות

זה בעיה

כי בווילה אין הרבה סיכוי שהוא יועמד להדחה מי כבר יגיד את השם שלו???

sp181

New member
ונסה ראתה את הישבן של צבר../images/Emo35.gif../images/Emo2.gif

מתי ואיך? כי היא אמרה "איזה ישבן חמוד יש לך" חרמנית זאת

וונסה ראתה לו תתחת במיקלחת ורצתה אח"כ

רק שהוא ניפנף אותה יפה .. היא באה אליו לחדר ואמרה לו "אם ההיתי נכנסת למיקלחת ונותנת לך נשיקה?" הוא ענה לה "כאילו רק שבוע , אז היא עונה לו " שבועיים זה כן היה בסדר?" כאילו לא מבינה שהיא לא באה לו ? תחפשי במקום שנותנים לך , הבן אדם הצהיר בפרומו שאין לו קטע של סטוצים , מה לא בסדר בזה? בגלל שהוא גבר הוא חייב להזדיין עם כול מה שזז וניראה סביר?

BBB13

New member
גבר חייב לזיין כל מה שזז - אין ויכוחים

אם אתה גבר ואין לך חברה/נשוי ונכנסת אליך בחורה למיטה, חלה עליך החובה לזיין אותה.

תלוי מה הגיל שלך!!!

ככול שאתה צעיר , אני יכולה להבין את עניין ההורמונים שלך. אבל שאתה מבגר וחושב קצת יותר בוגר ממה שענית אז זה שונה, אנשים בגיל מסויים מתחילים לחפש רצינות בקשר ולא רק סטוצים, וחוץ מזה האסיטואציה פה שונה, לא כולם מתים על הקטע "לרוץ לספר לחבר'ה" יש כאלה שלא רצים לספר מתי ואיך הם עושים ועם מי. שורה תחתונה תלוי מי שואלים בין כמה הבן אדם כמה הוא ראה וחווה בחיים שלו ומה הוא מחפש בהמשך..

BBB13

New member
כל גבר באשר הוא ובכל גיל

כשאנשים מתבגרים הם לא רוצים לחפש סטוצים כי זה גוזל להם זמן מהחיים, כאשר הם רוצים להקדיש את הזמן הזה לדברים אחרים פה הוא לא חיפש ולא כלום - הוא ממילא תקוע בוילה והיא זרקה את עצמה עליו . אני מצטער אבל בנסיבות העניין הנדון אין דרך אחרת לפרש את זה - חלק מהגבריות זה לדעת להפעיל את התרגיל אני גם בטוח שהוא כזה כוסית לא רק מאז שהוא נכנס לוילה - תשאלו את החברה לשעבר (שהוא דואג להזכיר אותה כל הזמן) הוא בטח גם אותה זרק מהמיטה כשהיא התחננה לסקס .. הבן אדם לא יודע לספק בחורה

אתה בטוח ?

אני גבר ואני לא מזיין כל מה שזז או רוצה אם יש לך איידס תזיין ? אם היא מכוערת רצח תזיין ? ואולי היא גבר שעבר שינוי מין ? אין שום חובה לזיין כל מה שזז ואם זה ההגדרה שלך לגבר אז אולי עדיף לא להיות גבר.............

מה הייה בדיוק הסיפור עם הסיגריות../images/Emo35.gif

אני עדיין תוהה אם וונסה היא נשמה טהורה אמיתית, או מנוולת אסטרטגית ברמה גבוהה ומגעילה!(רק עכשיו חשבתי על זה האמת)

BeN ShaDe

New member
ונסה הפכה אתמול למתמודדת הכי שנואה עליי בבית.

יוסי גנב לך את הסיגריות , נכון , זה לא מעשה נבון ולא מעשה נכון (ואני לא יודע אם הוא מודע בכלל למה שהוא עושה ומה יהיו ההשלכות של זה) , אבל לחמם את כל הבית על יוסי וכל פעם להגיד "עזבו , לא רוצה לדבר על זה" ואחרי זה לדבר על זה עוד שעה או שעתיים זה פשוט פתטי ולא נחוץ. כמובן שגם כל ההתחננויות לצבר שישכב איתו או כל משהו אחר הופך אותה לעוד יותר פתטית. בקליפ הפתיחה של התוכנית ראיתי שהיא ילדה טובה , מקיבוץ , מגדלת סוסים ומטפלת בהם ופתאום היא מצטיירת לי פשוט כאחת סכסכנית , צבועה ואחת שמחתננת לסקס.

גם אני התאכזבתי ממנה

הוא עשה מעשה גרוע מאוד, אבל היא יכלה לקחת אותו הצידה ולדבר/לצעוק עליו מבלי לעשות כזה סלט. חוץ מזה שהיום בכלל הייתי בהלם ממנה (בטוח לא כולם יסכימו איתי), אבל לעשות הפלה שכבר רואים "במבינו"? זה אומר שהיא חיכתה ממש עד לקדה ה 90, עדיף כבר ללדת ולמסור לאימוץ.

The Rattlesnake

New member
לא מצליח לראות דרך האתר

לא בדפדפן של פיירפוקס ולא אקספלורר עשיתי ת'בדיקה ההיא שקשת מפנים באתר שלהם הכל תקין. יש דרך לראות את זה בWMP ? או דרך אחרת לראות מלבד בהוט(יש לי YES) תודה ולילה טוב

למעלה